Shqiperia.co.nr Albanian Community
Pershendetje!
Shqiperia.Co.Nr Albanian Community ju ofron shum informacione, tema, diskutime, video e gjithcka tjeter... Faleminderit qe na vizituat, kalofshi sa me kendshem ne shoqerin e antareve te tjere te forumit!
Shqiperia.co.nr Albanian Community

Mire se vini Vizitor .! Sot Sun May 27, 2018 8:27 am


You are not connected. Please login or register

Gezuar Ditelindjen Bledikorcari

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1default Gezuar Ditelindjen Bledikorcari prej Tue Nov 25, 2008 9:05 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
Bledo edhe 1000 vjec lal fat, maresi, dashuri dhe lumturi ne jet urimet e mija Smile

http://Shqiperia.co.nr

2default Re: Gezuar Ditelindjen Bledikorcari prej Tue Nov 25, 2008 9:06 pm

X

avatar
WebMaster
WebMaster
Ooo edhe 130 vjec fat dhe lumturi ne jet dhe kudo Smile gezuar

http://Shqiperia.co.nr

3default Re: Gezuar Ditelindjen Bledikorcari prej Tue Nov 25, 2008 9:08 pm

Adelina

avatar
Antare
Antare

Gezuar, gezuar edhe 130 vjec ishalla lal fat dhe dashuri Smile

4default Re: Gezuar Ditelindjen Bledikorcari prej Tue Nov 25, 2008 9:10 pm

Verona

avatar
user i ri
user i ri
Urime blediiiiiiiiiiiiiiiii edhe 100 vjec lalii SmileSmile

5default Re: Gezuar Ditelindjen Bledikorcari prej Tue Nov 25, 2008 9:12 pm

The Crow

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
Uau Very Happy urime urime edhe 130 se 30 vjec mush te pakten aty ke forumi ashu thote Smile
fat dhe shum dashuri ne jet bledo se jan gjona themelore Smile

6default Re: Gezuar Ditelindjen Bledikorcari prej Tue Nov 25, 2008 9:14 pm

ela

avatar
user i ri
user i ri
Edhe 100 vjec lal Smile

7default Re: Gezuar Ditelindjen Bledikorcari prej Tue Nov 25, 2008 9:15 pm

ROMINA


user i ri
user i ri
Edhe 130 vjec yllo Smile
pac fat dhe shum gezime ne jet Smile

8default Re: Gezuar Ditelindjen Bledikorcari prej Tue Nov 25, 2008 9:16 pm

Network

avatar
Global Moderator
Global Moderator
ehde 100 vjec lali ja kalofsh sa me mir Smile

9default Re: Gezuar Ditelindjen Bledikorcari prej Tue Nov 25, 2008 9:18 pm

SuperFigo

avatar
Antare
Antare
Edhe 130 vjec lal fat dhe dashuri kudo dhe me kedo Smile

10default Re: Gezuar Ditelindjen Bledikorcari prej Tue Nov 25, 2008 9:42 pm

lolita agjentja dallavere

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
Gezuar ditelindjen mo patriot tu plotesofshin gjith endrat e tua

11default Re: Gezuar Ditelindjen Bledikorcari prej Tue Nov 25, 2008 11:38 pm

bledikorcari


user i ri
user i ri
bo bo sa te mire qe jeni more per kok te plakut,ftuu ftuu mos ju mar mesysh Very Happy

Sju doli nje tem per mua mo?
Ju puc te gjitheve.

12default Re: Gezuar Ditelindjen Bledikorcari prej Wed Nov 26, 2008 10:24 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
ahahahaha po ti spo u pergjigjshe me 1 edhe lolita menoi te hapte dhe i tjeter Very Happy

http://Shqiperia.co.nr

13default Re: Gezuar Ditelindjen Bledikorcari prej Thu Nov 27, 2008 8:03 am

bledikorcari


user i ri
user i ri
lolita i ben keto gjera,e?patriotja ime.andej nga sofra korcare spo e shikoj,do ti ve mungese Very Happy

14default Re: Gezuar Ditelindjen Bledikorcari prej Fri Nov 28, 2008 9:02 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
un tashi do ta ngel ne klas fare

http://Shqiperia.co.nr

Sponsored content


Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi