Shqiperia.co.nr Albanian Community
Pershendetje!
Shqiperia.Co.Nr Albanian Community ju ofron shum informacione, tema, diskutime, video e gjithcka tjeter... Faleminderit qe na vizituat, kalofshi sa me kendshem ne shoqerin e antareve te tjere te forumit!
Shqiperia.co.nr Albanian Community

Mire se vini Vizitor .! Sot Sun Jun 24, 2018 5:31 pm


You are not connected. Please login or register

Pershendetje

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1default Pershendetje prej Fri May 09, 2008 11:01 am

Tuna

avatar
user i ri
user i ri
Pershendetje te gjitheve nga un Ciaoo!

2default Re: Pershendetje prej Sat May 10, 2008 2:33 pm

SuperFigo

avatar
Antare
Antare
Mire se erdhe Smile

3default Re: Pershendetje prej Sat May 10, 2008 2:37 pm

X

avatar
WebMaster
WebMaster
wee mir se erdhe tuna ti je ke kjo foto Shocked ?

http://Shqiperia.co.nr

4default Re: Pershendetje prej Sat May 10, 2008 2:45 pm

The Crow

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
pershendetje dhe mire se erdhe tuna Smile

5default Re: Pershendetje prej Sat May 10, 2008 4:19 pm

Tuna

avatar
user i ri
user i ri
mire se ju gjeta cuna flm per mikpritjen Smile

Sponsored content


Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi