Shqiperia.co.nr Albanian Community
Pershendetje!
Shqiperia.Co.Nr Albanian Community ju ofron shum informacione, tema, diskutime, video e gjithcka tjeter... Faleminderit qe na vizituat, kalofshi sa me kendshem ne shoqerin e antareve te tjere te forumit!
Shqiperia.co.nr Albanian Community

Mire se vini Vizitor .! Sot Sun Jun 24, 2018 5:32 pm


You are not connected. Please login or register

Bledi te urojme ditelindjen

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1default Bledi te urojme ditelindjen prej Tue Nov 25, 2008 10:09 pm

lolita agjentja dallavere

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar

2default Re: Bledi te urojme ditelindjen prej Tue Nov 25, 2008 10:10 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
Mir e bone qe hape edhe i tem tjeter se me nji tem sna e perfillka fare bledi Razz
Edhe qe ja plasi morphine mass email ja coi te gjithve prap spo vje zoti bledi Razz hahhaha

http://Shqiperia.co.nr

3default Re: Bledi te urojme ditelindjen prej Tue Nov 25, 2008 10:13 pm

lolita agjentja dallavere

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
Zoti Bledi kushedi ku eshte tu e festu ditelindjen
por te pakten te na percjelle urimet qe po i bejme Smile

4default Re: Bledi te urojme ditelindjen prej Tue Nov 25, 2008 10:26 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
o zoti blediiiiiiiiiiiiiii

http://Shqiperia.co.nr

5default Re: Bledi te urojme ditelindjen prej Tue Nov 25, 2008 10:27 pm

lolita agjentja dallavere

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
Blediiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

6default Re: Bledi te urojme ditelindjen prej Tue Nov 25, 2008 10:41 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
ueee kur ti shofesh mesazhet neser na kujto te pakten sa jemi lodh Lol Razz

http://Shqiperia.co.nr

7default Re: Bledi te urojme ditelindjen prej Tue Nov 25, 2008 11:27 pm

bledikorcari


user i ri
user i ri
po me falni mo me falni,
Ju falenderoj nga zemra qe me kujtuat dhe ju uroj fat dhe mbaresi ne jete Smile

8default Re: Bledi te urojme ditelindjen prej Wed Nov 26, 2008 10:24 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
Flm edhe ne ty Smile

http://Shqiperia.co.nr

Sponsored content


Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi