Shqiperia.co.nr Albanian Community
Pershendetje!
Shqiperia.Co.Nr Albanian Community ju ofron shum informacione, tema, diskutime, video e gjithcka tjeter... Faleminderit qe na vizituat, kalofshi sa me kendshem ne shoqerin e antareve te tjere te forumit!
Shqiperia.co.nr Albanian Community

Mire se vini Vizitor .! Sot Sun Jun 24, 2018 5:28 pm


You are not connected. Please login or register

Pershendetje

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1default Pershendetje prej Mon Oct 10, 2011 12:31 pm

GT


Forum Administrator
Forum Administrator
Pershendetje te gjithve dhe mir se ju gjeta

2default Re: Pershendetje prej Wed Oct 12, 2011 2:32 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
GT mire se erdhe dhe urime

KLM


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi