Shqiperia.co.nr Albanian Community
Pershendetje!
Shqiperia.Co.Nr Albanian Community ju ofron shum informacione, tema, diskutime, video e gjithcka tjeter... Faleminderit qe na vizituat, kalofshi sa me kendshem ne shoqerin e antareve te tjere te forumit!
Shqiperia.co.nr Albanian Community

Mire se vini Vizitor .! Sot Sun Jun 24, 2018 5:23 pm


You are not connected. Please login or register

Kerkesat Per AccesS Behen Ktu

Jeni Dakort Qe Julinda Te Behet Administratore ?

0% 0% [ 0 ]
50% 50% [ 1 ]
50% 50% [ 1 ]
Totali i votave : 2

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1default Kerkesa e DeViL !! prej Thu Mar 13, 2008 5:15 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
Per momentin jam moderator ne disa nga temat e forumit . Kerkesa ime eshte per Admin !

http://Shqiperia.co.nr

2default Kerkesa e DeViL !! prej Thu Mar 13, 2008 5:24 pm

X

avatar
WebMaster
WebMaster
Deshira jote u plotesua Wink

http://Shqiperia.co.nr

3default Kerkesa e DeViL !! prej Thu Mar 13, 2008 5:28 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
Flm WebMaster

http://Shqiperia.co.nr

4default Kerkesa imeeeeeeeeeee :P prej Thu Mar 13, 2008 5:43 pm

julinda


user i ri
user i ri
Du edhe un administratore moEdituar pėr herė tė fundit nga DeViL nė Thu Mar 13, 2008 11:15 pm, edituar 1 herė gjithsej (Reason for editing : Tema Konsiderohet e Mbyllur ~~~~~~~)

5default Kerkesa Julindes prej Thu Mar 13, 2008 5:45 pm

julinda


user i ri
user i ri
Mire Do e bojm me sondazh Very Happy

6default Kerkesa Julindes prej Thu Mar 13, 2008 5:46 pm

julinda


user i ri
user i ri
2 Dit koh ke Very Happy

7default Kerkesa Per Julinden prej Thu Mar 13, 2008 11:10 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
Kur te mbyllet sondazhi myllet dhe tema

http://Shqiperia.co.nr

8default ~~~~~~~~~ Tema Mbyllet ~~~~~~~~~ prej Thu Mar 13, 2008 11:13 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
Tema mbyllet pasi Julinda nuk mori asnje vot pro per tu bere administratore

http://Shqiperia.co.nr

9default pa te shame apo ofendime ... prej Thu Mar 20, 2008 2:38 pm

CoNNecT

avatar
user i ri
user i ri
pa te shame apo ofendime ... me pak fjale stafi i bi te jete ca si vk .. per arsye se une jap kontribut boj gjona shtoj e rregulloj ose ose dhjes e haj e ju mhiqni admin po ca jeni tu bo o stafi si ma hoqet Razz Razz me hoqet buken e fmijeve nga duret me djema Razz po varja ... se mos noj nji si psh dj djamant apo devil e mer ters se spo e boj ne menyre qe te bjeri si ironi se skom qef ose sme nel qefi per pune interneti nqs doni ju jap pass e founderit te website time nuk o prob siten e keni (ska nevoj mer plak se e ke ke partneret) kush e do pas mjafton i zo nvesh apo ene i ** *** mfalni per fjalorin .. mundesisht ene ket moderator e fshini dhe nick ke menaxhimi i antareve se une spara vij online .. rrespekte bye OklendiEdituar pėr herė tė fundit nga WebMaster nė Thu Mar 20, 2008 2:41 pm, edituar 1 herė gjithsej (Reason for editing : Fjalori :d)

10default Kerkesat Per AccesS Behen Ktu prej Wed Apr 16, 2008 3:52 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
E Kam me te dy adminat

Mbohet qefi qe qeka shtu Albanian Admin po kerkesen spo e shof ku eshte ?

http://Shqiperia.co.nr

11default Re: Kerkesat Per AccesS Behen Ktu prej Wed Apr 16, 2008 3:53 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
PERGJIGJA NUK ESHTE MARRE NGA STAFFI POR TEMA MBYLLET !!

http://Shqiperia.co.nr

12default Re: Kerkesat Per AccesS Behen Ktu prej Wed Apr 16, 2008 3:56 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
TEMA MBYLLET !!

http://Shqiperia.co.nr

13default Re: Kerkesat Per AccesS Behen Ktu prej Wed Apr 16, 2008 3:56 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
TEMA MBYLLET !!

http://Shqiperia.co.nr

14default Re: Kerkesat Per AccesS Behen Ktu prej Thu Apr 17, 2008 10:49 pm

SuperFigo

avatar
Antare
Antare
Kerkesa ime vijon per Moderator sepse per admin eshte pak si shpejt ...

15default Kerksea ime prej Sat Apr 19, 2008 6:13 pm

Leandro

avatar
user i ri
user i ri
Bej Kerkese Per Nje Moderator ne kete Forum Shpres qe kerkesa ime te merret Parasysh Smile Rrepste All Leandro

http://www.shqiperilive.tk

16default Re: Kerkesat Per AccesS Behen Ktu prej Sat Apr 19, 2008 9:48 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
Leando e gzofsh!!

http://Shqiperia.co.nr

17default Re: Kerkesat Per AccesS Behen Ktu prej Sat Apr 19, 2008 10:00 pm

SuperFigo

avatar
Antare
Antare
e gezofsh leandro

18default Re: Kerkesat Per AccesS Behen Ktu prej Sat Apr 19, 2008 10:02 pm

Adelina

avatar
Antare
Antare
e gezofsh Very Happy

19default Re: Kerkesat Per AccesS Behen Ktu prej Fri May 02, 2008 11:09 am

The Crow

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
Flm per moderatorin qe me dhe Devil . resp all Staff

20default Re: Kerkesat Per AccesS Behen Ktu prej Fri May 02, 2008 11:17 am

X

avatar
WebMaster
WebMaster
resp. Crow

http://Shqiperia.co.nr

21default Re: Kerkesat Per AccesS Behen Ktu prej Thu May 08, 2008 11:53 am

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
kerkesa jote u mor parasysh nga admin-et

http://Shqiperia.co.nr

22default Re: Kerkesat Per AccesS Behen Ktu prej Sat May 10, 2008 2:40 pm

X

avatar
WebMaster
WebMaster
Kerkesat per access moder. mbyllen momentalisht ktu !

http://Shqiperia.co.nr

23default Re: Kerkesat Per AccesS Behen Ktu prej Thu May 15, 2008 7:39 pm

The Crow

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
Po i drejtohem direkt Administratorit DeViL si nje admin qe meret me shtimet e Moderatoreve
Un kam deshire qe te jem moder.. ne TEMAT SHOQERORE dhe ne asnje tem tjeter eshte e mundur DeViL ??

24default Re: Kerkesat Per AccesS Behen Ktu prej Thu May 15, 2008 7:43 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
Kerkesa e The Crow meret parasysh.


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

25default Re: Kerkesat Per AccesS Behen Ktu prej Fri May 16, 2008 9:38 am

CoNNecT

avatar
user i ri
user i ri
Shume Politike !!! Tema Mbyllet Sad kujdes here tjeter .


Ju boj lajmeri se cdo njeri duhet te hapi teme ne vete per te bo kerkesen e vet e jo te postoji ankesat kerkesat apo surgjerimet e veta ke kerkesat e userave tjere ca jeni tu bo ska ven me shkru apo maroi boja ??? tema mbyllet ket teme po e transferoj qe ta keni parasysh cdo teme tjeter qe bohet kshu do fshihet automatikisht se access qe kam per ket pune e kam e jo em ju dhon voten derr nthes kujdes pra ..ajde shnet e pare per tgjithe
sa per voten se harrova une jam kunder sepse pash qe 5 postime ka nuk menoni se o krim me e shtu ??? apo sa me bo cdo user me access ??? nqs keni zemer te modhe e shtoni

Sponsored content


Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi