Shqiperia.co.nr Albanian Community
Pershendetje!
Shqiperia.Co.Nr Albanian Community ju ofron shum informacione, tema, diskutime, video e gjithcka tjeter... Faleminderit qe na vizituat, kalofshi sa me kendshem ne shoqerin e antareve te tjere te forumit!
Shqiperia.co.nr Albanian Community

Mire se vini Vizitor .! Sot Mon Jul 23, 2018 10:26 am


You are not connected. Please login or register

Estetika..

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1default Estetika.. prej Wed Apr 30, 2008 7:03 pm

Leandro

avatar
user i ri
user i ri
Si duhet te jet estetika njeriut ? Si e mendoni ju Tek vetevetja estetiken ?

http://www.shqiperilive.tk

2default Re: Estetika.. prej Fri May 02, 2008 11:09 am

The Crow

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
Ne rradh te pare leandro shum bukur e ke bo pytjen nice fare

un e estetiken ke vetja nuk e shof nej gjo si me thon sduhet me e exzagjeru se jam cun po ama qe duhet duhet sepse te mban ne forme dhe ne mode per mendimi tim !

3default Re: Estetika.. prej Sun May 18, 2008 12:37 am

lolita agjentja dallavere

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
nje teme shume e bukur sidomos per ne femrat estetika eshte gjeja qe ne femrat e kemi nga natyra psh makjazhi floku i krehur bukur etj ..... cheers

4default Re: Estetika.. prej Sun May 18, 2008 12:39 pm

SuperFigo

avatar
Antare
Antare
hahah po pra kur ngreheni nga gjumi ne mjes nuk shifeni me sy pastaj Razz

5default Re: Estetika.. prej Sun Sep 21, 2008 1:02 am

lolita agjentja dallavere

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
SuperFigo shkruajti:hahah po pra kur ngreheni nga gjumi ne mjes nuk shifeni me sy pastaj Razz

hahahaha e ke gabim atehere jana me te bukura flower

Sponsored content


Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi