Shqiperia.co.nr Albanian Community
Pershendetje!
Shqiperia.Co.Nr Albanian Community ju ofron shum informacione, tema, diskutime, video e gjithcka tjeter... Faleminderit qe na vizituat, kalofshi sa me kendshem ne shoqerin e antareve te tjere te forumit!
Shqiperia.co.nr Albanian Community

Mire se vini Vizitor .! Sot Wed Feb 22, 2017 10:40 pm


You are not connected. Please login or register

Kakome, banoret dhune ndaj punetoreve te firmes

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1default Kakome, banoret dhune ndaj punetoreve te firmes prej Fri Nov 21, 2008 1:15 pm

DeViL


Network Administrator
Network Administrator
Tjeter perplasje mes banoreve te Kakomese dhe punonjesve te firmes ndertuese per fshatin turistik.

Sipas informacioneve te fundit 10 banore te maskuar kane keqtrajtuar punonjesit e firmes "Riviera", automjetet e te ciles jane bllokuar duke mos u lejuar qe te hyjne ne zone.

Maskat kane goditur me mjete te renda manovratoret shqiptare dhe te huaj qe ruanin makinat e bllokuara.

Dy dite me pare mjetet e tonazhit te rende u bllokuan nga banoret, te cilet vendosen gure dhe goma per te mos lejuar hyrjen e tyre ne zone.

http://Shqiperia.co.nr

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi