Shqiperia.co.nr Albanian Community
Pershendetje!
Shqiperia.Co.Nr Albanian Community ju ofron shum informacione, tema, diskutime, video e gjithcka tjeter... Faleminderit qe na vizituat, kalofshi sa me kendshem ne shoqerin e antareve te tjere te forumit!
Shqiperia.co.nr Albanian Community

Mire se vini Vizitor .! Sot Mon Jul 23, 2018 10:18 am


You are not connected. Please login or register

Shprehni ndjenjat e momentit vetem me nje foto ..

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Dj Diamant

avatar
user i ri
user i ri
Ne kete teme do te shpreheni vetem me foto, pa fjale fare .

http://www.slubnight.ucoz.com

Dj Diamant

avatar
user i ri
user i ri

http://www.slubnight.ucoz.com

SuperFigo

avatar
Antare
Antare
Dj je i papam lale Mir Dj po ene Fotograph Razz

SuperFigo

avatar
Antare
Antare
Dj je i papam lale Mir Dj po ene Fotograph Razz

sjara

avatar
Antare
Antare
Dj Diamant shkruajti:Fantastike Smile

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

Leandro

avatar
user i ri
user i ri
Ku di me postu foto ktu une re Sad

http://www.shqiperilive.tk

The Crow

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
hahahahahahah modifiko mosazhin se me ta pa devil te hoqi nga moder Razz

Dj Diamant

avatar
user i ri
user i ri

http://www.slubnight.ucoz.com

sjara

avatar
Antare
Antare
binjake jane keta Question Basketball Basketball

Dj Diamant

avatar
user i ri
user i ri

http://www.slubnight.ucoz.com

StRuGaNi


user i ri
user i ri
[img][/img]

Dj Diamant

avatar
user i ri
user i ri

http://www.slubnight.ucoz.com

Lupo

avatar
user i ri
user i ri

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
na mer se marova per buk Sad

http://Shqiperia.co.nr

Sponsored content


Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi