Shqiperia.co.nr Albanian Community
Pershendetje!
Shqiperia.Co.Nr Albanian Community ju ofron shum informacione, tema, diskutime, video e gjithcka tjeter... Faleminderit qe na vizituat, kalofshi sa me kendshem ne shoqerin e antareve te tjere te forumit!
Shqiperia.co.nr Albanian Community

Mire se vini Vizitor .! Sot Mon Jul 23, 2018 10:28 am


You are not connected. Please login or register

barcaleta nga me te ndryshmet

Shko tek faqja : 1, 2  Next

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 2]

1default barcaleta nga me te ndryshmet prej Wed May 14, 2008 4:09 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
1.Dy meshkuj godasin njeri -tjetrin ne nje supermaket;


-oh me fal. nuk ju vura re ,se jam i habitur nga qe kerkoj gruan.
ah edhe un po kerkoj gruan thot dhe tjetri, po me

thuaj si esht gruaja jote nga paraqitja.
1;80 e gjat... bionde .....e holl ...nje fytyr engjelli...te ndenjura

prefekte....gjoksin 4.
po e jotja si esht ? lere me mir timen po ec e kerkojm tenden

2.Gjirokastriti

Nje gjirokastrit i thote babait: "Kam gjetur nje goxha vajze nga Tirana do ta marr". Dhe babai: "Mire, mire, po rrugen kush e paguan" ?


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

2default Re: barcaleta nga me te ndryshmet prej Wed May 14, 2008 4:09 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
Nje gjirokastrit sapo ka humbur te shoqen, i drejtohet gazetes per te publikuar njoftimin.
“Miredita, duhet te njoftoj per nje vdekje"
“Ju lutem, me jepni tekstin“
“Vdiq Yllka"
“Si??? Joo, nuk eshte e mundur! E ke idene se sa Yllka mund te kete ne Gjirokaster? Dhe dije qe deri ne pese fjale, tarifa eshte e njejte"
"Ah, vertet? Mire.
Atehere shkruaj: VDIQ YLLKA, SHES PANDA BOJEQIELLI"


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

3default Re: barcaleta nga me te ndryshmet prej Wed May 14, 2008 4:10 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
Nje gjirokastrit kthehet ne shtepi pasi kish blere nje shishe te shtrenjte me vere.
Shket nga shkallet e katit dhe bie pertoke. Pas pak ndjen lengun t’i shkase neper kurriz......
“O Zot, te shpresojme qe eshte gjak....."
------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ndeshje futbolli, Gjirokaster-Elbasan.
Arbitri hedh monedhen, dymije te plagosur.....
--------------------------------------------------------------------------------------------------
Nje gjirokastrit kthehet ne shtepi pasi kish blere nje shishe te shtrenjte me vere.
Shket nga shkallet e katit dhe bie pertoke. Pas pak ndjen lengun t’i shkase neper kurriz......
“O Zot, te shpresojme qe eshte gjak....."


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

4default Re: barcaleta nga me te ndryshmet prej Wed May 14, 2008 4:10 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
NJe budalla kishte dale ne ane te rruges per te peshkuar mbi asfalt, aty kalon nje shok i tij....e sheh... dhe i thote: - bobooo... sa gjynah, edhe i hedh nje 5-mije lekeshe ky. Me vone kalon nje tjeter, e sheh edhe ky dhe me keqardhje te madhe i hedh edhe ky nje pese-mije lekeshe. Vjen nje i njohur i ketij "budallait" dhe si per ta marre me te mire i thote: He mo ke zene gje eee..? -Nga pak, i thote budallai. -MIre, i thote shoku, -hajde te pime ndonje gje se qeras une, ulen ne tavoline dhe shoku fillon ta pyesi, - Po mire ka peshk aty mbi asfalt? -Po, i thote budallai, -Po mire sa peshk ke kapur sot? "Budallai" i thote, - TI JE I TRETI.


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

5default Re: barcaleta nga me te ndryshmet prej Wed May 14, 2008 4:10 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
na ishin njehere dy shok. Agimi dhe Hilmiu. Cdo dite kur kalonin perballe nje lokali, ne te cilen sherbente nje kamariere shume seksi dhe bjonde, Hilmiu kishte vene re qe shoku i tij Agimi ndalonte dhe puthte me shume pasion nje femije te vogel 5 vjecar qe ndodhej para lokalit. Sa here qe kalonte para ketij lokali, Agimi puthe femijen dhe i thoshte: o te keqen xhaxhi sa i mire qe je. dhe e puthte me epsh. Hilmiu u shqetesua nga kjo gje, po mendonte se shoku i tij ishte pedofil. Dhe nje dite e pyet: ore njeri gjithmone te kam vene re, pse e puth ate cunin e vogel ti, qe rri para lokalit. Na more me qafe, mos je gje pedofil. "Ca pedofili mo", i thote Hilmiu, une e puth per mamin qe ka, a e shikon se nga cfare vrime ka dale ky femije mo", dhe drejton gishtin nga ajo bjondja 2 metra e gjate dhe me gjoks te mbushur. Kurse agimi i pergjigjet: po ti o budalla me mire hajde puth kete timin, se ky ishte dje te vrima e asaj bjondes.


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

6default Re: barcaleta nga me te ndryshmet prej Wed May 14, 2008 4:10 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
Refugjati

Nje i huaj ishte larguar nga vendlindja e tij dhe kishte shkuar ne Gjermani. Punonte ne nje fabrik makinash.Per te provuar nje makine te re lane te huajin ta provonte ne nje ruge te gjate rreth 2000km.U nis refugjati dhe pas 15 oresh mberrin ne vendin e duhur,thirr telefon shefin dhe me shume gezim i thote qe mberrita, ok i thote shefi tashti ktheu mbrapsht.Mbas 7 ditesh mberrin refugjati ne fabrik.Shefi shum i nevrikosur e pyet.Po ti te shkosh 15 ore dhe te kthehesh 7 dite do?perjashtohesh nga puna i thote shefi. Po ky nuk ishte faji im thote refugjati. ju vete e keni fajin se per te hecu perpara keni vendosur 5 marshe dhe per te hecur mbrapsht vetem nje marsh keni vendosur.


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

7default Re: barcaleta nga me te ndryshmet prej Wed May 14, 2008 4:11 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
nje djale i ri per te bere karriere vedos te shkoje ne shtrat me pronaren 65 vjecare.
kur vjen momenti i shumepritur ajo i thote ti mbylle syte se do veshe kemishen e nates.
pas pak i thote ti hape dhe ai shikon se plaka eshte krejt lakuriq dhe e pyet:
po kemishen e nates?
se shikon? i pergjigjet ajo, kam veshur ate qe me ka bere nena.
po e shikoj, i pergjigjet djaloshi, po te pakten t\'a kishe hekurosur...

Dy shoqedolen dhe pasi hengren dhe pine ne lokal na i zuri barku dhe njera i thote tjetres qe te iknin se nuk po duronin me.Hypen ne makine dhe ndaluan afer varrezave se nuk duronin me,pasi e bene njera u fshi me mbathjet e veta kurse tjetra mori nje kurore qe gjeti aty afer dhe u fshi.Te nesermen dy burrat e dy grave qe ishin shoke dhe punonin bashke ishin te merzitur dhe njeri pyet tjetri se c\'fare ka qe eshte i merzitur.Ai i thote se gruaja me shkon me tjeter dhe i tregon arsyen,se mbreme ne darke i kishte vajtur pa breke ne shtepi.Tjetri filon te qeshe dhe i thot se kjo nuk eshte asgje perpara asaj qe i ka ndodhur atij.Tjetri e pyet me habi dhe i thote se edhe gruaja e tij e ka tradhetuar??.Jo vetem ate i thot tjetri po dje ne darke erdhi ne shtepi me nje kordele qe thoshte.NUK DO TE HARROJME,DO TE KUJTOJME PER JETE.


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

8default Re: barcaleta nga me te ndryshmet prej Wed May 14, 2008 4:11 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
Dy shoke po diskutonin qe kush ishte politikani me i ndershem :
- Njeri nga shoket pergjigjet me thuaj nje politikan te ndershem,
te ju them nje kurve te virgjer... Grin Grin Grin


Avokat Spartak Ngjela ishte shumė i shqetėsuar pasi gazeta
“Koha Jonė” kishte shkruar njė koment ku keqcitonte avokatin
sipas tė cilit, po tė bėhej Arben Malaj kryeministėr, Berisha e rrėzonte
pėr njė javė. Ngjela, i nxehur, filloi t’i kėrkonte llogari Nikollės nė t
elefon pse kishte gėnjyer. Nikolla nga ana tjetėr e telefonit, filloi
tė belbėzonte duke thėnė “Kisha burim tė sigurt”, “Kisha burim tė sigurt...”
Ore, kujt ja thua kėtė punėn e “burimit” ti mor zotėri! Ky ėshtė njė term qė
ta kemi mėsuar ne ty, se ti, deri para pak kohėsh, “burimin” e djeshem!


Pasi pėrfundoi vizitėn nė varrezat e dėshmorėve kryetari i opozitės,
Sali Berisha, u rrethua nga gazetarėt, tė cilėt kėrkonin tė nxirrnin lajmin
e ditės. Duke folur pėr dėshmorėt Berisha kaloi me takt tek problemi i listave
duke theksuar se zgjedhjet e lira dhe tė ndershme, ishin njė nga amanetet
e dėshmorėve. Reporterja e “TV Klanit”, e pakėnaqur nga pėrgjigjja, po i
ankohej njė koleges sė saj tė “ATN 1”, se Berisha as tė vdekurit nuk po i lė
rehat pėr listat. -Ē’faj ke ti pėr kėtė punė,- i tha kolegia, - vetė Berisha ka
thėnė qė dėshmorėt janė tė gjallė, bile disa prej tyre dhe nė listat e votimit!


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

9default Re: barcaleta nga me te ndryshmet prej Wed May 14, 2008 4:11 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
Nje burre diku ne USA,vrau nje dre dhe e coi ne shtepi per ta gatuar per dreke.
Ai bashke me te shoqen vendosen qe te mos i tregonin femijeve se cfare mishi ishte ai qe ata kishin ne pjatat e tyre.
Pasi u ulen ne tavoline,i pyet nena femijet:
-A e gjeni dot se cfare mishi eshte ai qe ju kam gatuar sonte?
-Jo i thone femijet nuk e gjejme dot.
-Ja i thote babai se po u ndihmoj une ta gjeni.Dhe pyet femijet.
-A ju kujtohet se si me therret mami shpesh mua?
-Nderkohe vajza e vogel,akoma pa mbaruar mire fjalen i jati,i thote te vellait.
-Mos e ha,mos e ha,"I'TS FUCKING ASSHOLE!!".


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

10default Re: barcaleta nga me te ndryshmet prej Wed May 14, 2008 4:12 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
1.Thonė se Enver Hoxha pati thėrritur njėherė njė plak tė vjetėr qė t“i tregonte pėrralla. Kėshtu ai e mori plakun tek kopshti i tij me lule pėr t“ia treguar pėrrallat aty.
- Shumė tė bukur e paske bėrė kopshtin me lule - i tha plaku
- Unė kopsht tė tillė me lule kam bėrė tėrė Shqipėrinė - ia preu Enveri duke gjetur rastin pėr tė bėrė pak propagandė.
- A kam ardhur unė tė tė tregoj pėrralla ty, apo ke ardhur ti tė mė tregosh pėrralla mua ? - e pyeti plaku

2.Bene si bene Shqiptaret shkuan deri ne Kine.
Presidenti Kinez e merr lajmin pak me vonese.
Lajmeruesi: Zoteri, Shqiptaret u futen ne Pekin
Presidenti: Kush jane Shqiptaret?
Lajmeruesi: Nje popull ne Evrope
Presidenti: Sa vete jane keta?
Lajmeruesi: 3 milione Zoteri
Presidenti: Ne cili Hotel jane vendosur?

3.3 vajza kthehen vone nga PUB-i dhe sic e kane ato zakon nje pakete 3 vajza dhe nje shkrepse qe iu lag.
Te dehura kthehen nga PUB-i dhe kishin mbetur pa zjarr per te ndezur cigaren
Shohin nje xhaje te mbeshtetur ne nje erresire me kapele republike dhe i kerkojne ndihme.
Xhaja na doli pak ambicioz dhe u kthehet vajzave. Ua fal cakmakun per nje seks oral.
Te dehura vajzat, duke ditur qe s'po i sheh njeri dhe qe s'do merrej vesh pranojne.
Pasi mbaron pune ajo me djegura me xhajen i thote xhajes ma ndiz pak tani se mu cane hundet.
Dhe xhaja qe duke ndezur cakmakun dhe duke i ndricuar fytyren i thote :
Ada, vajza ime, ti pi cigare!


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

11default Re: barcaleta nga me te ndryshmet prej Wed May 14, 2008 4:12 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
Ishte mesuesja ne klase dhe ne vazhdimesi te mesimit ben pyetjen : Nese qellojme ne nje peme ,ku kane qendruar 3 zogj ,sa zogj mbeten ??
Ngrihet nje nxenes edhe i thote : mesuese ,sngel asnje .E mesuesja ja pret: nuk eshte ashtu, ne peme ngelen 2 zogj ,por gjithesesi me pelqen menyra e te arsyetuarit .
E nxnesi per te mos u ndjer keq mendon ti bej mesuese nje pyetje .Ai i thote : mesuese jane tre femra qe kane nga nje akullore ne dore .Njera prej tyre e lepin , njera e kafshon dhe njera e thith.Do doja t'iu pyesja : Kush nga te treja eshte e martuar Huh?
E mesuesja mendohet pak caste e thote : mendoj se e martuara eshte ajo qe po e thith !!
Jo i thote nxenesi , e martuara eshte ajo qe ka unazen ne gisht mesuese.Gjithesesi me pelqen menyra juaj e arsyetimit


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

12default Re: barcaleta nga me te ndryshmet prej Wed May 14, 2008 4:12 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
Papagalli dhe Majmuni...zgerdhihet

-Tė lutem ma sjellė njė pije, i thotė majmuni stjuardesės nė aeroplanė.
-Pusho o Majmun - ia kthen ajo.
-Njė pije oj 'rospi - i thotė papagalli.
-Urdhėroni pijen - ia kthen ajo duke i dhėnė pijen papagallit
Pas disa ƃʒ§astesh majmuni sėrish me kulturė e lutė stjuardesėn
-Ju lutem a ka mundėsi njė pije.
-Pusho o majmun -ia kthen ajo.
Majmuni e shikon papagallin qė bėhej gati tė kėrkonte pije.
-Njė pije ma sjell shpejt oj shtrigė - thotė papagalli dhe stjuardesa ia sjellė pijen.
Majmuni habitet dhe gati sa nuk plas nga inati. Vendos tė bėhet mė arrogant.
-Ma sjellė edhe mua njė pije oj lavire e ndyrė - bėrtet majmuni
-Edhe mua o e poshtėėr - flet papagalli.
Stjuardesa mė nuk duron dhe qė tė dy i hudh jashtė dritareve tė aeroplanit.
Duke rėnė poshtėė, papagalli e shikon majmunin tek bie i pafuqishėm dhe e pyet:
-O majmun, a din ti tė fluturosh?
-Jo - ia kthen ai.
-Po mirė ty kur nuk dinje ēfarė tu desh mė folė - i thotė papagalli.


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

13default Re: barcaleta nga me te ndryshmet prej Wed May 14, 2008 6:55 pm

sjara

avatar
Antare
Antare
Sa kam qesh Devil, n'ae zgjate jeten Very Happy

Dy police shkojne te marrin rrogen dhe shohin listen
Soloki 150.000lek
Shabani 150.000lek
Kamberi 100.000lek
Totali 400.000 lek
Nje nga policet inatoset dhe thote: Si eshte kjo pune, ne rrime si qena e kete Totalin se kemi pare asnjehere ne sherbim dhe merr me shume lek se ne....

14default Re: barcaleta nga me te ndryshmet prej Thu May 15, 2008 11:40 am

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
ahahahahahahaahahahahahahaahahahahahahaahahahahahahaahahahahahahaahahahahahahaahahahahahahaahahahahah
ahahahahahahaahahahahahahaahahahahahahaahahahahahahaahahahahahahaahahahahahahaahahahahahahaahahahahah
ahahahahahahaahahahahahahaahahahahahahaahahahahahahaahahahahahahaahahahahahahaahahahahahahaahahahahah
ahahahahahahaahahahahahahaahahahahahahaahahahahahahaahahahahahahaahahahahahahaahahahahahahaahahahahah
o Sjara mke shkri me lot lol!


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

15default Re: barcaleta nga me te ndryshmet prej Thu May 15, 2008 12:40 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
1- ishte i ati lepur dhe more te birin qe sapo kishte kaluar ne adoleshence. Do ti mesonte se si bėhet seksi. E merr me vete dhe i ven 3 protistuta pėrpara. Shiko bir - i thotė- se si bėhet seksi. dhe fillon babai lepur. 1 .2. 3 he bir a e kuptove. Oba dhe njė her te keqen - i thot i biri. 1 , 2 , 3 e bėn sėrish i jati. He bir a mesove. Baba te lutem dhe njė her. 1 , 2 , 3 bėn babai. Tani mesova
thot i biri. 1 , 2 , 3 , 4 ou..babe me fal...... ?!!

2-njė ditė te bukur lepri shkon ne bar barist ishte ariu. I merr njė dopjo konjak njė sapo e pin e ze gjumi me vonė vjen dheplra; ari thot dopjo konjak se kam dhe pėr te ngrėnė (leprin). dhedhelpren e ze gjumi. mMee vonė vjen ujku; Ari dopjo konjak se kam pėr te bėrė qejf (dhelpra) dhe pėr te ngrėnė (lepri). e ze gjumi dhe ujkun, Ariu thot me mendje ; po ca ka ky konjaku im ?? E provon dhe e ze gjumi dhe ariun.... kalojne 10, 20, 30 min. Zgjohet lepri i sheh te gjith pertoke (nga konjaku). EUu thot lepri paskam bo sherr...........

3-vete lepri ne njė bar, dhe i thotė ariut te lutem me jep pak drog , po ik o lepur i thotė ariu se nuk kam iken lepuri , kthehet te nesėrmen ,o ari pak drog te lutem po ik o lepur se skam , po he mo i ēik i ēik epo i mbushet mendja asriut dhe gjen pak dhe i thotė na o lepur......DUART LART ANTIDROGA..t thot lepuri


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

16default Re: barcaleta nga me te ndryshmet prej Thu May 15, 2008 12:41 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
Komandati, pasi i xhvesh lakuriq ushtarėt e kompanise se tij i rrjeshton dhe me ton solemn thotė:
- Ju jini ushtare te kompanise se peste e shquar pėr trimėri, pėr guxim, pėr njerėz qe perballojne vuajtjet e durojne dhimbjet. - pastaj ia fut me kamzhik te parit ushtar ne organin seksual. - Tė dhembi ushtar?!
- Jo, zoti komandant!
- Pse?
- Sepse ushtarėt e kompansise se peste janė trima!
- Bravo ushtar.
- Ia fut te dytit dhe merr te njėjtėn pėrgjigje, ia fut te tretit e me rradhė, sėrish te njėjtėn pėrgjigje, kur befas syri i kap njė organ seksual qe dilte ndonjė pellembe nga rradha.
- Ah, - thotė, e - njoh kėtė fytyre, - dhe ia fut me kamzhik. - Tė dhembi ushtar?
- Jo zoti komandant!
- Pse?
- Sepse ėshtė i kėtij mbrapa!


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

17default Re: barcaleta nga me te ndryshmet prej Thu May 15, 2008 12:41 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
Njė vajzė e re hyn ne njė lokal komplet nudo. Afrohet para banakut dhe porosit njė birre. Kamarieri mbet pa levizur duke e pare..
-Cke ja bėn vajza, - s'ke pare ndonjeher vajzė nudo?
- jo jo - ja bėn kamarieri , - vajza nudo kam pare..
- po atėherė pse me shikon? - ja bėn vajza.
-Eh po shikoj se nga do nxierresh leket pėr te me paguar birren. :hahaha


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

18default Re: barcaleta nga me te ndryshmet prej Thu May 15, 2008 12:41 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
njė herė mesuesja po shpjegonte mesimin:
supozojme qe jeni 30 majmuna
-ngrihet njeri nga klasa dhe i thotė:
po pse 30 mesuese por 31
mesuesja e nxehur e nxjerr nga klasa
pas 5 minutash nxėnėsi kthehet dhe hape deren e klases:
duke qeshur i thotė mėsues:
-ngelet qe ngelet 30 hahahahahahahah


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

19default Re: barcaleta nga me te ndryshmet prej Thu May 15, 2008 12:41 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
Njė ēift po bėnin seks. Ne mes te aktit ajo i thotė:
-Leshoi bubullimat.
Ai i bie me kėmbė dollapit.
-Leshoi vetetimat.
Ai ndes dhe fik cakmakun.
-Lere shiun te bjere.
Ai derdh njė gote ujė mbi te.
Ajo:
-Unė po vij, eja dhe ti...
Ai:
Ku ne p*dh* te sateme do vesh me gjithė kėtė mot te keq?


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

20default Re: barcaleta nga me te ndryshmet prej Thu May 15, 2008 12:42 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
Njė turist hyn ne njė restorant ku gatuhej peshk i gjall. Kamarieri e keshillon te marr specialitetin e ditės, oktapod. Klienti pranon dhe kamarieri, vjen duke shtyre njė karroce me njė vaske me ujė, brenda te cilės ishte njė oktapod i gjallė. Ngre mengen e djathte dhe e kap oktapodin. Pastaj ia mbėshtet koken mbi njė hanxhar dhe fillon t'a godase me njė cekic druri. Klienti i tmerruar nga gjithė ajo barbari, i bertet kamarierit te ndaloje dhe i thotė qe t'i sjell njė omlete. Kamarieri e fut oktapodin pėrsėri ne vaske dhe niset drejt guzhines. Gjatė rrugės, oktapodi i cliruar ngjitet me tentakulat ne buzėt e vaskes dhe i thotė kamarierit:

- Tė marrte e mira, te marrte! Perdite e njėjta histori!!! pafshim pafshim


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

21default Re: barcaleta nga me te ndryshmet prej Thu May 15, 2008 12:42 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
Njė amator zogjsh kėngėtarė, futet nė nji dyqan pėr tė blerė njė kanarinė qė kėndonte mrekullisht. Shitėsi ia tregon kafazin ku ishte kanarina por ƃʒ§uditėrisht brenda ishte edhe njė kanarinė tjetėr qė nuk kėndonte fare.
Blerėsi: Sa kushton kjo kanarina kėngėtare?
Shitėsi: 80 Euro tė dyja bashkė.
Blerėsi: Unė kam dėshirė me ble kėtė qė kėndon, jo kėtė tjetrin qė rrin sqepmbyllur.
Shitėsi: Nuk shiten veƃʒ§mas, o tė dy bashkė ose hiƃʒ§!
Blerėsi: Po pse me detyrim duhet me i ble tė dy zogjt! Ky tjetri nuk mė duhet sepse ky nė fund tė fundit as nuk kėndon fare!
Shitėsi: Ke tė drejtė mar zotni por ky zogu tjetėr ėshtė kompozitor


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

22default Re: barcaleta nga me te ndryshmet prej Thu May 15, 2008 12:42 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
KIAMETI
Njė ditė prej ditesh Bill Clinton, Fidel Castro dhe Bill Gates e gjejne veten para Zotit.Zoti i drejtohet kėtyre:-Ju kam thirrur kėtu qe te njoftoni popujt tuaj qe ne vitin 2000 do tė ndodhė kiameti.
Pa e kuptuar se ƃʒ§'ndodhi Bill Clinton, Fidel Castro dhe Bill Gates gjenden ne shtepite e tyre. Clinton ishte duke dhėnė njė deklarate drejtperdrejt ne televizion: -Tė nderuar bashkatdhetare! Kam pėr ju njė lajm te mirė e njė te keq. I miri "In god we trust" ėshtė 100% i vėrtetė, pra nuk keni besuar kot kaq kohe. I keqi ėshtė se ne vitin 2000 do tė ndodhė kiameti... :hahaha
Kastrohoke, mė vjen keq por kam dy lajme te keqija pėr ju. Lajmi i parė ėshtė se Zoti ekzistoka me te vėrtetė, kurse i dyti ėshtė akoma me i keq ne vitin 2000 do tė vdesim te gjithė se do tė ndodhė kiameti. Ndėrkohė Gates kishte mbledhur gjithė gjeneralet e bėn njė mbledhje:- Zoterinj kam pėr ju dy lajme te mira; i pari Zoti mua me shikon si njė nder tre njerėzitė me te rėndėsishėm ne botė. I dyti problemin e "year2000" nuk kemi me nevojė ta zgjidhim..." pafshim


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

23default Re: barcaleta nga me te ndryshmet prej Thu May 15, 2008 12:42 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
Njė sheik arab ėshtė ftuar ne Amerikė nga administrata e Bushit pėr vizite. Sheiku ėshtė shumė i ekzaltuar nga pritja e ngrohte dhe gjėrat qe ka para ne Amerikė. Gjatė njė darke Sheiku i thotė Bush-it: <)>
"Sa ka ardh kėtu ne Amerikė kam pare shumė gjėra te mrekullueshme, vetėm pėr njė gjė mė ka ngel peng nga ju amerikanet."
"Ceshte kjo?"-- e pyet Bush i habitur. Cry
"Djali i im ėshtė shumė i apasionuar pas "Star Trek", por ka njė problem. Ne filem ka ēdo lloj njerezish, te bardhe, te verdhe, zezake, edhe ruse. vetėm arabe nuk ka. Djali im ėshtė shumė i inatosur nga njė gjė e tillė."
Duke buzeqesh, perkulet drejt Sheikut dhe peshperin: "Kjo ndodh, sepse "Star Trek" ndodh ne te ardhem!" pafshim pafshim pafshim


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

24default Re: barcaleta nga me te ndryshmet prej Thu May 15, 2008 12:43 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
ishte njė ditė e lodhshme pėr gjyshin dhe po flinte. Mbesa qe u mėrzit vetėm pa bėrė azgje, thirri gjyshin:
-ogjyyyyyyyysh!! <>
-he moj - tha gjyshi i lodhur
-hiƃʒ§ hiƃʒ§ - tha mbesa qe nuk dinte ƃʒ§'ti thoshte
kaloj pak dhe mbesa e mėrzitur thirri prapė gjyshin
- o gjyysh! Cool
- he moj e uruar - tha gjyshi me pertese
- hiƃʒ§ hiƃʒ§.... u merzita
- hik moj se vdiqa pėr gjum- tha gjyshi
kaloj nja 10 min dhe mbesa filloj prapė..
-o gjyyyyyyyyysh !! Cry
- bo bo moj prapė ti . he ƃʒ§a do
-oh hiƃʒ§ hiƃʒ§ ...-tha mbesa dhe sdinte ƃʒ§te thoshte pėr tu justifikuar dhe shtoi- ja hiƃʒ§ kujtova se kishe marrė sytjenat e mia :hahaha :hahaha


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

25default Re: barcaleta nga me te ndryshmet prej Thu May 15, 2008 12:43 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
Ne njė fshat te Shqipėrisė u be njė dasme. E moren nusen ne shtepi dhe ditėn e pare vjera e theret nusen dhe i thotė. Ajde kėtu, Tani do tė te them ca nga huqet qe kam. mir i thotė nusja nis ti unė po dėgjoj. E shikon kėtė shaminė qe kam ne kokė i thot vjera, po i thotė nusja e shikoj, Degjo thotė vjera kur e kam shaminė te lidhur nga e djathta jam me nerva dhe mos mė bėj fjale hiē bile bėn mirė mos te me dalėsh para fare. Kur e kam nga e Majta Jam ne qejf, hajde te bėjmė ē'tė do qejfi ty. Mir i thotė nusja tani degjo dhe ti huqet time. Ande nga jam unė thot nusja ne e pimė pak rakin dhe unė dua njė gote raki rushi me kafen ne mėngjes. Mir bije e nenes thot vjera. Ama po tė jetė raki e mirė thot nusja unė dua dy gota. Mir thot vjera dy ti pish bije e nenes. Ama po tė jetė e mirė fare unė dua tre i thotė nusja. Tre po Tre ti pish thot vjera. Dhe Nusja Pastaj I thotė
" E PO DEGJO KETU TI MOJ MAMA, PO PIVA UNE TRE GOTA RAKI NUK PYES ME NGA CILA ANE E KE LIDHUR TI SHAMINE lule dhe puthje lule dhe puthje pafshim pafshim pafshim


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

Sponsored content


Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 2]

Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi