Shqiperia.co.nr Albanian Community
Pershendetje!
Shqiperia.Co.Nr Albanian Community ju ofron shum informacione, tema, diskutime, video e gjithcka tjeter... Faleminderit qe na vizituat, kalofshi sa me kendshem ne shoqerin e antareve te tjere te forumit!
Shqiperia.co.nr Albanian Community

Mire se vini Vizitor .! Sot Fri Jul 20, 2018 10:45 pm


You are not connected. Please login or register

Pershendetje te gjitheve

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1default Pershendetje te gjitheve prej Sun Nov 23, 2008 2:29 am

Closed

avatar
user i ri
user i ri
Pershendetje te gjitheve un jam Closed Smile
Ftesen per ne forum ma beri devil e pershendes farao

2default Re: Pershendetje te gjitheve prej Sun Nov 23, 2008 4:15 pm

X

avatar
WebMaster
WebMaster
Mire se erdhe Closed

http://Shqiperia.co.nr

3default Re: Pershendetje te gjitheve prej Sun Nov 23, 2008 4:17 pm

Adelina

avatar
Antare
Antare
mire se erdhe midis nesh kalo mir ketu

4default Re: Pershendetje te gjitheve prej Sun Nov 23, 2008 4:21 pm

Verona

avatar
user i ri
user i ri
mire se erdhe closed klm..

5default Re: Pershendetje te gjitheve prej Sun Nov 23, 2008 4:51 pm

The Crow

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
Mire se erdhe midis nesh

6default Re: Pershendetje te gjitheve prej Sun Nov 23, 2008 4:52 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
Ohoo kush na paska ardh hajd mir se erdhe dhe kalofsh sa me mire Smile

http://Shqiperia.co.nr

7default Re: Pershendetje te gjitheve prej Sun Nov 23, 2008 11:09 pm

bledikorcari


user i ri
user i ri
mire se na erdhe closed.

8default Re: Pershendetje te gjitheve prej Mon Nov 24, 2008 12:33 am

Closed

avatar
user i ri
user i ri
Mire se ju gjeta te gjitheve Smile flm per respektin

9default Re: Pershendetje te gjitheve prej Mon Nov 24, 2008 3:20 pm

lolita agjentja dallavere

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
Mire se na erdhe ne shtepi Closed dhe ja kalofsh sa me bukur midis nesh cheers

Sponsored content


Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi