Shqiperia.co.nr Albanian Community
Pershendetje!
Shqiperia.Co.Nr Albanian Community ju ofron shum informacione, tema, diskutime, video e gjithcka tjeter... Faleminderit qe na vizituat, kalofshi sa me kendshem ne shoqerin e antareve te tjere te forumit!
Shqiperia.co.nr Albanian Community

Mire se vini Vizitor .! Sot Sun Jun 24, 2018 5:27 pm


You are not connected. Please login or register

~~~~~~ Prezantimi i DeViL Administratorit ~~~~~~

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3  Next

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 2 e 3]

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
pak fare


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

lolita agjentja dallavere

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
ku je mo devil Very Happy

©opy®ight

avatar
Antare
Antare
ja ku jam tu bo muhabet me crown Razz

Http://Anoida.CoM

lolita agjentja dallavere

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
devil cheers

©opy®ight

avatar
Antare
Antare
loli affraid

Http://Anoida.CoM

lolita agjentja dallavere

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
devil po u be kohe e gjate mo lal pa fol hahahahahahaha

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
ehe ja i am back Smile


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

Adelina

avatar
Antare
Antare
devil ku je zemra se spo vjen me ne forum

lolita agjentja dallavere

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
do kete pasur ndonje bllokim rruges nga bora hahahahahh Very Happy

X

avatar
WebMaster
WebMaster
lolita agjentja dallavere shkruajti:do kete pasur ndonje bllokim rruges nga bora hahahahahh Very Happy

ca bllokim se Very Happy

http://Shqiperia.co.nr

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
adelina me zu shiu lali Razz jam bo qull

http://Shqiperia.co.nr

bledikorcari


user i ri
user i ri
mire se na erdhe ne forum,kalofsh bukur midis nesh, mmppuuuaaahhhhaaaa Very Happy
Cne me ngjyre te verdhe ti o devil?

lolita agjentja dallavere

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
EMO SE I SHKON HAHAHHAHAH
SI JA KE KALU DEVIL Smile

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
bledikorcari shkruajti:mire se na erdhe ne forum,kalofsh bukur midis nesh, mmppuuuaaahhhhaaaa Very Happy
Cne me ngjyre te verdhe ti o devil?

Mire se te gjeta perseri bledo Smile
ngjyra verdh? ja pyt ker morphine se ta trego ky se me paftyresine me te madhe ma hoqi accessin Very Happy


Paneli i moderatorit "kliko" dhe pastaj kliko ke paneli i moderatorit shif lajmet qe ka publiku morphine Very HappyEdituar pėr herė tė fundit nga DeViL nė Tue Nov 25, 2008 12:01 am, edituar 1 herė gjithsej

http://Shqiperia.co.nr

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
lolita agjentja dallavere shkruajti:EMO SE I SHKON HAHAHHAHAH
SI JA KE KALU DEVIL Smile

Voj po shkon lali Very Happy po ty si te shkon? mir ja kam kalu nuk qahem Smile

http://Shqiperia.co.nr

bledikorcari


user i ri
user i ri
po pse nuk jeni bashkepunetore?duhet te keni besim tek njeri tjetri,edhe po te bej ndonjeri nga ju ndonje gabim te mesoni te falni.

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
E mer bled se boj shaka se e kam lon edhe vet se jam lodh skam nerva po boj icik pushim Smile po ktu jam un gjithsesi sdo iki thjesht do hap tema do postoj kaq... Smile

http://Shqiperia.co.nr

lolita agjentja dallavere

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
DeViL shkruajti:E mer bled se boj shaka se e kam lon edhe vet se jam lodh skam nerva po boj icik pushim Smile po ktu jam un gjithsesi sdo iki thjesht do hap tema do postoj kaq... Smile
devil po ca ke mo cun qe je merzit Smile Very Happy

X

avatar
WebMaster
WebMaster
Ja se e bi un ne qef tani ate lolita Very Happy shikoje se ktu eshte po rri mcef nuk identifikohet lol

http://Shqiperia.co.nr

X

avatar
WebMaster
WebMaster
Ja tani eshte prap administrator Razz

http://Shqiperia.co.nr

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
sek se po haj buk vi me von

http://Shqiperia.co.nr

lolita agjentja dallavere

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
PO JO FORT VONE Sleep

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
Ja ku jam Razz hahahaha

http://Shqiperia.co.nr

lolita agjentja dallavere

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
te pasheeeeeeeeeeeeeeeeee

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
pranaj te thash edhe un Very Happy

http://Shqiperia.co.nr

Sponsored content


Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 2 e 3]

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3  Next

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi