Shqiperia.co.nr Albanian Community
Pershendetje!
Shqiperia.Co.Nr Albanian Community ju ofron shum informacione, tema, diskutime, video e gjithcka tjeter... Faleminderit qe na vizituat, kalofshi sa me kendshem ne shoqerin e antareve te tjere te forumit!
Shqiperia.co.nr Albanian Community

Mire se vini Vizitor .! Sot Sun May 27, 2018 8:30 am


You are not connected. Please login or register

Ky/Kjo siper...!!

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 2 e 4]

26default Re: Ky/Kjo siper...!! prej Tue May 13, 2008 12:18 pm

X

avatar
WebMaster
WebMaster
ahaahhhahahahhaah na shkrive fare o ti siper Razz

http://Shqiperia.co.nr

27default Re: Ky/Kjo siper...!! prej Tue May 13, 2008 1:18 pm

Leandro

avatar
user i ri
user i ri
ky siper po ky poshte si eshte Razz

http://www.shqiperilive.tk

28default Re: Ky/Kjo siper...!! prej Tue May 13, 2008 1:29 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
O ti siper Kush ehste ai poshte mer Razz


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

29default Re: Ky/Kjo siper...!! prej Thu May 15, 2008 7:34 pm

The Crow

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
o ti siper i paske bo zbor forumit Razz bounce

30default Re: Ky/Kjo siper...!! prej Sat May 17, 2008 11:35 am

Doberman

avatar
user i ri
user i ri
pershendetje ti siper Smile

31default Re: Ky/Kjo siper...!! prej Sat May 17, 2008 11:47 am

Tuna

avatar
user i ri
user i ri
O ti siper si ja kalove ?

32default Re: Ky/Kjo siper...!! prej Sat May 17, 2008 11:53 am

Albanian

avatar
user i ri
user i ri
resp. ti siper

33default Re: Ky/Kjo siper...!! prej Sun May 18, 2008 3:04 pm

lolita agjentja dallavere

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
mirdita o ju siper si po ja kaloni Very Happy Very Happy Very Happy

34default Re: Ky/Kjo siper...!! prej Sun May 18, 2008 3:15 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
mire mi ti siper mire top fare Very Happy


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

35default Re: Ky/Kjo siper...!! prej Sun May 18, 2008 11:14 pm

lolita agjentja dallavere

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
hahahhahhahha o ti siper lol!

36default Re: Ky/Kjo siper...!! prej Mon May 19, 2008 10:35 am

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
he mi ti siper he fol Smile


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

37default Re: Ky/Kjo siper...!! prej Mon May 19, 2008 10:54 am

The Crow

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
o ti siper i ke pagujt piket per forumin ? Razz

38default Re: Ky/Kjo siper...!! prej Wed May 21, 2008 10:27 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
crow ku je se ke hum fare


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

39default Re: Ky/Kjo siper...!! prej Thu May 22, 2008 1:40 pm

The Crow

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
i`am here

40default Re: Ky/Kjo siper...!! prej Thu May 22, 2008 1:55 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
ok ti siper


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

41default Re: Ky/Kjo siper...!! prej Fri May 23, 2008 8:16 pm

lolita agjentja dallavere

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
po ku hupe o ti siper hhhahahhhahahha Very Happy Very Happy Very Happy

42default Re: Ky/Kjo siper...!! prej Fri May 23, 2008 9:55 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
ktu jam o ti siper ktu skom ku shkoj tjeter


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

43default Re: Ky/Kjo siper...!! prej Sat May 24, 2008 2:36 pm

Dj Diamant

avatar
user i ri
user i ri
Ti siper te paska bo forumi me fol me vete Razz

http://www.slubnight.ucoz.com

44default Re: Ky/Kjo siper...!! prej Sat May 24, 2008 2:39 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
pse mer ti siper hahha


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

45default Re: Ky/Kjo siper...!! prej Sat May 24, 2008 7:59 pm

lolita agjentja dallavere

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
o ti siper devilit si ja ke ka kaluar a u mendove per cmimin hahahahahah Very Happy Very Happy

46default Re: Ky/Kjo siper...!! prej Sat May 24, 2008 10:24 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
o ti siper si je ?


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

47default Re: Ky/Kjo siper...!! prej Sun May 25, 2008 7:20 pm

lolita agjentja dallavere

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
mire o ti siper po ku ini Exclamation Smile

48default Re: Ky/Kjo siper...!! prej Mon May 26, 2008 1:57 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
mire ti siper as nuk e di se ku jan


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

49default Re: Ky/Kjo siper...!! prej Mon May 26, 2008 8:36 pm

lolita agjentja dallavere

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
ckemi o ti siper si eshte koha andej Smile Very Happy

50default Re: Ky/Kjo siper...!! prej Mon May 26, 2008 8:37 pm

X

avatar
WebMaster
WebMaster
ti siper mire eeeee ca thot forumi ?

http://Shqiperia.co.nr

Sponsored content


Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 2 e 4]

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi