Shqiperia.co.nr Albanian Community
Pershendetje!
Shqiperia.Co.Nr Albanian Community ju ofron shum informacione, tema, diskutime, video e gjithcka tjeter... Faleminderit qe na vizituat, kalofshi sa me kendshem ne shoqerin e antareve te tjere te forumit!
Shqiperia.co.nr Albanian Community

Mire se vini Vizitor .! Sot Mon Jul 23, 2018 10:44 am


You are not connected. Please login or register

PREZANTIM

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1default PREZANTIM prej Sun Nov 29, 2009 4:04 pm

diana


user i ri
user i ri
pershendetje jam diana 18 vj maturante me pelqejne shume ghuhet e huaja sidomos ghermanisht dhe anglisht di dhe flas 2 ghuhe te huaja anglisht dhe italisht kam mesatars te larte ne mesime etj.SA PER TEMEN: A JEMI NE PJESE E UNIVERSIT APO ESHTE [center]UNIVERSI PJESE E JONA

2default Re: PREZANTIM prej Sun May 22, 2011 6:20 pm

X

avatar
WebMaster
WebMaster
mir se erdhe

http://Shqiperia.co.nr

Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi