Shqiperia.co.nr Albanian Community
Pershendetje!
Shqiperia.Co.Nr Albanian Community ju ofron shum informacione, tema, diskutime, video e gjithcka tjeter... Faleminderit qe na vizituat, kalofshi sa me kendshem ne shoqerin e antareve te tjere te forumit!
Shqiperia.co.nr Albanian Community

Mire se vini Vizitor .! Sot Mon May 21, 2018 1:53 am


You are not connected. Please login or register

Foto nga aparati juaj

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1default Foto nga aparati juaj prej Sun Mar 16, 2008 6:33 pm

Dj Diamant

avatar
user i ri
user i ri
Currilat durres Very Happy

http://www.slubnight.ucoz.com

2default Re: Foto nga aparati juaj prej Sun Mar 16, 2008 6:36 pm

Dj Diamant

avatar
user i ri
user i ri
Foto nga nje lokal ne dr kur isha une dj dhe me kete rast bera dhe ca foto aty ambjentit jo vetes ..

Rafti i vererave
Disa tavolina nga pjesa e dyte e lokalit


Tavolina e sallaterave
Tavoliona brenda lokalit


perpara lokalit
Dhe si perfundim vendi i DJ


http://www.slubnight.ucoz.com

3default Re: Foto nga aparati juaj prej Sun Mar 16, 2008 6:45 pm

Dj Diamant

avatar
user i ri
user i ri
Ktu jam siper nje ure ne hyrje te durersit
Ktu eshte lulishtja ne durers


Ktu eshte stacioni i trrenit

http://www.slubnight.ucoz.com

4default Re: Foto nga aparati juaj prej Sun Mar 16, 2008 6:47 pm

Dj Diamant

avatar
user i ri
user i ri
http://www.slubnight.ucoz.com

5default Re: Foto nga aparati juaj prej Sun Mar 16, 2008 6:52 pm

Dj Diamant

avatar
user i ri
user i ri
Ktu eshte nje HD 300 GB te cilit ia kam qit zrret ene tani po boj sikur po e rregulloj Razz

http://www.slubnight.ucoz.com

6default Re: Foto nga aparati juaj prej Sun Mar 16, 2008 6:53 pm

Dj Diamant

avatar
user i ri
user i ri
Ja ktu prap HD - ja por e pershkruar nga nje X kolegja ime

****************************************************

Ja dhe nga afer Hard-discu i PC-s ;D vetem se ja paska nxjerr zorret DJ Razz
I jan djegur diodat dhe ky po ben gjasme perpjekje per ta rregulluar Razz

Kujdes ku i ve duart se xixxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Razz
http://www.slubnight.ucoz.com

7default Re: Foto nga aparati juaj prej Sun Mar 16, 2008 6:54 pm

Dj Diamant

avatar
user i ri
user i ri

http://www.slubnight.ucoz.com

8default Re: Foto nga aparati juaj prej Sun Mar 16, 2008 7:07 pm

Dj Diamant

avatar
user i ri
user i ri
Torta kur mbusha 20 Vjechttp://www.slubnight.ucoz.com

9default Re: Foto nga aparati juaj prej Sun Mar 16, 2008 7:09 pm

Dj Diamant

avatar
user i ri
user i ri
Durres currila


Universiteti


Bar restorant Brryli

http://www.slubnight.ucoz.com

10default Re: Foto nga aparati juaj prej Sun Mar 16, 2008 7:09 pm

Dj Diamant

avatar
user i ri
user i ri
I bera para pak min .. ne ballkonin tim Very Happy


http://www.slubnight.ucoz.com

11default Re: Foto nga aparati juaj prej Sun Mar 16, 2008 7:10 pm

Dj Diamant

avatar
user i ri
user i ri


http://www.slubnight.ucoz.com

12default Re: Foto nga aparati juaj prej Sun Mar 16, 2008 7:11 pm

Dj Diamant

avatar
user i ri
user i ri
Currila durres kurUniversiteti


Keshtjella .. ku eshte luajtur dhe "Trrapi i vjeter"


Bregdeti ne currila Very Happy
Disa foto nga shetitorja taulantia Very HappyKto 2 foto jan tek shkolla me dt 7 mars .. pasi mbaruam 3 shishe shampanj filluam ti fotografojme Razz

Shkolla "Leonik Tomeo" & Shkolla "Hysen Cela" Teknollogjikehttp://www.slubnight.ucoz.com

13default Re: Foto nga aparati juaj prej Wed Mar 19, 2008 6:31 pm

Dj Diamant

avatar
user i ri
user i ri
Kto foto qe do te shikoni me poshte i kam bere tek kisha e vjeter kur pagezova vellain .

Kto jan disa foto nga dhoma ku behej pagezimiVendi i qerinjve .. vendi ku njerezit luten dhe ndezin nje qeri.http://www.slubnight.ucoz.com

14default Re: Foto nga aparati juaj prej Fri Mar 21, 2008 3:16 pm

Dj Diamant

avatar
user i ri
user i ri
Oborri i shkolles time

Rruga nga stadjumi & Shkolla e fiskultures .

Lokali ku po pija kafe sot pasi lash ca ore Razz

http://www.slubnight.ucoz.com

15default Llahtar Fotot prej Fri Mar 21, 2008 3:59 pm

X

avatar
WebMaster
WebMaster
Shum te bukura dj hallall lale:)

http://Shqiperia.co.nr

16default Re: Foto nga aparati juaj prej Tue Mar 25, 2008 1:14 am

Dj Diamant

avatar
user i ri
user i ri
Sot me sollen nje skifter .. dhurat nga nje mik Very Happy
Ktu jan kafazet e kanarinave e bilbilave qe jan tu u shtu


Ky eshte nje zog i vogel qe sapo ka celur Very Happy
Prap skifteri Very Happy

http://www.slubnight.ucoz.com

17default Re: Foto nga aparati juaj prej Sat May 31, 2008 8:13 pm

Dj Diamant

avatar
user i ri
user i ri
http://www.slubnight.ucoz.com

Sponsored content


Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi