Shqiperia.co.nr Albanian Community
Pershendetje!
Shqiperia.Co.Nr Albanian Community ju ofron shum informacione, tema, diskutime, video e gjithcka tjeter... Faleminderit qe na vizituat, kalofshi sa me kendshem ne shoqerin e antareve te tjere te forumit!
Shqiperia.co.nr Albanian Community

Mire se vini Vizitor .! Sot Sun May 27, 2018 8:30 am


You are not connected. Please login or register

Ky/Kjo siper...!!

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 3 e 4]

51default Re: Ky/Kjo siper...!! prej Mon May 26, 2008 8:40 pm

sjara

avatar
Antare
Antare
si je ti siper? Smile

52default Re: Ky/Kjo siper...!! prej Mon May 26, 2008 8:41 pm

X

avatar
WebMaster
WebMaster
mire me thon o ti siper ti si je ?

http://Shqiperia.co.nr

53default Re: Ky/Kjo siper...!! prej Mon May 26, 2008 8:43 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
ti siper ke hum fare mer


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

54default Re: Ky/Kjo siper...!! prej Mon May 26, 2008 8:45 pm

sjara

avatar
Antare
Antare
me nje gur vrave dy zogj o ti siper Laughing Laughing

55default Re: Ky/Kjo siper...!! prej Mon May 26, 2008 8:46 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
hahahahahahaa se kisha me ty o ti siper po ky pergjegjsi webit ka ja 6 dit qe nuk duket


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

56default Re: Ky/Kjo siper...!! prej Mon May 26, 2008 8:52 pm

lolita agjentja dallavere

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
o ti siper do ket qene me pushime moooooooooooo Smile Smile Smile web master

57default Re: Ky/Kjo siper...!! prej Mon May 26, 2008 8:54 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
ca pushimesh mi se ky edhe ne WC kur shko, shko me laptop me vete Razz


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

58default Re: Ky/Kjo siper...!! prej Mon May 26, 2008 11:05 pm

lolita agjentja dallavere

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
prit se po e pyesim o ti siper Very Happy

59default Re: Ky/Kjo siper...!! prej Wed May 28, 2008 8:29 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
pyte mi ti siper pyte kur te vi nga muji tjeter


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

60default Re: Ky/Kjo siper...!! prej Wed May 28, 2008 10:09 pm

Dj Diamant

avatar
user i ri
user i ri
Ti siper qysh te kom

http://www.slubnight.ucoz.com

61default Re: Ky/Kjo siper...!! prej Wed May 28, 2008 10:20 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
kaq ti siper mke hap pun


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

62default Re: Ky/Kjo siper...!! prej Thu May 29, 2008 1:16 am

lolita agjentja dallavere

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
po ku je o ti siper bounce

63default Re: Ky/Kjo siper...!! prej Thu May 29, 2008 11:30 am

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
n`forum si gjithmon po ti siper ku je ?


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

64default Re: Ky/Kjo siper...!! prej Thu May 29, 2008 7:14 pm

lolita agjentja dallavere

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
Tani sa erdha o ti siper lol! Very Happy

65default Re: Ky/Kjo siper...!! prej Thu May 29, 2008 8:44 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
mire e bone ti siper ene un sa erdha


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

66default Re: Ky/Kjo siper...!! prej Thu Jun 05, 2008 1:49 pm

Network

avatar
Global Moderator
Global Moderator
mire se te gjeta ti siper dhe flm per oferten Smile

67default Re: Ky/Kjo siper...!! prej Wed Jun 11, 2008 11:32 pm

lolita agjentja dallavere

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
mir se erdhe o ti siper Very Happy

68default Re: Ky/Kjo siper...!! prej Thu Jun 12, 2008 10:52 am

StRuGaNi


user i ri
user i ri
Ti Siper Si Tkam Mir ?

69default Re: Ky/Kjo siper...!! prej Thu Jun 12, 2008 11:28 am

Network

avatar
Global Moderator
Global Moderator
ome ti siper si je ??

70default Re: Ky/Kjo siper...!! prej Thu Jun 12, 2008 3:32 pm

StRuGaNi


user i ri
user i ri
Mir Me Ti Siper

71default Re: Ky/Kjo siper...!! prej Sun Jun 15, 2008 12:06 am

lolita agjentja dallavere

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
po si jeni o ju siper Smile Smile Very Happy

72default Re: Ky/Kjo siper...!! prej Sun Jun 15, 2008 12:05 pm

StRuGaNi


user i ri
user i ri
Mir thnx Ti Siper Si Te Kam?

73default Re: Ky/Kjo siper...!! prej Thu Jun 19, 2008 5:57 pm

©opy®ight

avatar
Antare
Antare
ome ti siper mire ee ?

Http://Anoida.CoM

74default Re: Ky/Kjo siper...!! prej Thu Jun 19, 2008 11:12 pm

Adelina

avatar
Antare
Antare
Ckemi o ti siper qe qeke bo si Mbreti robin hudit haahahaa

75default Re: Ky/Kjo siper...!! prej Thu Jun 19, 2008 11:13 pm

©opy®ight

avatar
Antare
Antare
emmmm Mir un po ti si je mire?? iher menova se mos kishe vdek ti adelina scratch po pastaj thash nuk bje ajo atje Razz

Http://Anoida.CoM

Sponsored content


Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 3 e 4]

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi