Shqiperia.co.nr Albanian Community
Pershendetje!
Shqiperia.Co.Nr Albanian Community ju ofron shum informacione, tema, diskutime, video e gjithcka tjeter... Faleminderit qe na vizituat, kalofshi sa me kendshem ne shoqerin e antareve te tjere te forumit!
Shqiperia.co.nr Albanian Community

Mire se vini Vizitor .! Sot Sun May 27, 2018 8:28 am


You are not connected. Please login or register

Gjuha shqipe

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1default Gjuha shqipe prej Sat May 10, 2008 1:52 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
nje gjuh e huazuar, e bukur dhe e sjell ne jet me veshtiresi .diskutoni rreth saj..

http://Shqiperia.co.nr

2default Re: Gjuha shqipe prej Tue May 13, 2008 1:09 pm

Leandro

avatar
user i ri
user i ri
Qoft mallku ai bir shqipari qe ket gjuh te perendesi trashegim si na e la i pari trashegim si ja len femise ...

http://www.shqiperilive.tk

3default Re: Gjuha shqipe prej Tue May 13, 2008 1:27 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
Ste pelqe ty re lol!


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

4default Re: Gjuha shqipe prej Wed May 14, 2008 3:42 pm

Adelina

avatar
Antare
Antare
Gjuha shqipe eshte shum e komplikuar per mendimin tim

5default Re: Gjuha shqipe prej Sat May 17, 2008 1:08 pm

Leandro

avatar
user i ri
user i ri
lol mpeqlen mer mpelqen se per kete gjuh kemi luftu me gjak dhe shpirt kemi dhon jetet e babagjyshave tane Razz:P

http://www.shqiperilive.tk

6default Re: Gjuha shqipe prej Sat May 17, 2008 1:18 pm

The Crow

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
E vertet , po do thoja te stergjysheve se baballaret kan qen pikolini atehere Very Happy

Sponsored content


Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi