Shqiperia.co.nr Albanian Community
Pershendetje!
Shqiperia.Co.Nr Albanian Community ju ofron shum informacione, tema, diskutime, video e gjithcka tjeter... Faleminderit qe na vizituat, kalofshi sa me kendshem ne shoqerin e antareve te tjere te forumit!
Shqiperia.co.nr Albanian Community

Mire se vini Vizitor .! Sot Sun May 27, 2018 8:29 am


You are not connected. Please login or register

Ky/Kjo siper...!!

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 4 e 4]

76default Re: Ky/Kjo siper...!! prej Thu Jun 19, 2008 11:14 pm

Adelina

avatar
Antare
Antare
ashtu o ti siper eeee Sad Sad

77default Re: Ky/Kjo siper...!! prej Thu Jun 19, 2008 11:14 pm

©opy®ight

avatar
Antare
Antare
e mire mos qaj po he se na hulle lotet ktu poshte

Http://Anoida.CoM

78default Re: Ky/Kjo siper...!! prej Tue Jun 24, 2008 7:28 pm

Adelina

avatar
Antare
Antare
uaaaa kush po qan mo ti siper

79default Re: Ky/Kjo siper...!! prej Fri Jun 27, 2008 9:51 am

©opy®ight

avatar
Antare
Antare
ti mi siper ti po shttt tashi se sa mka dal gjumi Razz

Http://Anoida.CoM

80default Re: Ky/Kjo siper...!! prej Sat Jun 28, 2008 8:52 pm

lolita agjentja dallavere

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
te ka dale gjumi o ti siper

81default Re: Ky/Kjo siper...!! prej Sun Jun 29, 2008 11:00 am

©opy®ight

avatar
Antare
Antare
ue mi lali sa i shumtut qeka ai ne foto aii Razz

Http://Anoida.CoM

82default Re: Ky/Kjo siper...!! prej Sun Jun 29, 2008 11:41 am

Adelina

avatar
Antare
Antare
o ti siper qe kur ka qe nuk flasim me ne msn ne eee? Razz apo e ke ndru Very Happy

83default Re: Ky/Kjo siper...!! prej Thu Jul 17, 2008 9:38 pm

lolita agjentja dallavere

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
si po ja kaloni o ju siper se spo shof asnji ketu Smile

84default Re: Ky/Kjo siper...!! prej Fri Jul 18, 2008 10:52 am

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
ato siper i ke t`gjith me pushime un erdha icik me shpejt


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

85default Re: Ky/Kjo siper...!! prej Sun Sep 21, 2008 12:20 am

lolita agjentja dallavere

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
ckemi o ti siper si te doli shtepia mbas lyerjes Smile Smile

86default Re: Ky/Kjo siper...!! prej Thu Oct 02, 2008 4:00 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
lolita agjentja dallavere shkruajti:ckemi o ti siper si te doli shtepia mbas lyerjes Smile Smile

Xhom fare Razz


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

87default Re: Ky/Kjo siper...!! prej Fri Nov 21, 2008 2:03 pm

Adelina

avatar
Antare
Antare
ca ngjyre e lyve o ti siper meje

88default Re: Ky/Kjo siper...!! prej Fri Nov 21, 2008 2:32 pm

Verona

avatar
user i ri
user i ri
Pershendetje ti siper Smile

89default Re: Ky/Kjo siper...!! prej Fri Nov 21, 2008 3:03 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
[b]ckemi ti siper dhe ti siper asaj siper

http://Shqiperia.co.nr

90default Re: Ky/Kjo siper...!! prej Mon Nov 24, 2008 1:37 am

X

avatar
WebMaster
WebMaster
o ti siper nga je se ke hum fare

http://Shqiperia.co.nr

91default Re: Ky/Kjo siper...!! prej Mon Nov 24, 2008 1:56 am

Adelina

avatar
Antare
Antare
o ti siper ckemi nej gje lal mire je?

92default Re: Ky/Kjo siper...!! prej Mon Jan 05, 2009 10:48 pm

ervin100


user i ri
user i ri
ej ckemi lere temen cfare teme te komentojm ne po na shkruani ndonje te re cfare na thani si po ja kaloni na shkruani ndonje gje te bukur

93default Re: Ky/Kjo siper...!! prej Mon Jan 05, 2009 10:49 pm

ervin100


user i ri
user i ri
adelina zemer shum e bukur na ler ndonje email

94default Re: Ky/Kjo siper...!! prej Thu Jan 08, 2009 1:44 pm

bledikorcari


user i ri
user i ri
E mo,ini mire ini? Very Happy

95default Re: Ky/Kjo siper...!! prej Mon Jan 26, 2009 11:57 am

Erza

avatar
user i ri
user i ri
pershendetje

96default Re: Ky/Kjo siper...!! prej Thu Jan 29, 2009 1:41 am

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
Pershendetje dhe per ty lart

http://Shqiperia.co.nr

97default Re: Ky/Kjo siper...!! prej Tue Feb 03, 2009 12:04 am

bledikorcari


user i ri
user i ri
pershendetje juve me siper

98default Re: Ky/Kjo siper...!! prej Tue Feb 03, 2009 12:43 am

X

avatar
WebMaster
WebMaster
Pershendetje ju siper meje Very Happy si jeni mire?

http://Shqiperia.co.nr

99default Re: Ky/Kjo siper...!! prej Sat Mar 14, 2009 2:55 am

angel&devil


Global Moderator
Global Moderator
Ju lart sa paskeni fol .

Sponsored content


Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 4 e 4]

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi