Shqiperia.co.nr Albanian Community
Pershendetje!
Shqiperia.Co.Nr Albanian Community ju ofron shum informacione, tema, diskutime, video e gjithcka tjeter... Faleminderit qe na vizituat, kalofshi sa me kendshem ne shoqerin e antareve te tjere te forumit!
Shqiperia.co.nr Albanian Community

Mire se vini Vizitor .! Sot Sun May 27, 2018 8:30 am


You are not connected. Please login or register

Fotot E Anetareve !!

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1default Fotot E Anetareve !! prej Sun Mar 16, 2008 5:48 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
Fotot E Antareve Mund Te Hillen Ktu FLm Smile


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

2default Re: Fotot E Anetareve !! prej Sun Mar 16, 2008 7:01 pm

Dj Diamant

avatar
user i ri
user i ri
Dj diamant ne nje party ne TR


Po ne ate party ne TR me nje shok


Ktu jam tek "Odeoni" ne durres

http://www.slubnight.ucoz.com

3default Re: Fotot E Anetareve !! prej Mon Mar 17, 2008 4:15 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator

http://Shqiperia.co.nr

4default Re: Fotot E Anetareve !! prej Sat Mar 14, 2009 2:21 am

angel&devil


Global Moderator
Global Moderator


tu gjujt per peshk

Sponsored content


Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi