Shqiperia.co.nr Albanian Community
Pershendetje!
Shqiperia.Co.Nr Albanian Community ju ofron shum informacione, tema, diskutime, video e gjithcka tjeter... Faleminderit qe na vizituat, kalofshi sa me kendshem ne shoqerin e antareve te tjere te forumit!
Shqiperia.co.nr Albanian Community

Mire se vini Vizitor .! Sot Sun May 27, 2018 8:28 am


You are not connected. Please login or register

Pershendetje Atyre Qe Jan Online

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 3 e 4]

51default Re: Pershendetje Atyre Qe Jan Online prej Fri May 30, 2008 9:30 am

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
gaaggagagggagaggagagagagaggagagagagaa tongue


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

52default Re: Pershendetje Atyre Qe Jan Online prej Fri May 30, 2008 8:39 pm

Dj Diamant

avatar
user i ri
user i ri
Pershendetje dj djali .. u pa puna te pershendes veten tani .. se kom robi ska ktu .. dhe kur ka vijne vetem ato me shtesat e qeveris : lol!

http://www.slubnight.ucoz.com

53default Re: Pershendetje Atyre Qe Jan Online prej Sat May 31, 2008 11:40 am

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
lol


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

54default Re: Pershendetje Atyre Qe Jan Online prej Sat May 31, 2008 2:16 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
pershendetje strugani


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

55default Re: Pershendetje Atyre Qe Jan Online prej Sat May 31, 2008 2:22 pm

StRuGaNi


user i ri
user i ri
Pershendetje DeViL Respekte Plako

56default Re: Pershendetje Atyre Qe Jan Online prej Sat May 31, 2008 2:26 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
resp.


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

57default Re: Pershendetje Atyre Qe Jan Online prej Sun Jun 01, 2008 12:42 am

lolita agjentja dallavere

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
pershendetje cheers cheers cheers

58default Re: Pershendetje Atyre Qe Jan Online prej Sun Jun 01, 2008 11:09 am

StRuGaNi


user i ri
user i ri
pershendetje affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid

59default Re: Pershendetje Atyre Qe Jan Online prej Sun Jun 01, 2008 1:24 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
hellooooooooo motooooooooooooo Wink Wink


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

60default Re: Pershendetje Atyre Qe Jan Online prej Thu Jun 05, 2008 1:51 pm

Network

avatar
Global Moderator
Global Moderator
persh. devil

61default Re: Pershendetje Atyre Qe Jan Online prej Wed Jun 11, 2008 11:35 pm

lolita agjentja dallavere

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
pavaresisht se sqeka kush ne online ju pershendes te gjitheve Smile flower lol!

62default Re: Pershendetje Atyre Qe Jan Online prej Thu Jun 12, 2008 10:50 am

StRuGaNi


user i ri
user i ri
Edhe Un Ju Pershendes

63default Re: Pershendetje Atyre Qe Jan Online prej Thu Jun 12, 2008 11:29 am

Network

avatar
Global Moderator
Global Moderator
ciao a tutti

64default Re: Pershendetje Atyre Qe Jan Online prej Thu Jun 12, 2008 2:08 pm

sjara

avatar
Antare
Antare
Askush nuk eshte por po pershendes ata qe do te vijne, vecanerisht loliten.

65default Re: Pershendetje Atyre Qe Jan Online prej Thu Jun 19, 2008 11:10 pm

Adelina

avatar
Antare
Antare
pershendetje Shqiptar,Crow

66default Re: Pershendetje Atyre Qe Jan Online prej Fri Jun 20, 2008 1:18 pm

©opy®ight

avatar
Antare
Antare
hi all

Http://Anoida.CoM

67default Re: Pershendetje Atyre Qe Jan Online prej Thu Jun 26, 2008 11:27 am

The Crow

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
Persh. te gjithve

68default Re: Pershendetje Atyre Qe Jan Online prej Sun Jun 29, 2008 11:42 am

Adelina

avatar
Antare
Antare
Pershendetje Onlinsave Razz

69default Re: Pershendetje Atyre Qe Jan Online prej Thu Jul 17, 2008 9:37 pm

lolita agjentja dallavere

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
sjara shkruajti:Askush nuk eshte por po pershendes ata qe do te vijne, vecanerisht loliten.

flm sjara edhe une te pershendes fort Smile

70default Re: Pershendetje Atyre Qe Jan Online prej Fri Jul 18, 2008 10:52 am

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
Ju pershendes te dyjave Smile


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

71default Re: Pershendetje Atyre Qe Jan Online prej Sat Nov 08, 2008 9:11 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
Pershendetje per loliten se qeka online shyqyr qe qellum iher mas pushimeve Razz


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

72default Re: Pershendetje Atyre Qe Jan Online prej Fri Nov 21, 2008 2:03 pm

Adelina

avatar
Antare
Antare
[b]Pershendetje the crow, albanian dhe lupo

73default Re: Pershendetje Atyre Qe Jan Online prej Fri Nov 21, 2008 2:33 pm

Verona

avatar
user i ri
user i ri
Adelina, Albanian, Aulona, bella, bledikorcari, Champion, Darkness, dea, DeViL, DRACULA, ela, Era, Fajtor, HEna, Joker, JUNA, Ledina, LinDa, Llolipop, lufta, Luli, Lupo, Lusia, Morphine, NetWork, oneda, operoverride, Ornela, Oxya^, ROMINA, Rossi, Rules, ShqiperiaLive, SuperFigo, The Crow, Tuna, __BORA__

pershendetje te gjitheve Smile

74default Re: Pershendetje Atyre Qe Jan Online prej Mon Nov 24, 2008 1:42 am

X

avatar
WebMaster
WebMaster
pershendetje closed Very Happy

http://Shqiperia.co.nr

75default Re: Pershendetje Atyre Qe Jan Online prej Mon Nov 24, 2008 1:54 am

Adelina

avatar
Antare
Antare
pershendetje Morphine

Sponsored content


Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 3 e 4]

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi