Shqiperia.co.nr Albanian Community
Pershendetje!
Shqiperia.Co.Nr Albanian Community ju ofron shum informacione, tema, diskutime, video e gjithcka tjeter... Faleminderit qe na vizituat, kalofshi sa me kendshem ne shoqerin e antareve te tjere te forumit!
Shqiperia.co.nr Albanian Community

Mire se vini Vizitor .! Sot Mon Jul 23, 2018 10:44 am


You are not connected. Please login or register

~~~~~~ Prezantimi i DeViL Administratorit ~~~~~~

Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 3]

1default ~~~~~~ Prezantimi i DeViL Administratorit ~~~~~~ prej Thu Mar 13, 2008 11:05 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
Un Jam Adi ,jam 19 vjec , jam nga durresi , jam brun 1.80 i gjate studioj per menaxhin turizmi se shpejti per administrim biznesi kaq per sot Razz

http://Shqiperia.co.nr

SuperFigo

avatar
Antare
Antare
Po prezantohem thjesht si SuperFigo Smile

SuperFigo

avatar
Antare
Antare
Mir se ju gjeta Smile

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
Mir se erdhe

http://Shqiperia.co.nr

5default Pershendetje prej Sat Apr 19, 2008 5:51 pm

Leandro

avatar
user i ri
user i ri
Mir se Te gjeta Ado Very Happy

http://www.shqiperilive.tk

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
mos trego emrin mer kaqol arrash se ka rob qe mkerkojn Razz


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

sjara

avatar
Antare
Antare
DeViL shkruajti:Un Jam Adi ,jam 19 vjec , jam nga durresi , jam brun 1.80 i gjate studioj per menaxhin turizmi se shpejti per administrim biznesi kaq per sot Razz


uuuuuuuu keto te dhena kerkonte POLICIAe portokallis Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
ahhahahahah harrova fare qe i paskam trregu Razz


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

lolita agjentja dallavere

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
po pse i nxore vete me lehtesove nga puna ime si fbi Very Happy

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
uhuhuhuhuuhuuuauahahahahaaahahhahaha fbi ti eeee


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

lolita agjentja dallavere

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
agjente fbi hahahhahahah a e shef te profili Smile Very Happy Very Happy Very Happy

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
fbi-ja dallavereve Razz


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

lolita agjentja dallavere

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
po pra hahahahahahahahahahaah Smile

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
ahhahhahahahha


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

lolita agjentja dallavere

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
devil devil Very Happy cheers jocolor

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
loli loli clown clown


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

lolita agjentja dallavere

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
hahahhhhhhhhhhhhhh Suspect

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
mos u merzit Very Happy puc Razz


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

lolita agjentja dallavere

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
nuk merzitzm shpejt hahahahahhhahahah ja dhe nje qeshje Very Happy

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
ihuuuuuuuuuuuuuuu


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

sjara

avatar
Antare
Antare
eh sa paske pire sot mer jahu

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
Ehe edhe ti mos me bo me pi prap e di ti ku e kam scratch


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

lolita agjentja dallavere

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
ca ke pi mo devil .mos pi shume se te sillet koka Arrow

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
nuk pi mo jo


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

lolita agjentja dallavere

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
a te ka be demmmmmmmmmmmmmmmmmm Razz

Sponsored content


Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 3]

Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi