Shqiperia.co.nr Albanian Community
Pershendetje!
Shqiperia.Co.Nr Albanian Community ju ofron shum informacione, tema, diskutime, video e gjithcka tjeter... Faleminderit qe na vizituat, kalofshi sa me kendshem ne shoqerin e antareve te tjere te forumit!
Shqiperia.co.nr Albanian Community

Mire se vini Vizitor .! Sot Sun May 27, 2018 8:24 am


You are not connected. Please login or register

Mendim Per Shkollen !!!

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1default Mendim Per Shkollen !!! prej Thu Mar 13, 2008 4:23 pm

X

avatar
WebMaster
WebMaster
PROPAGAND E KEQE PER SHOQERINE

EDITOI DeViL

http://Shqiperia.co.nr

2default Re: Mendim Per Shkollen !!! prej Wed Apr 16, 2008 3:50 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
WebMaster Jam akoma un Fondatori Kshuqe kujdes me menimet e me temat qe hap o hapi tamom o mos i hap fare , jep nej shembull te mire ne lidhje me shkollen jo kshuj gjonash Okay!!

http://Shqiperia.co.nr

3default Re: Mendim Per Shkollen !!! prej Thu Apr 17, 2008 10:43 pm

SuperFigo

avatar
Antare
Antare
nje thirrje per te gjith te rinjt qe frekuentojn shkollen : "shkoni sa e keni se do pendoheni mrapa"

4default Shkolla prej Sun Apr 27, 2008 4:48 pm

Leandro

avatar
user i ri
user i ri
Shkolla eshte gje e bukur Per njeriun qe ne ne cdo moshe sidomos ne adoleshence ku munde te njohesh shok e shoqe mund te zgjerosh horizontin tende ...Q

http://www.shqiperilive.tk

5default Re: Mendim Per Shkollen !!! prej Mon Apr 28, 2008 1:25 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
Ashu eshte Faktikisht...

http://Shqiperia.co.nr

6default Re: Mendim Per Shkollen !!! prej Fri May 02, 2008 11:00 am

The Crow

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
shkolla eshte nje gje qe te duhet ne jet si per pun si per vete per te pasur me shum njohuri pastaj ka dhe qe e mendojn ndryshe po ato do perndohen nje dite

7default Re: Mendim Per Shkollen !!! prej Thu May 08, 2008 11:42 am

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
e vertete ajo qe tha sipershkruesi

http://Shqiperia.co.nr

8default Re: Mendim Per Shkollen !!! prej Tue May 13, 2008 12:49 pm

Leandro

avatar
user i ri
user i ri
po ne shkolle te mesme njeri vendos dicka per jeten e tij ...

http://www.shqiperilive.tk

9default Re: Mendim Per Shkollen !!! prej Tue May 13, 2008 1:22 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
Dicka te vendosur dhe jo kshu futja kot ca do me u bo ti e ca du me u bo un ..


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

10default Re: Mendim Per Shkollen !!! prej Tue May 13, 2008 11:53 pm

sjara

avatar
Antare
Antare
Lum kush i degjon keto keshilla qe keni shkruar Smile
Sot shkolla e ka humbur sensin e te qenit shkolle, qofte nga nxenesit apo nga mesuesit.
Te dyja palet abuzojne por me ke??? Mesuesit me pasardhesit te cilet po i stervitin te jene te afte ti "qeverisin" kur te jene ne prag pensioni.
Nxenesit abuzojne me te ardhmen e tyre dhe kete e bejne "pavetedije".

11default Re: Mendim Per Shkollen !!! prej Wed May 14, 2008 12:53 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
Pa vetedije por do te thoja qe edhe mbase i pelqen..


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

12default Re: Mendim Per Shkollen !!! prej Wed May 14, 2008 1:42 pm

sjara

avatar
Antare
Antare
Sakte, i pelqen per ate periudhe por me vone kupton se sa dem i beri vetes.

13default Re: Mendim Per Shkollen !!! prej Wed May 14, 2008 1:43 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
po eshte thjesht momentale ... ja si un persh Sad


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

14default Re: Mendim Per Shkollen !!! prej Sat May 17, 2008 8:29 pm

Leandro

avatar
user i ri
user i ri
Sjara nese njeriu vendos perveten e ka mese te qart te gjith rrugen e jetes se tij jo vetem ne shkolle po dhe ne cdo aspekt te jetes se tije yllo ...kur bejme nje veprim apo bejme dicka i kemi nga mosha se nuk e mendojme gjat apo i bijme shkurt sic na thon i ka adoleshnca kto tka hyr vetja ne qef dukesh vagabond e tjer e tjer ...eshte nje fjale mendo gjat dhe shpejt por folt ngadale Smile

http://www.shqiperilive.tk

15default Re: Mendim Per Shkollen !!! prej Sun May 18, 2008 5:38 pm

CoNNecT

avatar
user i ri
user i ri
oj gra ca o shkolla para ushtrise ri mo se lat nome ne ushtri te rreshqet sapuni e gjona tjera te honge e te pime i ke falas vetem se duhet me derdh djersen e ***** per i cigare hahhahah apo jam gabim re ???Edituar pėr herė tė fundit nga WebMaster nė Sun May 18, 2008 6:00 pm, edituar 1 herė gjithsej (Reason for editing : Kujdes Fjalorin (Paralajmerimi Fundit Per CoNNecT))

Sponsored content


Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi