Shqiperia.co.nr Albanian Community
Pershendetje!
Shqiperia.Co.Nr Albanian Community ju ofron shum informacione, tema, diskutime, video e gjithcka tjeter... Faleminderit qe na vizituat, kalofshi sa me kendshem ne shoqerin e antareve te tjere te forumit!
Shqiperia.co.nr Albanian Community

Mire se vini Vizitor .! Sot Sun Jun 24, 2018 5:28 pm


You are not connected. Please login or register

Erdha dhe un ne mesin tuaj !

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1default Erdha dhe un ne mesin tuaj ! prej Sat Mar 14, 2009 1:38 am

angel&devil


Global Moderator
Global Moderator
Mire se ju gjeta o popull i qefit dhe i gerrnetes atehere ti bi shkurt se nga kina skam qef.
Quhem erion shkurt eri Very Happy jam nga durresi jetoj ne it mjaft se u lodha per me teper info 8989898989898988999999 ju mirepres

2default Re: Erdha dhe un ne mesin tuaj ! prej Sat Mar 14, 2009 1:42 am

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
hahaha mir se erdhe ero klm midis nesh

http://Shqiperia.co.nr

Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi