Shqiperia.co.nr Albanian Community
Pershendetje!
Shqiperia.Co.Nr Albanian Community ju ofron shum informacione, tema, diskutime, video e gjithcka tjeter... Faleminderit qe na vizituat, kalofshi sa me kendshem ne shoqerin e antareve te tjere te forumit!
Shqiperia.co.nr Albanian Community

Mire se vini Vizitor .! Sot Sun Jun 24, 2018 5:32 pm


You are not connected. Please login or register

Mire se ju gjej

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1default Mire se ju gjej prej Tue Nov 18, 2008 10:16 pm

Lupo

avatar
user i ri
user i ri
mire se ju gjeta shpresoj tja kalojm mire bashke

2default Re: Mire se ju gjej prej Tue Nov 18, 2008 10:21 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
mire se erdhe plako klm ketu


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

3default Re: Mire se ju gjej prej Thu Nov 20, 2008 8:48 pm

bledikorcari


user i ri
user i ri
mire se erdhe midis nesh.

4default Re: Mire se ju gjej prej Thu Nov 20, 2008 11:38 pm

X

avatar
WebMaster
WebMaster
Mire se erdhe klm ketu Smile

http://Shqiperia.co.nr

5default Re: Mire se ju gjej prej Fri Nov 21, 2008 12:24 am

Lupo

avatar
user i ri
user i ri
mire se ju gjeta te gjitheve flm per mikpritjen

6default Re: Mire se ju gjej prej Fri Nov 21, 2008 1:58 pm

Adelina

avatar
Antare
Antare
Mire se erdhe lupo qendrim te kendeshem ketu Smile

7default Re: Mire se ju gjej prej Fri Nov 21, 2008 2:21 pm

The Crow

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
mire se erdhe lupo

8default Re: Mire se ju gjej prej Fri Nov 21, 2008 3:12 pm

SuperFigo

avatar
Antare
Antare
mire se erdhe..

Sponsored content


Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi