Shqiperia.co.nr Albanian Community
Pershendetje!
Shqiperia.Co.Nr Albanian Community ju ofron shum informacione, tema, diskutime, video e gjithcka tjeter... Faleminderit qe na vizituat, kalofshi sa me kendshem ne shoqerin e antareve te tjere te forumit!
Shqiperia.co.nr Albanian Community

Mire se vini Vizitor .! Sot Sun Jun 24, 2018 5:23 pm


You are not connected. Please login or register

Politika Shqiptare!!

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1default Politika Shqiptare!! prej Thu Apr 17, 2008 10:16 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
Tem serioze ku mund te diskutohet vetem rreth politikes ne Shqiperi !!

http://Shqiperia.co.nr

2default Re: Politika Shqiptare!! prej Thu Apr 17, 2008 10:45 pm

SuperFigo

avatar
Antare
Antare
politika eshte cop cop sot ...

3default Re: Politika Shqiptare!! prej Fri Apr 18, 2008 5:47 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
si me e u bo ndryshe cop cop tu pas xhaxhi salen ...

http://Shqiperia.co.nr

4default Politik mo prej Sun Apr 27, 2008 7:18 pm

Leandro

avatar
user i ri
user i ri
LoL Ca flisni ju me ma mir nano e la popllin tu merrte me drog e gjona ...sala del si i mencem do luftoj korrupsion kur eshte hajdut vet Razz ...dhe sa her ka hyp sala ne pushtet po gjona tkeqia ndodhin i her 97 tani gerdeci puuuuuuuu si merret vesh ... njoni gozhdes tjetri patkoit ..Razz

http://www.shqiperilive.tk

5default Re: Politika Shqiptare!! prej Fri May 02, 2008 11:02 am

The Crow

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
nqs ka nje politik me te pa`arsyetuar ne bote kjo eshte politika shqipetare qe cdo gje varet mbi interesat personale !

6default Re: Politika Shqiptare!! prej Thu May 08, 2008 11:44 am

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
Normal gjithandej varet mbi interesa dhe ka korrupsion po ktu ke ne e tejkalo limitin !

http://Shqiperia.co.nr

7default Re: Politika Shqiptare!! prej Sat May 17, 2008 8:52 pm

Leandro

avatar
user i ri
user i ri
Ehh nomale qe korrupsin dhe interes ne politiken shqipetare e kemi ne gjak as qe bohet llaf me e heq kete gje Razz

http://www.shqiperilive.tk

8default Re: Politika Shqiptare!! prej Tue May 20, 2008 3:41 pm

sjara

avatar
Antare
Antare
perse duhet te na duken NORMALE keto fenomene???

9default Re: Politika Shqiptare!! prej Thu May 22, 2008 1:41 pm

The Crow

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
ashu e mendon ai mbase po sjan aspak normale

10default Re: Politika Shqiptare!! prej Wed May 28, 2008 9:05 pm

Leandro

avatar
user i ri
user i ri
po normale mi qe kto mbushin xhepat e tyra para jo te rregllojnje ndonje gje te popullit

http://www.shqiperilive.tk

11default Re: Politika Shqiptare!! prej Thu May 29, 2008 8:55 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
o leandro le te themi realitetin edhe ne te dy po te ishim edhe ne do mushnim xhepat. ti mund te thush kte qe mushin xhepat e nuk bojn gjo po po jo se mushin xhepat se sdo njeri qe te vesh aty edhe me i ndershmi do mushi xhepin


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

12default Re: Politika Shqiptare!! prej Sat May 31, 2008 2:00 pm

StRuGaNi


user i ri
user i ri
sigurisht

13default Re: Politika Shqiptare!! prej Sat May 31, 2008 2:07 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
eshte normale mer se rop jemi te gjith


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

Sponsored content


Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi