Shqiperia.co.nr Albanian Community
Pershendetje!
Shqiperia.Co.Nr Albanian Community ju ofron shum informacione, tema, diskutime, video e gjithcka tjeter... Faleminderit qe na vizituat, kalofshi sa me kendshem ne shoqerin e antareve te tjere te forumit!
Shqiperia.co.nr Albanian Community

Mire se vini Vizitor .! Sot Sun Jun 24, 2018 5:33 pm


You are not connected. Please login or register

Lajmerim

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1default Lajmerim prej Fri Nov 21, 2008 4:39 am

X

avatar
WebMaster
WebMaster
Ju lutemi kushdo qe regjistrohet ne forum dhe ben prezantimin e tij apo te saj te beje nje prezantim sa me te detajuar ne menure qe te njihemi me mire me njeri-tjetrin flm..

http://Shqiperia.co.nr

2default Re: Lajmerim prej Fri Nov 21, 2008 3:45 pm

bledikorcari


user i ri
user i ri
ky lajmerim besoj se mund te vihet si ngjitese tek prezantimet ne menyre qe cdo anetar kur futet ta lexoje.

3default Re: Lajmerim prej Fri Nov 21, 2008 3:48 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
Eshte lajmerim dhe ngjitese vetem per prezantimet dhe prandaj eshte vedosur ketu Smile

http://Shqiperia.co.nr

4default Re: Lajmerim prej Fri Nov 21, 2008 3:53 pm

bledikorcari


user i ri
user i ri
sorry shoku por nuk e shikoj dot komplet nga cel. Smile

5default Re: Lajmerim prej Fri Nov 21, 2008 3:54 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
Ska problem Smile

http://Shqiperia.co.nr

Sponsored content


Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi