Shqiperia.co.nr Albanian Community
Pershendetje!
Shqiperia.Co.Nr Albanian Community ju ofron shum informacione, tema, diskutime, video e gjithcka tjeter... Faleminderit qe na vizituat, kalofshi sa me kendshem ne shoqerin e antareve te tjere te forumit!
Shqiperia.co.nr Albanian Community

Mire se vini Vizitor .! Sot Sun May 27, 2018 8:31 am


You are not connected. Please login or register

Pershendetje Atyre Qe Jan Online

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 4 e 4]

76default Re: Pershendetje Atyre Qe Jan Online prej Mon Nov 24, 2008 2:05 am

The Crow

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
pershendetje morphine

77default Re: Pershendetje Atyre Qe Jan Online prej Mon Nov 24, 2008 3:08 pm

lolita agjentja dallavere

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
pershendetje antareve cheers lol!

78default Re: Pershendetje Atyre Qe Jan Online prej Mon Nov 24, 2008 5:44 pm

X

avatar
WebMaster
WebMaster
pershendetje crow Razz

http://Shqiperia.co.nr

79default Re: Pershendetje Atyre Qe Jan Online prej Mon Nov 24, 2008 5:52 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
pershendetje crow, morphine dhe adelina Very Happy

http://Shqiperia.co.nr

Sponsored content


Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 4 e 4]

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi