Shqiperia.co.nr Albanian Community
Pershendetje!
Shqiperia.Co.Nr Albanian Community ju ofron shum informacione, tema, diskutime, video e gjithcka tjeter... Faleminderit qe na vizituat, kalofshi sa me kendshem ne shoqerin e antareve te tjere te forumit!
Shqiperia.co.nr Albanian Community

Mire se vini Vizitor .! Sot Sun May 27, 2018 8:30 am


You are not connected. Please login or register

Pershendetje Atyre Qe Jan Online

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 2 e 4]

26default Re: Pershendetje Atyre Qe Jan Online prej Thu May 22, 2008 9:58 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
pershendetje te 11 vetave qe jan online se spo ja maj men emrat t`gjithve cheers cheers


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

27default Re: Pershendetje Atyre Qe Jan Online prej Fri May 23, 2008 8:13 pm

lolita agjentja dallavere

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
pershendetje te gjitheve Smile Smile Very Happy

28default Re: Pershendetje Atyre Qe Jan Online prej Sat May 24, 2008 10:23 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
pershendetje loli


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

29default Re: Pershendetje Atyre Qe Jan Online prej Mon May 26, 2008 8:36 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
resp. lolita, webmaster


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

30default Re: Pershendetje Atyre Qe Jan Online prej Mon May 26, 2008 8:37 pm

X

avatar
WebMaster
WebMaster
pershen. devil, loli

http://Shqiperia.co.nr

31default Re: Pershendetje Atyre Qe Jan Online prej Mon May 26, 2008 8:38 pm

sjara

avatar
Antare
Antare
Pershendetje DeViL, lolita agjentja dallavere, WebMaster

32default Re: Pershendetje Atyre Qe Jan Online prej Mon May 26, 2008 8:40 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
ciao sjara Smile


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

33default Re: Pershendetje Atyre Qe Jan Online prej Mon May 26, 2008 9:31 pm

sjara

avatar
Antare
Antare
Mund te pershendes dhe kur dal ketu?? kalofshi mire lolita, Devil.
Naten e mire

34default Re: Pershendetje Atyre Qe Jan Online prej Mon May 26, 2008 9:35 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
naten zemer klm dhe ti Smile


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

35default Re: Pershendetje Atyre Qe Jan Online prej Tue May 27, 2008 2:03 pm

sjara

avatar
Antare
Antare
Tani te pershendes dhe veten sepse jam online Laughing Laughing Laughing

36default Re: Pershendetje Atyre Qe Jan Online prej Tue May 27, 2008 10:26 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
pershendetjeeeeeeeeee


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

37default Re: Pershendetje Atyre Qe Jan Online prej Wed May 28, 2008 12:45 am

sjara

avatar
Antare
Antare
Pershendetje DJ Diamant

38default Re: Pershendetje Atyre Qe Jan Online prej Wed May 28, 2008 1:02 am

Dj Diamant

avatar
user i ri
user i ri
Rrespekte sjara

http://www.slubnight.ucoz.com

39default Re: Pershendetje Atyre Qe Jan Online prej Wed May 28, 2008 12:52 pm

sjara

avatar
Antare
Antare
Dj Diamant shkruajti:Rrespekte sjara


Kurr mos prit qė vetja jote tė duket me vlerė, por krijo vlėrė tė vetes tėnde.

40default Re: Pershendetje Atyre Qe Jan Online prej Wed May 28, 2008 1:15 pm

Dj Diamant

avatar
user i ri
user i ri
E kam ber me kohe kete sjara, te ripershendes per sot Smile

http://www.slubnight.ucoz.com

41default Re: Pershendetje Atyre Qe Jan Online prej Wed May 28, 2008 3:39 pm

sjara

avatar
Antare
Antare
Dj Diamant shkruajti:E kam ber me kohe kete sjara, te ripershendes per sot Smile


Kur ti je i suksesshėm dashamirėt e tu tė vertėtė e dijnė se kush je, por kur je i pa suksesshėm ti din cilėt janė dashamirėt e tu.

42default Re: Pershendetje Atyre Qe Jan Online prej Wed May 28, 2008 8:21 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
pershendetje t`gjithve ku jan e ku sjan Exclamation


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

43default Re: Pershendetje Atyre Qe Jan Online prej Wed May 28, 2008 10:30 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
Pershendes sjaren se eshte online se sepse e kam shum shoqe Smile


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

44default Re: Pershendetje Atyre Qe Jan Online prej Wed May 28, 2008 10:39 pm

sjara

avatar
Antare
Antare
Te pershendes Devil, je mik i mire Smile

45default Re: Pershendetje Atyre Qe Jan Online prej Wed May 28, 2008 10:40 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz bom bom bom bom bom bom bom bom bom sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

46default Re: Pershendetje Atyre Qe Jan Online prej Thu May 29, 2008 1:26 am

lolita agjentja dallavere

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers per antaret e forumit cheers flower flower flower flower flower flower

47default Re: Pershendetje Atyre Qe Jan Online prej Thu May 29, 2008 11:32 am

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
ciao!!


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

48default Re: Pershendetje Atyre Qe Jan Online prej Thu May 29, 2008 9:45 pm

sjara

avatar
Antare
Antare
Pershendetje devil

49default Re: Pershendetje Atyre Qe Jan Online prej Thu May 29, 2008 10:38 pm

Dj Diamant

avatar
user i ri
user i ri
Kush ma ka fshir postimin e fundit qe kisha then vetem ( Pershendetje sjara mos e lodh shum trrunin ) Jo per gjo po skishte naj gjo per fshirje dhe editim Rolling Eyes

http://www.slubnight.ucoz.com

50default Re: Pershendetje Atyre Qe Jan Online prej Thu May 29, 2008 11:21 pm

sjara

avatar
Antare
Antare
DJ sjara nuk nisi asgje dhe as po te flet, lere ne punet e saj. Mjaft me kaq sepse teprohet.


Njeriu i zgjuar e pėrshtat vetveten me botėn, i marri tenton ta pėrshtasė botėn pėr vete.

Sponsored content


Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 2 e 4]

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi