Shqiperia.co.nr Albanian Community
Pershendetje!
Shqiperia.Co.Nr Albanian Community ju ofron shum informacione, tema, diskutime, video e gjithcka tjeter... Faleminderit qe na vizituat, kalofshi sa me kendshem ne shoqerin e antareve te tjere te forumit!
Shqiperia.co.nr Albanian Community

Mire se vini Vizitor .! Sot Sun Jun 24, 2018 5:31 pm


You are not connected. Please login or register

Spekte nga une "DJ DIAMANT"

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1default Spekte nga une "DJ DIAMANT" prej Sun May 11, 2008 2:14 am

Dj Diamant

avatar
user i ri
user i ri
Pershendetje antar te forumit "http://shqiperialive.tk/" Ku jom une dj jam nga durresi 20 vjec fatkesisht ditelindjen e festoj 1 here ne 4 vjet se jkam i brishte Sad 29/2/1988, jam anar i shum forumeve .. per me teper info kerkoni ne google.com ose me kontaktoni ne MP + NQs keni ndonjep prenotim me kontaktoni ne dj-diamant@radio-alternation.tk Very Happy

http://www.slubnight.ucoz.com

2default Re: Spekte nga une "DJ DIAMANT" prej Sun May 11, 2008 11:28 am

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
respekte dj .
sa heret je kujtu me po prezantimin 3 a me shum muj antare tashi prezantohesh ti mer qyp :p

http://Shqiperia.co.nr

3default Re: Spekte nga une "DJ DIAMANT" prej Sun May 11, 2008 11:46 am

Tuna

avatar
user i ri
user i ri
Respekte dj SmileSmileSmileSmile

4default Re: Spekte nga une "DJ DIAMANT" prej Sun May 11, 2008 11:52 am

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
Sa erdhe direkt ke DJ ti me appapapapa Razz


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

5default Re: Spekte nga une "DJ DIAMANT" prej Sun May 11, 2008 11:52 am

Tuna

avatar
user i ri
user i ri
ome ca ke ti kot ky tashi Sad

6default Re: Spekte nga une "DJ DIAMANT" prej Sun May 11, 2008 11:53 am

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
mir mi mir po mos qaju ke gja tgjith Razz


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

7default Re: Spekte nga une "DJ DIAMANT" prej Sun May 11, 2008 11:53 am

Tuna

avatar
user i ri
user i ri
Razz dreq

8default Re: Spekte nga une "DJ DIAMANT" prej Sun May 11, 2008 1:01 pm

Dj Diamant

avatar
user i ri
user i ri
Ju te dy keni harru me vdek .. o perzantimi im ktu .. jo chit chat per qef Razz

http://www.slubnight.ucoz.com

9default Re: Spekte nga une "DJ DIAMANT" prej Sun May 11, 2008 1:17 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
okay mer , sikur ta disha qe do e thoshe Razz


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

10default Re: Spekte nga une "DJ DIAMANT" prej Sun May 11, 2008 1:27 pm

X

avatar
WebMaster
WebMaster
Welcome Dj Smile

http://Shqiperia.co.nr

11default Re: Spekte nga une "DJ DIAMANT" prej Sun May 11, 2008 2:13 pm

Dj Diamant

avatar
user i ri
user i ri
DeViL shkruajti:okay mer , sikur ta disha qe do e thoshe Razz

Po ti ke vdek mer po s'trregon .

Spekte webmast

http://www.slubnight.ucoz.com

12default Re: Spekte nga une "DJ DIAMANT" prej Sun May 11, 2008 3:43 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
si mer paskam vdek un ? :S


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

13default Re: Spekte nga une "DJ DIAMANT" prej Mon May 12, 2008 12:14 pm

Albanian

avatar
user i ri
user i ri
Mire se erdhe lale

14default Re: Spekte nga une "DJ DIAMANT" prej Fri May 16, 2008 9:19 pm

lolita agjentja dallavere

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
dj diamanti erdha dhe une nace .
po ti si sna thu se shetit gjithkund mo hahahahahahhah cheers cheers cheers Smile Smile

15default Re: Spekte nga une "DJ DIAMANT" prej Fri May 16, 2008 10:08 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
lolita mir se erdhe yllo


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

16default Re: Spekte nga une "DJ DIAMANT" prej Fri May 16, 2008 10:08 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
meqe ra fjala un jam Darness Smile


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

17default Re: Spekte nga une "DJ DIAMANT" prej Fri May 16, 2008 10:37 pm

The Crow

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
oLOLITA mire se erdhe po pse nuk hap nje tem taten ? Smile

18default Re: Spekte nga une "DJ DIAMANT" prej Sat May 24, 2008 1:49 pm

Dj Diamant

avatar
user i ri
user i ri
devil ku e di ti se o yll ajo mer .. ajo o si sharabajk re Razz

http://www.slubnight.ucoz.com

19default Re: Spekte nga une "DJ DIAMANT" prej Sat May 24, 2008 2:06 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
per cin po thu mer ?


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

20default Re: Spekte nga une "DJ DIAMANT" prej Sat May 24, 2008 7:55 pm

lolita agjentja dallavere

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
me ke e ke o; dj se spo te kuptojme kush eshte sharabajg Mad

21default Re: Spekte nga une "DJ DIAMANT" prej Thu May 29, 2008 8:50 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
Dj ka qen tu fol percart


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

Sponsored content


Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi