Shqiperia.co.nr Albanian Community
Pershendetje!
Shqiperia.Co.Nr Albanian Community ju ofron shum informacione, tema, diskutime, video e gjithcka tjeter... Faleminderit qe na vizituat, kalofshi sa me kendshem ne shoqerin e antareve te tjere te forumit!
Shqiperia.co.nr Albanian Community

Mire se vini Vizitor .! Sot Mon Jul 23, 2018 10:45 am


You are not connected. Please login or register

Bie Amerika!

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1default Bie Amerika! prej Sun Nov 23, 2008 3:26 am

X

avatar
WebMaster
WebMaster
Bie edhe ekonomia me e fuqishme e botes Amerika!
Mendoni se do te mudn pas disa viteve te rimekembet ajo dhe te rimare vendin e saj ne ekonomine superfuqi?

http://Shqiperia.co.nr

2default Re: Bie Amerika! prej Sun Nov 23, 2008 11:38 pm

bledikorcari


user i ri
user i ri
amerika vdiq.
Rrofte amerika ne lindjen e larget(kina)

3default Re: Bie Amerika! prej Mon Nov 24, 2008 12:35 am

Closed

avatar
user i ri
user i ri
bledikorcari shkruajti:amerika vdiq.
Rrofte amerika ne lindjen e larget(kina)

tamam rroft kina se amerika na la shendene

Per sa i perket rimekembjes mund te ndodhe po ne nje te ardhme te larget mendoj un

Sponsored content


Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi