Shqiperia.co.nr Albanian Community
Pershendetje!
Shqiperia.Co.Nr Albanian Community ju ofron shum informacione, tema, diskutime, video e gjithcka tjeter... Faleminderit qe na vizituat, kalofshi sa me kendshem ne shoqerin e antareve te tjere te forumit!
Shqiperia.co.nr Albanian Community

Mire se vini Vizitor .! Sot Sun May 27, 2018 8:29 am


You are not connected. Please login or register

Ky/Kjo siper...!!

Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4  Next

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 4]

1default Ky/Kjo siper...!! prej Mon Apr 14, 2008 4:40 pm

X

avatar
WebMaster
WebMaster
Ketu mund te postoni nje mesazh per ate qe ka postuar siper jush !!

http://Shqiperia.co.nr

2default Re: Ky/Kjo siper...!! prej Wed Apr 16, 2008 3:41 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
He re ti siper meje ka nej ven per mu ktu se kom bo icik mungesa e pranoj Razz

http://Shqiperia.co.nr

3default Re: Ky/Kjo siper...!! prej Thu Apr 17, 2008 10:18 pm

SuperFigo

avatar
Antare
Antare
O ti siper shum i rger qeke Razz

4default Re: Ky/Kjo siper...!! prej Thu Apr 17, 2008 10:30 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
O TI SIPER CA TI BOSH ROB JENA Razz

http://Shqiperia.co.nr

5default Re: Ky/Kjo siper...!! prej Thu Apr 17, 2008 10:31 pm

SuperFigo

avatar
Antare
Antare
nuk thash gjo mer ti siper Razz

6default Re: Ky/Kjo siper...!! prej Fri Apr 18, 2008 5:45 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
o ti siper po ca do me thon mo mer Razz

http://Shqiperia.co.nr

7default Re: Ky/Kjo siper...!! prej Fri Apr 18, 2008 5:45 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
o ti siper po ca do me thon mo mer Razz

http://Shqiperia.co.nr

8default Re: Ky/Kjo siper...!! prej Fri May 02, 2008 11:07 am

The Crow

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
o ti siper shum e bukur kjo si tem

9default Re: Ky/Kjo siper...!! prej Thu May 08, 2008 11:47 am

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
po mer ti siper po ashu mendoj dhe un pranaj e hapa Smile

http://Shqiperia.co.nr

10default Re: Ky/Kjo siper...!! prej Thu May 08, 2008 11:47 am

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
WebMaster dmth por ama ishte e imja si ide Very Happy

http://Shqiperia.co.nr

11default Re: Ky/Kjo siper...!! prej Fri May 09, 2008 7:13 pm

sjara

avatar
Antare
Antare
Per siperpostuesin, kjo faqe ka nevoje per shume tema dhe me sa po shoh ju siper Very Happy jeni inisiatoret e pare dhe ne anetaret e fillimit Wink na duhet pak pune per sa i perket temave dhe postimeve Smile

12default Re: Ky/Kjo siper...!! prej Fri May 09, 2008 7:27 pm

X

avatar
WebMaster
WebMaster
Ti sipershkruese qenke gjith ide te lutem ti perdoresh dhe te na ndihmosh se ne jena cuna gocat kan me shije dihet Smile
dhe me thuaj si te duket tni se pash qe ste kishte pelqy pamja vjeter ?

http://Shqiperia.co.nr

13default Re: Ky/Kjo siper...!! prej Fri May 09, 2008 7:29 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
o ti siper ate doja te dija edhe un ne i pelqen ky version i phpbb

http://Shqiperia.co.nr

14default Re: Ky/Kjo siper...!! prej Fri May 09, 2008 10:18 pm

sjara

avatar
Antare
Antare
DeViL shkruajti:o ti siper ate doja te dija edhe un ne i pelqen ky version i phpbb


Smile Smile O ti siper atij siper Very Happy pamja e pare ishte shume e bukur, por, kjo eshte me e qete si pamje pasi nuk i jep kontrast te theksuar shkronjave.
Per ide jane mjeshter cunat sepse gocat jane per detajet e vogla.
Basketball

15default Re: Ky/Kjo siper...!! prej Sat May 10, 2008 12:45 am

Dj Diamant

avatar
user i ri
user i ri
Ti siper si ke qen mir ?

http://www.slubnight.ucoz.com

16default Re: Ky/Kjo siper...!! prej Sat May 10, 2008 1:22 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
o ti siper Dj-it te pelqen dmth kjo pamja e re?

http://Shqiperia.co.nr

17default Re: Ky/Kjo siper...!! prej Sat May 10, 2008 1:35 pm

Dj Diamant

avatar
user i ri
user i ri
O ti siper sio pelqen bythes tate me i fol atij siper po do i flasesh atij me siper .. sum'mut

http://www.slubnight.ucoz.com

18default Re: Ky/Kjo siper...!! prej Sat May 10, 2008 2:31 pm

X

avatar
WebMaster
WebMaster
hahahahahahah sa mir ja bone mer Dj e kishte hak Razz

http://Shqiperia.co.nr

19default Re: Ky/Kjo siper...!! prej Sat May 10, 2008 2:32 pm

SuperFigo

avatar
Antare
Antare
o ti siper si ke qen re ?

20default Re: Ky/Kjo siper...!! prej Sat May 10, 2008 4:24 pm

Tuna

avatar
user i ri
user i ri
po ti siper mire je ?

21default Re: Ky/Kjo siper...!! prej Sun May 11, 2008 2:05 am

Dj Diamant

avatar
user i ri
user i ri
Mir mi tuna mir jo keq .. rrim te rritemi i thon nje fjale .. anej ka elbasoni mir ne pergjithsi ?!

http://www.slubnight.ucoz.com

22default Re: Ky/Kjo siper...!! prej Sun May 11, 2008 1:32 pm

X

avatar
WebMaster
WebMaster
o ti siper si je mire?

http://Shqiperia.co.nr

23default Re: Ky/Kjo siper...!! prej Sun May 11, 2008 2:10 pm

Dj Diamant

avatar
user i ri
user i ri
O kolegu siper mir me thon po ti ?

http://www.slubnight.ucoz.com

24default Re: Ky/Kjo siper...!! prej Sun May 11, 2008 3:44 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
o Dj si te duket dizajni i ri i faqes re?


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

25default Re: Ky/Kjo siper...!! prej Mon May 12, 2008 10:26 pm

Dj Diamant

avatar
user i ri
user i ri
oho bukur shum .. aq bukur saqe ma ka njul keq per i moll atni Laughing

http://www.slubnight.ucoz.com

Sponsored content


Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 4]

Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4  Next

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi