Shqiperia.co.nr Albanian Community
Pershendetje!
Shqiperia.Co.Nr Albanian Community ju ofron shum informacione, tema, diskutime, video e gjithcka tjeter... Faleminderit qe na vizituat, kalofshi sa me kendshem ne shoqerin e antareve te tjere te forumit!
Shqiperia.co.nr Albanian Community

Mire se vini Vizitor .! Sot Fri Jul 20, 2018 10:48 pm


You are not connected. Please login or register

Pershendetje Te gjithve...!

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1default Pershendetje Te gjithve...! prej Sat Apr 19, 2008 5:46 pm

Leandro

avatar
user i ri
user i ri
Pershendetje Un Quhem " Leandro " Uroj qe bashke tja kalojme mire ne ke Forum me Shok e shoqe miq e mikesha Smile .. Exclamation Bye Kalofsh bukur Alll ... Exclamation Smile

http://www.shqiperilive.tk

2default Re: Pershendetje Te gjithve...! prej Fri May 09, 2008 9:48 am

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
ahahahah mire se erdhe zemra Smile

http://Shqiperia.co.nr

3default Re: Pershendetje Te gjithve...! prej Sat May 10, 2008 2:35 pm

SuperFigo

avatar
Antare
Antare
Mire se vjen mer leandro hajd kalofsh sa me bukur ne shoqerin ton ene urime per acc Smile shoku DeVil ti Razz duket

4default Re: Pershendetje Te gjithve...! prej Sat May 10, 2008 2:36 pm

X

avatar
WebMaster
WebMaster
po pse mer tashi urohet tjetri mas i muji Razz

http://Shqiperia.co.nr

5default Re: Pershendetje Te gjithve...! prej Sat May 10, 2008 2:46 pm

The Crow

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
Ciao leandro Smile

6default Re: Pershendetje Te gjithve...! prej Mon May 26, 2008 8:27 pm

lolita agjentja dallavere

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
pershendetje te gjitheve Very Happy
por spo shof asnji Very Happy Very Happy Very Happy

7default Re: Pershendetje Te gjithve...! prej Mon May 26, 2008 8:28 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
eeeeeeeee
nuk duken jo


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

8default Re: Pershendetje Te gjithve...! prej Mon May 26, 2008 8:30 pm

lolita agjentja dallavere

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
do jene me pune Smile

9default Re: Pershendetje Te gjithve...! prej Mon May 26, 2008 8:30 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
mbase


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

Sponsored content


Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi