Shqiperia.co.nr Albanian Community
Pershendetje!
Shqiperia.Co.Nr Albanian Community ju ofron shum informacione, tema, diskutime, video e gjithcka tjeter... Faleminderit qe na vizituat, kalofshi sa me kendshem ne shoqerin e antareve te tjere te forumit!
Shqiperia.co.nr Albanian Community

Mire se vini Vizitor .! Sot Mon Jul 23, 2018 10:29 am


You are not connected. Please login or register

barcaleta nga me te ndryshmet

Shko tek faqja : Previous  1, 2

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 2 e 2]

26default Re: barcaleta nga me te ndryshmet prej Thu May 15, 2008 12:43 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
Mbas gjerave qe ndodhen ne 11 shtator ne NY, njerėzitė kanė frikė te udhetojne nėpėr avjone. Njė person nga shqiperia niset pėr ne Amerikė. vete ne aeroport pershendetet me familjen dhe para se te ndahet i jati e heq me vete dhe i thotė " Degjo biri babajt kjo ėshtė kėshilla e fundit qe po tė jap, kur te vesh te avjoni hip i fundit dhe sa te vesh te dera pa hyrė brenda ne avjon zgjat koken brend dhe thuaj "Selamu aleky" bura, djali i thotė po cthua ti o baba me gjithė kėto qe kanė ndodhur ti me thua qe te them kėshtu.
" ORE DEGJOME MUA TI I THOTE I JATI PARA SE TE HYSH NE AVJON THUAJ selamu alekym DHE PO DEGJOVE NDONJE PERGJIGJJE ANDE NGA FUNDI alekym selam MOS HIP SE KA TERORISTA BRENDA.

"selamu alekym" ėshtė shprehje qe pėrdorin myslimanet. :hahaha :hahaha zgerdhihet zgerdhihet zgerdhihet


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

27default Re: barcaleta nga me te ndryshmet prej Thu May 15, 2008 12:44 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
MNesuesja jep detyre shtepie "Te mesoni gjdonjeri ta imitoni nga nje kafshe shtepiake"!
Te nesermen ne klase fillkuan femijet dikush mjaulliste si mace tjetri lehte si qen etj etj.
Kur i erdhi radha Lulit ai tha "Zusha mesuese gjyshi im hungerine si Ujku"!
-"Mire te keqen mesuesja neser do ta sjellesh gjyshin e do na tregoje Ai.
- Te nesermen Luli merr gjyshin per dore dhe drejt e ne klase!
- "Ja , thot Luli, un e solla gjyshin"
Atehere mesuesja i afrohet gjyshit dhe me nje ze te ulet e pyet " Gjyshi pa na tregon pakez se si ben Ujku"
Gjyshi ia kethen -- A !!!
Luli per ta shpetuar situaten thot lene mesuese se gjyshi esht i shurdher e do ta pyes une
i afrohet gjyshit prane veshit dhe me sa fuqi qe pati i bertet:

Babagjyyyysh Kkuuuure keeeee (...........) per here te fuuuuuundit!
Gjyshi filloi: -"Aaaaaaaauuuuuuuu! Aaaauuuuuuuuuuuuuuuuuuu!
"Ja,ja, tha Luli tere gezim' - keshtu hungerin ujku mesuese"


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

28default Re: barcaleta nga me te ndryshmet prej Thu May 15, 2008 12:44 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
Po vjen shqiptari i Shqip?ris? n? Prishtin? dhe po e pyet nj? kalimtar:
M? falni, a ?sht? k?tu qendra e qytetit? Aha - u p?rgjigj kalimtari.
Po ec tipi edhe pak dhe po e pyet tjetrin: M? falni, a ?sht? kjo qendra e Prishtin?s?
Op - u p?rgjegj kalimtari.
Pas pak, tipi po e takon policin dhe po ja b?n? t? nj?jt?n pyetje:
M? falni, a ?sht? kjo qendra e Prishtin?s? Po - u p?rgjegj polici.
M? falni, por pse nj?ri m? tha "AHA", tjetri m? tha "OP" e ju m? that? "PO"-nuk po kupton shqiptari i Shqipris??
Tash po merr polici me ja spjegu:
Ai q? ju ka p?rgjegj me "AHA" e ka shkollen fillore,
ai q? ju ka th?n? "OP" ?sht? me shkoll? t? mesme.....
E ju me siguri e keni fakultetin - po nd?rhyn shqiptari? "AHA.."


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

29default Re: barcaleta nga me te ndryshmet prej Thu May 15, 2008 12:44 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
Ishin kan dy kojshi (Neziri & Tafa). Edhe ata kojshit fort inati mes vete.
Qohet Neziri del n`mengjes n`ballokon. Kur e she Tafa ja bon:
-Allahile Nezir kur e ke ditlindjen?(Tafa)
-Edhe nja 1 muj kojshi, Pse ! (i pergjegjet Neziri)
-Haha jo veq thash me t`i ble 1 par releta per dritare se krejt po shihesh qka po ban naten me grun tone . -(Tafa)
-Hahaha, E ti kojshi kur e ke ditlindjen? i thot Neziri
-Valla edhe 4 muj, po pse po pyt kojshi? (Tafa)
-Haha me t`i ble 1 pal gjyzllyk *syza* se qajo nuk osht gruja jeme , po gruja jote Neziri1


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

30default Re: barcaleta nga me te ndryshmet prej Thu May 15, 2008 12:44 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
Nje student kishte provim dhe para se te shkonte ne provim per ta humbur friken qe e kishte kapluar ngreu nja dy gota raki dhe u nis per ne fakultet. Kur hyni ne klase i pa dy profesora (ishe vetem nje por ketij i dolen dy nga rakia qe kishte pire) edhe i pyet:
- Profesor a kam me hy ne provim tek ti apo tek tjetri?
- A ju kam thene te mos hyni nga tre-kater veta pernjeher, dilni perjashta qe te gjithe!
Hah ky profi jo 2 gota po 5


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

31default Re: barcaleta nga me te ndryshmet prej Thu May 15, 2008 12:48 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
Do u martonte Gloria me Enverin! Enveri i shkrete ishte ne siklet te modh! E pyt i jati: ca ke mer babe? - S'po e di cka me i bo Glories naten e pare- i pergjigjet Enveri i vogel! Mos e ki ate hall bre bir- i thote i jati- cka te boj Gloria boj dhe ti! Erdhi nata e pare! Enveri sheh Glorian! Heq kjo fustonin , fap, heq ene ky kostumin! Heq kjo kepucet, heq ene ky kepucet, heq kjo sytjenat, heq ene ky kanatjeren! Heq Gloria breket, heq ene Enveri breket! Shtrihet Gloria ne krevat, shtrihet ene ky ne krevat! Hap Gloria komet, hap ene ky komet! .............Kalo cerek ore! ..... Pyet Enveri Glorian-po tani ca do bojme? -Presim dhe cerek ore-i thot kjo_ mos vje nonjoni e na qi te dyve! Hahahahahahahahaaaaaa!


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

32default Re: barcaleta nga me te ndryshmet prej Thu May 15, 2008 12:48 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
Shkencetari

Njė shkencėtar Shqiptar po studionte njė plesht. “Hidhu” i thote pleshtit, pleshti hidhet, “hidhu” pleshti hidhet. Mė pas i kėput krahėt. “Hidhu” i thotė pleshtit, pleshti hidhet. Raport1: Pleshti me krahė tė kėputur u hodh. Mė pas i pret kėmbėt. “Hidhu” i thotė, pleshti hiē, “hidhu” edhe njė herė, pleshti hiē. Shkencėtari shkruan: Raporti2: Pleshtit kur pret i kėmbėt, nuk dėgjon nga veshėt.

Nxensi

Njė nxėnės i sapoardhur ne klasėn e re pyet mėsuesen : “Mesuese a dėnohet dikush pėr diēka qė nuk e ka bėrė? –“Jo asnjėherė” pėrgjigjet mėsuesja. – Atėherė se besoj se do tė mė dėnoni pėr detyrat qė nuk i kam bėrė


Tre personat

Tre persona arrijnė tek stacioni i trenit por treni ish nisur .Vrapojnė dhe dy tė parėt arrijnė tė hipin nė ecje e sipėr ,ndėrsa i treti nuk arrin tė hipė por fillon tė qeshė me tė madhe .I thotė njė kalimtar: Mė falni por Ju nuk duhet tė qeshni se nuk arritėt tė hipni nė tren ndėrsa shokėt po .E si tė mos qesh kur ai qė duhet tė hipte nė tren jam unė ,se ato tė dy vetėm sa do tė mė pėrcillnin Mua


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

33default Re: barcaleta nga me te ndryshmet prej Thu May 15, 2008 12:48 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
Ishte i her njoni ne nji fshat te Fierit qe kishte lind me tre koqe! Te shkretit i ecte shume ters: e rrifshin shoket, ngelte ne klase, e shkelte zetori! I jati mendoi ta niste jashte! E nisi ne France! Atje te ziut akoma me ters: E kapte policia, shkelte mut ne mes te qytetit etj e etj! Nje dite ishte ne stadium miku dhe pasi kapi mikrofonin tha: O sot o kurre do behem me pare! Uleriu: Kush e do me bast ma nga 100 euro se une dhe ky burre (per nji xhaje aty) Bashke bojme 5 koqe! Fillun te gjith etu von baste! Dikur e pyt xhaja ket: Or bir, je i sigurte ti qe ke kater koqe se mu nji ma kan heq me operacion!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

34default Re: barcaleta nga me te ndryshmet prej Thu May 15, 2008 12:49 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
Na ishin dy pula duke bo muhabet te koteci! Kur fap, na vjen gjeli i cakerdisur! I kishte shku menia keq te ziut ene i turret pulave me vrap! Ato ja fusin vrapit rreth e qark kotecit! Gjeli nga mbrapa! Vrap ato, vrap gjeli! 1 xhiro, 2xhiro, 3xhiro ekeshtu me radhe! Kur arriten te xhiro e 19 i thote njona pule tjetres- a ia lejme gjelit se u lodhem! Ec mi budallaqe bojm dhe nja dy xhiro se na morin per kurva pastaj- i thote tjetra!


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

35default Re: barcaleta nga me te ndryshmet prej Thu May 15, 2008 12:49 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
NJE HERE NJE FSHATAR QE KISHTE SHUME PULA KERKONTE NJE GJEL QE TI KENAQTE TE GJITHA. PASI KERKOI SHUME DHE TE GJITHE GJELAT I NGORDHNIN NE FUND U DOREZUA. ATEHERE I DHA NJE KOMSHI NJE GJEL TE VJETER PER DHURATE. FHSATARI E MORI GJELIN DHE E FUTI NE KOTEC ME URIMIN VDEKSH EDHE TI SI TE TJERET. NE KOTEC FILLOI RREMUJA DHE VAZHDOI GJATE. FSHATARI RRINTE AFER KOTECIT DHE PRISTE. ME NE FUND GJELI DOLI NGA KOTECI I SHPARTALLUAR FARE DHE U SHTRI I NGORDHUR NE OBORR. KAQ E PAT DHE KY THA FSHATARI DHE VAJTI TA MERRTE DHE TA HIDHTE TUTJE. SAPO JU AFRUA GJELI HAPI SYTE DHE I THOTE LARGOHU SE PO ME TREMB ATO SORRAT ATY SIPER SE ME PULAT MBAROVA PUNE.


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

36default Re: barcaleta nga me te ndryshmet prej Thu May 15, 2008 12:49 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
Nje fshatar qe kishte nje kotec me pula nga me te bukurat mendoi nje dite se gjeli qe kishte i ishte plakur dhe vendosi te blente nje te ri! E coi te riun ne shtepi, kur pas nja gjys ore e vret me cifte! Skon blen nje tjeter, edhe kete e vrau edhe keshtu deri sa mori te dhjetin! vjen gjeli i ri ne kafaz ene na ngrefet nga te dy kokat! I thote i vjetri-nigjo mer babe, une e di qe ti ke ardh me pallu kto pulat, por te lutem kto te treja mos i luj se i kom fiksim! - Sko mer mut -i thote i riu se po ta hyp ene ty! mire -i thote i vjetri- hajt e bojme keshtu: kush arrin i pari me vrap deri ta gardhi fiton dhe le te bohet si thote ai! Dakort- u ngref i riu! Po si me plak qe jom - i thote i vjetri- do me lesh te nisem nja 5 hapa para? Si te dush ti- i thote i riu ene nisen; gjeli i vjeter para me vrap ene i riu duke e arritur!......Degjohet nji cifte dhe i riu bi pertoke! Ti qi nonen o gru-therret katunari- ene gjeli i dhjete me qelloi bythqim!!!!!


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

37default Re: barcaleta nga me te ndryshmet prej Thu May 15, 2008 12:49 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
jetonin dy shoke ne nje shtepi dykatshe,njeri ne kate te pare e tjetri ne te dytin,ky qe ishte siper pinte dhe kthehej ne mes te nates,i hiqte kepucet me shume zhurme brram te paren e brrum te dyten.duroi sa duroi ky shoki qe banonte poshte dhe i tha nje dite,ore pijanec, puna jote se pi e se vjene vone ne mbremje por te pakten ato kepuc hiqi me avash se per nate po me zgjon.ok i thot ky, vjene nata prap vone ky,hyne ne shtepi e i lodhur e flak tutje kepucen e pare,brrum e ne toke,pas pak u kujtua ca i tha shoku dhe te dyten e hoqi me avash dhe su ndje fare kur e uli pertok,ra te flinte.pas nja nji ore po i bertet ai shoku nga poshte po hidhe dreqin edhe ate tjetren qe te fle me ne fund


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

38default Re: barcaleta nga me te ndryshmet prej Thu May 15, 2008 12:50 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
Njehere e kapi gruja njonin tu ia dredh! Po te kapa prape i tha do te ta pres! - Mire -i thote i ziu! Po s'rrinte dot dhe dikur e kap gruja, ia pret e ia hedh ne mes te rruges! aty kalon nji goce me te jatin per dore! O babi- e pyti_ ca eshte kjo gjeja ketu ne rruge? Ec tani- ithote i jati! E mo ba, ca eshte, ca eshte? - Epo ca eshte- i thote i jati- Insekt eshte! -Po praaaaaaa-pergjigjet e bija- ku ka insekt me ...ar aq te madh?!


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

39default Re: barcaleta nga me te ndryshmet prej Thu May 15, 2008 12:50 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
U bo konkursi i pjellorise ne bote! Do futej nje perfaqesues nga cdo shtet e do ia ngopte nje maceje! Futet i pari francezi me macen ne dhome, bo macja tre kelyshe! Futet italjoni me macen , bo macja 6 kelyshe, futet kinezi, bo macja 12 kelyshe! Futet shqiptari.....kaloi nje ore.....dy....tre.....mezi boni moca nji kelysh! -Po si ka mundesi- e pyten shqiptarin - se ju shquheni ene per tipa te zjarrte?! -Lene, lene- tha shqiptari-kishte qellu dac dreqi!


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

40default Re: barcaleta nga me te ndryshmet prej Thu May 15, 2008 12:50 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
1.Nje grua i telefonon federates Italiane te futbollit .
- Burri im i shpjegon ajo , ka nje zakon te beje dashuri me mua ne divan
ne pushimin midis dy pjeseve te ndeshjes - Po mire e pastaj? -- e pyesin nga Federata
- E kam pak te veshtire qe te vij ne qejf , per nje kohe kaq te shkurter .
Ja perse ju telefonova : kur te rrishikoni se afermi rregullat e futbollit a nuk mund
te beni pushimin midis dy pjeseve nje ore ne vend te 15 min qe e keni tani ?!

2. Ishte nje burre qe e kishte gruan shume te shendoshe, dhe i thoshte
'- Ja e shikon ca trupi ka ajo , jo si ty si autokombanje!

- He dobesohu njecik se je bere si autokobanje
Ne darke rane te flene ,dhe gruaja ia kthen kurrizin.
burri filloi ti fliste ' zemra he kthehu njecik ketej,o grua po he moj
Edhe gruaja ia kthen: Rri o burre se nuk ndizet autkombanja per nje fije kashte!

3. Nen e Bije eshte mamaja edhe goca.
Goca do dilte per here te par me nje cun.E ema e saj po e porosiste per disa gjera.
a)Nese cuni te kap te bythet.......i thuaj Ndalo!
b) Nese cuni te kam tek gjoksi...thuaj Mos!

Cuni kur perqafoj gocen i kapi gjoksin me par pastaj bythet.

Kthehet ne shtepi goca...dhe mami saj po priste te dinte se cfare ndodhi!
Edhe i tha mami goces he mi te kapi gje ai...goca uli koken edhe i tha:
Po me kapi gjoksin pastaj bythet...mami fillon bertet po ti mi pse nuk the ato
fjalet qe te mesova une...po une mami i thash ***Mos ndalo*** dhe ai nuk me degjoi!!


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

41default Re: barcaleta nga me te ndryshmet prej Thu May 15, 2008 12:50 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
Ishte njoni e ishte mesu me i fut duret grave te botes ne autobuz! nje dite prej ditesh shef nje murgeshe dhe tha: T'ia fus njehere duret ene kesaj! E provoi vec kur fillo bertet ajo: ik mor maskara, une jam njeri i zotit dhe si guxon te me prekesh, me mu s'guxon as prifti! Vje Ben Kasemi qe ishte fatorino edhe i thote: mos u merzit se murgesha do vije prape neser ne oren 5 mbasdite, do ulet ne fund te autobusit, dhe ti shkoji nga mbrapa dhe futja e thuji mos luj se jom prifti!
Te nesermen vje ky tipi ne stacion edhe vec kur shef murgeshen ne fund te autobusit ene thote me vete, vallahi burre i mire ky fatorino apo Ben Kasemi! Hypen ne autobus, shko mbrapa murgeshes, ia fut dhe ithote: mos luj se jam prifti! ne fund, maro pune, prishet ene i thote: ta futa, s'jom prifti! Vec kur i pergjigjet murgesha: Ene une ta futa, jom Ben Kasemi!!!!


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

42default Re: barcaleta nga me te ndryshmet prej Thu May 15, 2008 12:51 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
Ishin 3 femra qe kishin vdekur dhe Shėn Pjetri po i priste qe t'iu jepte ēelsin e parajses ose ferrit.
Kur ishin ne jete (3 femrat) njera kishte qene doktoreshe tjetra mesuese dhe tjetra prostitute, dhe po prisnin ne per ēelsin e parajses ose ferrit.

Shėn pjetri pyet doktoreshen: "ēfare ke qene ne jete"?

Ajo ia kthen "une kam qene doktoreshe".

Pastaj Shėn Pjetri i thote ti merr ēelsin e parajses se ke shėeruar njerezit nga semundjet eh nejse

keshtu edhe me mesuesen

Ne fund pyet prostituten se cfare ka qene ajo ne jete, dhe ajo ia kthen "une kam qene prostitute",

Ai ia kthen "ti do te marresh ēelsin e ferrit se ke qene mėkatore",

dhe prostituta i thote "po pse edhe une i kam sherbyer popullit"

Shėn Pjetri i thote "ik moj budalle se te dhashe ēelsin e dhomes time, e jo te ferrit"


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

43default Re: barcaleta nga me te ndryshmet prej Thu May 15, 2008 12:51 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
Ishin tre shoke e po bojshin muhabet sate shemtuta i kishin grate! Une-thote i pari- e kom grune aq te shemtut sa nuk dal dot per vizite! I dyti thote - une e kom grune te shemtut sa me trem kalamojt! i treti s'po fliste! po ti - e pyten! hajde -tha se jua tregoj une! arriten poshte nje pallati dhe ky fishkelle me sinjal! Fap, ne ballkon te katit te trete del njona me thes ne koke! Hiq, hiqe thesin-i thote ky-se s'kom ardh per te te qi , por te te shofin kta shoket!


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

44default Re: barcaleta nga me te ndryshmet prej Thu May 15, 2008 12:51 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
iku njona te doktori ene i ankohet- Dokkttorr, mua s'me del vetemmm nje burre! po mire- i thote doktori- zej noi dashnor! Ah-edhe ate e kam zene e prape s'me del-pergjigjet gruja! po mire, zej dy dashnore-thote doktori. Per ate pune une kom tete dashnore e prape s'me dalin - i thote gruja! Pse s'thu mi shoqe, ti qeke e semure -i thote doktori. Po he pra ec e mushi menien burrit tim se ngeli tu me thone kurve!!!!


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

Sponsored content


Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 2 e 2]

Shko tek faqja : Previous  1, 2

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi