Shqiperia.co.nr Albanian Community
Pershendetje!
Shqiperia.Co.Nr Albanian Community ju ofron shum informacione, tema, diskutime, video e gjithcka tjeter... Faleminderit qe na vizituat, kalofshi sa me kendshem ne shoqerin e antareve te tjere te forumit!
Shqiperia.co.nr Albanian Community

Mire se vini Vizitor .! Sot Wed Feb 22, 2017 10:40 pm


You are not connected. Please login or register

Mire se ju gjeta te gjitheve

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1default Mire se ju gjeta te gjitheve prej Fri Mar 13, 2009 7:09 pm

Unbreakable


Global Moderator
Global Moderator
Pershendetje dhe mire se ju gjeta te gjitheve.
Une quhem Arber jam 20 vjec dhe jam ne shkolle te larte ne tirane.
Di shume nga Informatik e cila eshte nje nga pasionet e mia.
Shpresoj tia kalojme mire se bashku.

2default Re: Mire se ju gjeta te gjitheve prej Fri Mar 13, 2009 7:46 pm

DeViL


Network Administrator
Network Administrator
Mire se erdhe Smile

http://Shqiperia.co.nr

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi