Shqiperia.co.nr Albanian Community
Pershendetje!
Shqiperia.Co.Nr Albanian Community ju ofron shum informacione, tema, diskutime, video e gjithcka tjeter... Faleminderit qe na vizituat, kalofshi sa me kendshem ne shoqerin e antareve te tjere te forumit!
Shqiperia.co.nr Albanian Community

Mire se vini Vizitor .! Sot Mon Jul 23, 2018 10:14 am


You are not connected. Please login or register

Adelinaaaaaaaaaa

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1default Adelinaaaaaaaaaa prej Thu Mar 13, 2008 6:05 pm

Adelina

avatar
Antare
Antare
Un jam mbi 18 kshuqe po postoj hihihih Very Happy

2default mire e bo prej Thu Mar 20, 2008 2:40 pm

CoNNecT

avatar
user i ri
user i ri
Adelina shkruajti:Un jam mbi 18 kshuqe po postoj hihihih Very Happy

mire e bo Razz e provojme i here bashke ???

3default Re: Adelinaaaaaaaaaa prej Wed Apr 16, 2008 3:39 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
Amon mer connect aty e ke menjen leje mer gocen tboj icik qef pse ja ze rrugen Razz

http://Shqiperia.co.nr

4default Re: Adelinaaaaaaaaaa prej Thu Apr 17, 2008 10:45 pm

SuperFigo

avatar
Antare
Antare
amon mi adelina sa e sharrume per tema erotike paske qen Razz

5default Re: Adelinaaaaaaaaaa prej Fri Apr 18, 2008 5:47 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
e pra qe tu na vdek Razz

http://Shqiperia.co.nr

6default lol prej Sun Apr 27, 2008 7:20 pm

Leandro

avatar
user i ri
user i ri
do jet goca me cuan ca llafni ju kshu ... mir se nuk i paska ra pordhe ne zemer Razz

http://www.shqiperilive.tk

7default Re: Adelinaaaaaaaaaa prej Fri May 02, 2008 11:03 am

The Crow

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
ahhahahahahaahahahh leandro sa te fort e ke bo

8default Re: Adelinaaaaaaaaaa prej Sat May 10, 2008 2:43 pm

SuperFigo

avatar
Antare
Antare
the crow cdo ti ke kto lloj temash erotike mer ncncncncncn ti je per me vra rop Razz

9default Re: Adelinaaaaaaaaaa prej Wed May 14, 2008 3:12 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
po sikur ta myll fare ket lloj teme ju ngel qefi cuna?


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

10default Re: Adelinaaaaaaaaaa prej Sat May 17, 2008 8:59 pm

Leandro

avatar
user i ri
user i ri
lol devil e myll e myll ti po ta caj ballin un .. the crow amon mer ti e di jan kto te sotmet Razz

http://www.shqiperilive.tk

11default Re: Adelinaaaaaaaaaa prej Sat May 17, 2008 9:28 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
he re se tem leshi eshte Razz


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

12default Re: Adelinaaaaaaaaaa prej Sat May 17, 2008 11:00 pm

lolita agjentja dallavere

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
me falni po ne kete teme te flasim per adelinaaaaaaaa Smile


apo per erotiken hahahahahahahhaha

edhe mua spo me pelqen si teme mendimi im Very Happy Very Happy Very Happy

13default Re: Adelinaaaaaaaaaa prej Sat May 17, 2008 11:21 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
do e myll e kam nda menjen Very Happy


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

14default Re: Adelinaaaaaaaaaa prej Tue Nov 25, 2008 10:46 pm

lolita agjentja dallavere

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
Pėrgjigje pėr pyetjet qė na bėjnė tė skuqemi


Gjithēka qė doni tė dini mbi seksin dhe qė askush nuk ka guxuar kurrė t'ua thotė. Shpjegime nga ekspertėt me tė njohur pėr 38 probleme kryesore qė kanė meshkujt e femrat pėr raportet intime mes tyre "Ėsht gjeja mė zbavitese qė kam bėrė pa qeshur", ka thėnė Woody Allen. Por nuk mund tė jetė plotėsisht e vėrtetė. Dhimbje dhe kėnaqėsi e ēdo historie dashurie, seksi ėshtė vėrtėt diēka serioze, por nuk ka arsye tė pėrjetohet me frikė apo ndruajtje. Pėrkundrazi, njė grimė ironi ndihmon pėr tė zgjidhur pasiguritė, pėr ta bėrė me mė shumė kėnaqėsi. Me pėrgjigjet pėr 38 pyetje qė lidhen me marrėdhėniet seksuale, ekspertėt zbulojnė gjithēka qė duhet ditur mbi seksin

15default Re: Adelinaaaaaaaaaa prej Fri Nov 28, 2008 9:31 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
lol

http://Shqiperia.co.nr

Sponsored content


Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi