Shqiperia.co.nr Albanian Community
Pershendetje!
Shqiperia.Co.Nr Albanian Community ju ofron shum informacione, tema, diskutime, video e gjithcka tjeter... Faleminderit qe na vizituat, kalofshi sa me kendshem ne shoqerin e antareve te tjere te forumit!
Shqiperia.co.nr Albanian Community

Mire se vini Vizitor .! Sot Sun May 27, 2018 8:31 am


You are not connected. Please login or register

Pershendetje Atyre Qe Jan Online

Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4  Next

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 4]

1default Pershendetje Atyre Qe Jan Online prej Wed May 14, 2008 2:06 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
Mund te pershendesni Antaret Online Smile


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

2default Re: Pershendetje Atyre Qe Jan Online prej Wed May 14, 2008 2:07 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
Pershendetje sjara Smile


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

3default Re: Pershendetje Atyre Qe Jan Online prej Wed May 14, 2008 2:24 pm

X

avatar
WebMaster
WebMaster
pershendetje Devil pershendetje sjara Smile

http://Shqiperia.co.nr

4default Re: Pershendetje Atyre Qe Jan Online prej Wed May 14, 2008 2:27 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
Pershendetje dhe ty WebMasterEdituar pėr herė tė fundit nga DeViL nė Wed May 14, 2008 2:44 pm, edituar 2 herė gjithsej (Reason for editing : Modifikoi DeViL)


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

5default Re: Pershendetje Atyre Qe Jan Online prej Wed May 14, 2008 2:43 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
Pershendetje Albanian


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

6default Re: Pershendetje Atyre Qe Jan Online prej Wed May 14, 2008 2:45 pm

Albanian

avatar
user i ri
user i ri
DeViL shkruajti:Pershendetje Albanian

Pershendetje Devil

7default Re: Pershendetje Atyre Qe Jan Online prej Wed May 14, 2008 3:24 pm

sjara

avatar
Antare
Antare
Pershendetje Webmaster, Devil, Albanian.

8default Re: Pershendetje Atyre Qe Jan Online prej Wed May 14, 2008 3:29 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
sjara shkruajti:Pershendetje Webmaster, Devil, Albanian.
Pershendetje yllo


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

9default Re: Pershendetje Atyre Qe Jan Online prej Wed May 14, 2008 3:37 pm

Adelina

avatar
Antare
Antare
Pershendetje DeVil dhe sjara

10default Re: Pershendetje Atyre Qe Jan Online prej Thu May 15, 2008 2:04 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
Pershendetje Adelina .resp CoNNecT


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

11default Re: Pershendetje Atyre Qe Jan Online prej Fri May 16, 2008 11:42 pm

lolita agjentja dallavere

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
pershendetje dhe nga une Very Happy

12default Re: Pershendetje Atyre Qe Jan Online prej Fri May 16, 2008 11:48 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
resp. all online


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

13default Re: Pershendetje Atyre Qe Jan Online prej Sat May 17, 2008 11:56 am

ROMINA


user i ri
user i ri
Pershendetje atyre qe jan online ne keto momente

14default Re: Pershendetje Atyre Qe Jan Online prej Sat May 17, 2008 2:36 pm

lolita agjentja dallavere

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
PERSHENDETJE ROMINA PO SCEKA KUSH NE KETO MOMENTE

PERSHENDETJE TE GJITHEVE Very Happy Very Happy

15default Re: Pershendetje Atyre Qe Jan Online prej Sat May 17, 2008 5:09 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
Pershendetje Online-nsave Razz


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

16default Re: Pershendetje Atyre Qe Jan Online prej Sat May 17, 2008 5:19 pm

The Crow

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
Pershendetje DeViL

17default Re: Pershendetje Atyre Qe Jan Online prej Wed May 21, 2008 12:25 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
pershendetje sjara Smile


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

18default Re: Pershendetje Atyre Qe Jan Online prej Wed May 21, 2008 10:11 pm

sjara

avatar
Antare
Antare
Mirembrema Devil

19default Re: Pershendetje Atyre Qe Jan Online prej Wed May 21, 2008 10:18 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
mirembrema sjara


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

20default Re: Pershendetje Atyre Qe Jan Online prej Thu May 22, 2008 1:40 pm

The Crow

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
ciao sjara devil

21default Re: Pershendetje Atyre Qe Jan Online prej Thu May 22, 2008 1:55 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
ciao crow


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

22default Re: Pershendetje Atyre Qe Jan Online prej Thu May 22, 2008 2:56 pm

sjara

avatar
Antare
Antare
Pershendejte crow

23default Re: Pershendetje Atyre Qe Jan Online prej Thu May 22, 2008 6:34 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
pershendetje tgjithve qe jan online qe per momentin nuk o asnji


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

24default Re: Pershendetje Atyre Qe Jan Online prej Thu May 22, 2008 9:00 pm

sjara

avatar
Antare
Antare
DeViL shkruajti:pershendetje tgjithve qe jan online qe per momentin nuk o asnji

sot sa here kam ardhur askend nuk kam gjetuar as une. Smile

25default Re: Pershendetje Atyre Qe Jan Online prej Thu May 22, 2008 9:21 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
pershendetje sjara po mos genje se ja ku mke mu online Very Happy


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

Sponsored content


Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 4]

Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4  Next

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi