Shqiperia.co.nr Albanian Community
Pershendetje!
Shqiperia.Co.Nr Albanian Community ju ofron shum informacione, tema, diskutime, video e gjithcka tjeter... Faleminderit qe na vizituat, kalofshi sa me kendshem ne shoqerin e antareve te tjere te forumit!
Shqiperia.co.nr Albanian Community

Mire se vini Vizitor .! Sot Fri Jul 20, 2018 10:43 pm


You are not connected. Please login or register

Adelina prezantimi

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1default Adelina prezantimi prej Thu Mar 13, 2008 6:01 pm

Adelina

avatar
Antare
Antare
Un jam adelina jam nga kosova jam 21 vjece studioj per mjeksi kaq per tani

2default mire se vjen prej Thu Mar 20, 2008 2:45 pm

CoNNecT

avatar
user i ri
user i ri
Adelina shkruajti:Un jam adelina jam nga kosova jam 21 vjece studioj per mjeksi kaq per tani


mire se vjen Adelina . kalofsh mire ne shoqerine e forumit .... rrespekte

3default WebMaster of WwW.Albania-Web.Tk prej Wed Mar 26, 2008 6:23 pm

X

avatar
WebMaster
WebMaster
mir se erdhe adelina

http://Shqiperia.co.nr

4default Pershendetje prej Sat Apr 19, 2008 5:56 pm

Leandro

avatar
user i ri
user i ri
Mir Se Na Erdhe Moj Adeline Dhe Ja Kalofsh bukur Ne Shoqen Tone Smile Welcome Smile

http://www.shqiperilive.tk

Sponsored content


Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi