Shqiperia.co.nr Albanian Community
Pershendetje!
Shqiperia.Co.Nr Albanian Community ju ofron shum informacione, tema, diskutime, video e gjithcka tjeter... Faleminderit qe na vizituat, kalofshi sa me kendshem ne shoqerin e antareve te tjere te forumit!
Shqiperia.co.nr Albanian Community

Mire se vini Vizitor .! Sot Sun Dec 11, 2016 9:02 am

You are not connected. Please login or register

Pershendetje

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1default Pershendetje prej Fri May 09, 2008 2:33 pm

sjara

Antare
Antare
Kurioziteti per te hedhur nje sy ne kete faqe me shtyu te regjistrohem ne te, ishte kenaqesi qe u bera pjese si anetare e kesaj faqeje. Ngjyrat e erreta jane shume moderrne por nese ka opsione per ta pare faqen edhe ne ngjyre tjeter do te doja ta mesoja si mund ta ndryshoj pasi mendoj se jemi ne pranvere dhe ne prag te veres Very Happy Very Happy Very Happy
Theksoj, kjo nuk eshte nje verejtje pasi faqja ka nje paraqitje mjaft terheqese por si duket une jam mangut nga syte me duhen syze
Rolling Eyes Razz Razz Razz

Uroj te jem anetare e mirepritur dhe jo e bezdisshme. flower

2default Re: Pershendetje prej Fri May 09, 2008 6:09 pm

DeViL

Network Administrator
Network Administrator
Mire se erdhe dhe Flm per sugjerimin kalofsh bukur midis nesh SmileSmile

http://Shqiperia.co.nr

3default Re: Pershendetje prej Sat May 10, 2008 12:38 am

Dj Diamant

user i ri
user i ri
sjara shkruajti:Kurioziteti per te hedhur nje sy ne kete faqe me shtyu te regjistrohem ne te, ishte kenaqesi qe u bera pjese si anetare e kesaj faqeje. Ngjyrat e erreta jane shume moderrne por nese ka opsione per ta pare faqen edhe ne ngjyre tjeter do te doja ta mesoja si mund ta ndryshoj pasi mendoj se jemi ne pranvere dhe ne prag te veres Very Happy Very Happy Very Happy
Theksoj, kjo nuk eshte nje verejtje pasi faqja ka nje paraqitje mjaft terheqese por si duket une jam mangut nga syte me duhen syze

Mir se erdhe "Siara" komplimenta per emrin i vecante dhe ti si une qe e kam xhenifiordi Very Happy .
Mir se erdhe dhe qendrrim te kendshem midis nesh Very Happy .

http://www.slubnight.ucoz.com

4default Re: Pershendetje prej Sat May 10, 2008 2:29 pm

SuperFigo

Antare
Antare
Mire se erdhe midis nesh sjara kalofsh sa me bukur Smile

5default Re: Pershendetje prej Sat May 10, 2008 2:30 pm

X

WebMaster
WebMaster
Mire se erdhe kalofsh sa me mire Smile

http://Shqiperia.co.nr

6default Re: Pershendetje prej Sat May 10, 2008 2:47 pm

The Crow

Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
Mire se erdhe sjara kalofsh sa me bukur midis nesh dhe urime per emrin Smile
po i foto pse se vendos Smile

7default Re: Pershendetje prej Sat May 10, 2008 4:20 pm

Tuna

user i ri
user i ri
mir se erdhe sjara klm

8default Re: Pershendetje prej Mon May 12, 2008 12:16 pm

Albanian

user i ri
user i ri
Mire se erdhe Smile

9default Re: Pershendetje prej Thu May 15, 2008 1:28 pm

CoNNecT

user i ri
user i ri
sjara shkruajti:Kurioziteti per te hedhur nje sy ne kete faqe me shtyu te regjistrohem ne te, ishte kenaqesi qe u bera pjese si anetare e kesaj faqeje. Ngjyrat e erreta jane shume moderrne por nese ka opsione per ta pare faqen edhe ne ngjyre tjeter do te doja ta mesoja si mund ta ndryshoj pasi mendoj se jemi ne pranvere dhe ne prag te veres Very Happy Very Happy Very Happy

po e permledh me pak fjale : mire se erdhe ne forumin tone te uroj te kalosh caste te kendeshme ne shoqerin tone dhe urime per accc si dhe me krahe te lehta ishalla punen se me acc qe ke ma mer menja se ke pune te veshtire Razz ajd rrespekte dhe i ehre e kalofsh mire ..shnet

10default Re: Pershendetje Today at 9:02 am

Sponsored content

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi