Shqiperia.co.nr Albanian Community
Pershendetje!
Shqiperia.Co.Nr Albanian Community ju ofron shum informacione, tema, diskutime, video e gjithcka tjeter... Faleminderit qe na vizituat, kalofshi sa me kendshem ne shoqerin e antareve te tjere te forumit!
Shqiperia.co.nr Albanian Community

Mire se vini Vizitor .! Sot Mon Jul 23, 2018 10:43 am


You are not connected. Please login or register

Pershendetje te gjithve :)

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1default Pershendetje te gjithve :) prej Thu Jan 29, 2009 6:03 pm

Milanisti


user i ri
user i ri
Ja Ku Jam dhe Un.Jam 20 Vjec Nga Peqini Smile Futem Ne chat Me Nick Alien Ose ThE^MiLaNiSt Per Me Shum Ktu Jena Very Happy

2default Re: Pershendetje te gjithve :) prej Fri Jan 30, 2009 11:19 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
haha mir se erdhe mer ke koh qe je regjistrru po tashi tu tek me fol ee:P

http://Shqiperia.co.nr

3default Re: Pershendetje te gjithve :) prej Tue Feb 03, 2009 12:01 am

bledikorcari


user i ri
user i ri
mire se na erdhe shoku:)

4default Re: Pershendetje te gjithve :) prej Tue Feb 03, 2009 12:43 am

X

avatar
WebMaster
WebMaster
Mire se erdhe milanisto si i ke ardh devilit si me porosi Razz

http://Shqiperia.co.nr

5default Re: Pershendetje te gjithve :) prej Mon Feb 23, 2009 7:31 pm

Milanisti


user i ri
user i ri
jo mer sa u rregjistrrova fola se ke nick tjeter spo maj men pass Razz

6default Re: Pershendetje te gjithve :) prej Sun Mar 01, 2009 9:23 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
Hahahhaa po pse nuk mthe re se ta kisha ndryshu un Smile

http://Shqiperia.co.nr

Sponsored content


Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi