Shqiperia.co.nr Albanian Community
Pershendetje!
Shqiperia.Co.Nr Albanian Community ju ofron shum informacione, tema, diskutime, video e gjithcka tjeter... Faleminderit qe na vizituat, kalofshi sa me kendshem ne shoqerin e antareve te tjere te forumit!
Shqiperia.co.nr Albanian Community

Mire se vini Vizitor .! Sot Mon Jul 23, 2018 10:34 am


You are not connected. Please login or register

Durres, ndalohen te gjitha lundrimet

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1default Durres, ndalohen te gjitha lundrimet prej Sat Nov 22, 2008 11:36 am

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
Moti i keq ka sjelle probleme ne portin e Durresit, duke shkaktuar bllokimin e te gjitha mjeteve lundruese.

Anija "Aurelia" e ankoruar ne sport keputi litaret, nga forca e detit qe ka arritur deri 9 balle dhe eshte perplasur me tre peshkarexha.

Per pasoje, peshkarexhat jane fundosur, nderkohe qe nuk eshte regjistruar asnje person i demtuar.

Drejtuesit e portit kane bllokuar levizjet e te gjithe trageteve.

http://Shqiperia.co.nr

Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi