Shqiperia.co.nr Albanian Community
Pershendetje!
Shqiperia.Co.Nr Albanian Community ju ofron shum informacione, tema, diskutime, video e gjithcka tjeter... Faleminderit qe na vizituat, kalofshi sa me kendshem ne shoqerin e antareve te tjere te forumit!
Shqiperia.co.nr Albanian Community

Mire se vini Vizitor .! Sot Mon Jul 23, 2018 10:23 am


You are not connected. Please login or register

A jeni besimtare?

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1default A jeni besimtare? prej Sun May 11, 2008 2:11 pm

sjara

avatar
Antare
Antare
Tema u hap prej meje prandaj po pergjigjem e para Very Happy
Po jam besimtare, Besoj ne Zotin nje.

2default Re: A jeni besimtare? prej Sun May 11, 2008 10:35 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
Edhe un jam besimtar besoj te "ZOTI" dhe kjo me mjafton ..


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

3default Re: A jeni besimtare? prej Sun May 18, 2008 12:40 am

lolita agjentja dallavere

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
shum besimtare sa kur bie me fjet them urate
besoj ne dy fete nje zot kemi Very Happy flower

4default Re: A jeni besimtare? prej Sun May 18, 2008 11:56 am

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
Pergjigje e bukur Smile


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

Sponsored content


Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi