Shqiperia.co.nr Albanian Community
Pershendetje!
Shqiperia.Co.Nr Albanian Community ju ofron shum informacione, tema, diskutime, video e gjithcka tjeter... Faleminderit qe na vizituat, kalofshi sa me kendshem ne shoqerin e antareve te tjere te forumit!
Shqiperia.co.nr Albanian Community

Mire se vini Vizitor .! Sot Mon Jul 23, 2018 10:42 am


You are not connected. Please login or register

Personazhet Artistike!

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1default Personazhet Artistike! prej Sat May 10, 2008 1:54 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
Po e filloj un me nje personazh si VIoleta Manushi (ose njifet ndryshe si Ollga ne filmin "zonja nga qyteti"

Eshte nje artiste e arrire dhe nje nga ikonat artistike te shqiperise.

http://Shqiperia.co.nr

2default Re: Personazhet Artistike! prej Tue May 20, 2008 1:53 pm

sjara

avatar
Antare
Antare
Reshat Arbana aktor shume i mire
Dhe komshi i mire Very Happy Very Happy Very Happy Razz

3default Re: Personazhet Artistike! prej Tue May 20, 2008 2:40 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
Guliem Radoja
Artist i mirfillte dhe nje durrsak puro Very Happy


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

4default Re: Personazhet Artistike! prej Tue May 20, 2008 2:47 pm

sjara

avatar
Antare
Antare
Very Happy Very Happy

5default Re: Personazhet Artistike! prej Tue May 20, 2008 3:02 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
hihihiih afro


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

6default Re: Personazhet Artistike! prej Thu May 22, 2008 1:46 pm

The Crow

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
Mirush Kabashi
jo per gjo po eshte shum karagjoz Razz

7default Re: Personazhet Artistike! prej Sat Jun 28, 2008 9:00 pm

lolita agjentja dallavere

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar

8default Re: Personazhet Artistike! prej Sat Jun 28, 2008 9:02 pm

lolita agjentja dallavere

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar

9default Re: Personazhet Artistike! prej Sun Jun 29, 2008 11:04 am

©opy®ight

avatar
Antare
Antare
ku i njof un kto mi na e thuj mi se kush jan prezantoi Razz

Http://Anoida.CoM

Sponsored content


Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi