Shqiperia.co.nr Albanian Community
Pershendetje!
Shqiperia.Co.Nr Albanian Community ju ofron shum informacione, tema, diskutime, video e gjithcka tjeter... Faleminderit qe na vizituat, kalofshi sa me kendshem ne shoqerin e antareve te tjere te forumit!
Shqiperia.co.nr Albanian Community

Mire se vini Vizitor .! Sot Sun May 27, 2018 8:29 am


You are not connected. Please login or register

Spontane apo te vetedijshem?

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1default Spontane apo te vetedijshem? prej Sun May 11, 2008 2:18 pm

sjara

avatar
Antare
Antare
Si e jetoni jeten tuaj, spontanisht si tu vije apo ndergjegjesoheni per cdo veprim?

2default Re: Spontane apo te vetedijshem? prej Sun May 11, 2008 10:33 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
Un si te vi nga jetoj momentin me pak fjale ..

Urime per temen Smile


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

3default Re: Spontane apo te vetedijshem? prej Tue May 13, 2008 11:46 pm

sjara

avatar
Antare
Antare
Kam harru te pergjigjem vete. Une mundohem te jetoj duke llogaritur veprimet e mia.

4default Re: Spontane apo te vetedijshem? prej Wed May 14, 2008 12:54 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
Aha ti ecen me kalem kur thon pleqt tone Razz


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

5default Re: Spontane apo te vetedijshem? prej Wed May 14, 2008 1:32 pm

sjara

avatar
Antare
Antare
2+2 po nuk me doli 4 nuk vazhdoj me tutje une Laughing

6default Re: Spontane apo te vetedijshem? prej Wed May 14, 2008 1:44 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
ahhahahahahahaa shum precize bravo te qoft Smile


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

Sponsored content


Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi