Shqiperia.co.nr Albanian Community
Pershendetje!
Shqiperia.Co.Nr Albanian Community ju ofron shum informacione, tema, diskutime, video e gjithcka tjeter... Faleminderit qe na vizituat, kalofshi sa me kendshem ne shoqerin e antareve te tjere te forumit!
Shqiperia.co.nr Albanian Community

Mire se vini Vizitor .! Sot Fri Apr 27, 2018 9:18 am


You are not connected. Please login or register

Gazmore

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3  Next

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 2 e 3]

26default Re: Gazmore prej Thu May 15, 2008 12:20 pm

X

avatar
WebMaster
WebMaster
Djali kishte dėshirė tė blinte biēikletė dhe i lutet sė ėmės. Mamaja i pėrgjigjet negativisht duke i thėnė se nuk kishte lekė. Njė natė, djali e pikas tė ėmėn nė shtrat duke u pėrkėdhelur dhe duke mėrmėritur: “Dua njė mashkull, dua njė mashkull...”. Nė ēast, nga dollapi del babai i tij qė shkon drejt shtratit. Djali shkon me vrap nė dhomėn e tij, shtrihet nė krevat, e duke u pėrkėdhelur si e ėma me shikim nga dollapi mėrmėriste:
“Dua njė biēikletė, dua njė biēikletė!...”

http://Shqiperia.co.nr

27default Re: Gazmore prej Thu May 15, 2008 12:22 pm

X

avatar
WebMaster
WebMaster
Kthehet vajza nė shtėpi dhe e shqetėsuar i tregon nėnės dhe babės se kishte pasur marrėdhėnie me njė djalė dhe dyshonte qė kishte mbetur shtatzėnė. “Unė do tė tė vras, – i thotė babai. “Si mund ta ēnderosh kėshtu familjen me dashuri e fėmijė tė jashtėligjshėm?”.
Vajza i thotė se djali po priste jashtė pėr tė biseduar. Del plaku jashtė dhe shikon njė djalosh me makinė “Ferrari”, i cili sakaq i thotė: “Nėse vajza jote bėn gocė, do tė tė jap 20 milionė lekė, nėse bėn djalė, do tė jap 40 milionė, nėse s’bėn fare...”.
“Nėse s’bėn fare ti prapė mund ta rregullosh atė punė...”, – ia kthen plaku.

http://Shqiperia.co.nr

28default Re: Gazmore prej Thu May 15, 2008 12:23 pm

X

avatar
WebMaster
WebMaster
Sapo zbret Papa nė Aeroportin e Romės e pret shoferi i tij personal me limuzinė. Papa, i mėrzitur nga rruga e gjatė, i kėrkon shoferit ta ngiste ai limuzinėn. Fillimisht shoferi nuk pranon, por pastaj dorėzohet. Papa, si e bindi shoferin, ulet tė ngasė makinėn, kurse shoferi rehatohet nė vendin e Papės. Me Papėn nė timon hyn limuzina nė autostradė, nė korsinė e parakalimeve, me shpejtėsi 200 km/orė. Pas 10 minutash, njė patrullė policie i vihet pas limuzinės duke i bėrė shenjė tė ndalojė. Papa hap krahun nė tė djathtė. Polici i afrohet makinės dhe Papa ul xhamin. Sapo sheh Papėn nė timon, polici shtanget nė vend dhe me radio thėrret shefin...
Polici:
-Shef, kam njė problem tė madh.
Shefi:
Hė, mė thuaj ēfarė ka ndodhur?
Polici:
Kam ndaluar njė personazh tė rėndėsishėm
Shefi:
Kush ėshtė ky? Kryetari i bashkisė apo kryeministri?
Polici:
Jo, shef, jo. Ėshtė dikush tjetėr, mė i madh se aq. Mendo pak, ka marrė Papėn si shofer...

http://Shqiperia.co.nr

29default Re: Gazmore prej Thu May 15, 2008 12:23 pm

X

avatar
WebMaster
WebMaster
Nje polic shikon nje fshatar me nje pele per dore dhe i thote:
-Ku po e dergon ate grua?...
Fshatari pa hezituar fare ia kthen:
-Po e ēoj ne komune per divorc se ma ka dredhur me police

http://Shqiperia.co.nr

30default Re: Gazmore prej Thu May 15, 2008 12:23 pm

X

avatar
WebMaster
WebMaster
Nje spektakel televiziv ne “RAI”, nje komik po imitonte aktoren e njohur Sofia Loren. Ajo ne ēdo interviste te sajen theksonte shpesh se sa e varfer ka qene ne vegjeli. Komiku perdori disa nga shprehjet e saj duke thene: "...Kur kam qene e vogel, une dhe familja ime kemi qene shume te varfer. Aq te varfer, sa edhe mushkonjat nuk na e pinin gjakun por na e dhuronin...”.

http://Shqiperia.co.nr

31default Re: Gazmore prej Thu May 15, 2008 12:23 pm

X

avatar
WebMaster
WebMaster
Nje vajze shkon tek gjinekologu dhe i thote: "Doktor, kam dhimbje nga poshte."

"Pa ta shohim nje here... aha... ju vijne ngaqe beni shume pak seks. Por s'ka problem, ju sheroj une." Dhe mjeku ul pantallonat dhe ben seks me te. Pastaj e con tek kolegu nje dhome me tutje, qe ta kontrolloje edhe ai.

Kolegu i gjen te njejten diagnoze dhe i ben te njejten terapi. Edhe ai e con tek kolegu nje dhome me tutje, qe ta shohe edhe ai.

Diagnoza e te tretit eshte: "Eshte fare e qarte, ju vijne ngaqe beni shume seks!"

"Po koleget tuaj me thane se bej shume pak seks!"

"Ee, moj vajze, mos degjoni c'thone bojaxhinjte?"

http://Shqiperia.co.nr

32default Re: Gazmore prej Thu May 15, 2008 12:24 pm

X

avatar
WebMaster
WebMaster
Njė student i ri bėn pėr herė tė parė njė inspektim te pacietėve me mjekun e pavionit tė spitalit. Duke kaluar afėr njė dere te hapur shohin nė dhomė njė pacient tė shtrirė nė krevat qė ėshtė duke i rėnė me dore si i terbuar.

Studenti pyet mjekun: "Po kėtė ē'e ka gjetur?" Mjeku i pėrgjigjet: "Hm, atij i prodhojnė bolet shumė sperme, prandaj i duhet tė onanojė shpesh qė tė mos i pėllcasin. "Boo!" thotė studenti me vete.

Pas pak ai sheh nė njė dhomė tjetėr njė infermiere tė bukur tė ulur nė shtratin e njė pacienti duke ia bėrė atij me gojė. "Po ky kėtu ēfarė ka?" pyet kurioz studenti. "Tė njėjtin problem, vetem se ėshte pacient privat

http://Shqiperia.co.nr

33default Re: Gazmore prej Thu May 15, 2008 12:24 pm

X

avatar
WebMaster
WebMaster
Dy veta ishin ulur ne nje bar ne kat te 20. Njeri pi nje dopio raki dhe kercen nga dritarja. Tjetri qe ishte te tavolina ngjitur shtanget. 10 minuta me vone ky shtanget edhe me shume kur e shef perseri ate qe u hodh te hyje ne bar.
- Si ka mundesi je gjalle? Ti sa u hodhe nga kati 20
- Eshte kjo rakia - i thote tjetri - Sa here e pi, hidhem dhe para se te arrij token, me ulet shpejtesia.
Pasi mbaron fjaline, ekthen dhe nje dopio tjeter dhe hidhet prape. Tjetri ihabitur shef nga dritarja dhe me te vertet ju ul shpejtesia para se te arrinte token, dhe u ul pa asnje problem. Ai qe u hodh vjen perseri siper dhe tjetri do patjeter ta provoje. E kthen dhe ai nje dopio, hidhet nga dritarja dhe pllaq i hapen zorret ne asfalt. Ky tjetri qe u hodh me sukses, kerkon nje dopio tjeter por bartenderi i inatosur i thote:
- Supermen, s'te jap me raki se behesh shum rob shkerdhat kur behesh tape

http://Shqiperia.co.nr

34default Re: Gazmore prej Thu May 15, 2008 12:27 pm

X

avatar
WebMaster
WebMaster
Nje burr me nje majmun hyn ne nje bar. Burri porosit nje birre, ndersa majmuni fillon te hidhet verdalle, kap ca ullinj i ha, kap ca limona i ha, pastaj kercen te tavolina e bilardos dhe pertyp nje top bilardo. Bartenderi i habitur i thot te zotit:
- E pe ca beri majmuni jo ?
- Ca beri ? - e pyet i zoti
- Hengri nje top bilardo te terin- ja kthen bartenderi.
- Eshtee zakonshme, ha gjithmone cdo gje qe shef. Do paguaj un per demin qe beri - thote burri dhe largohet pasi paguan.
Pas dy javesh i njejti person me majmunin kthehet perseri te bari dhe urdheron nje birre. Majmuni kercen mbi banak, kap nje qershi e fyt ne bythe e ncjerr dhe pastaj e ha. Bartenderi hap syte dhe i thote te zotit:
- E pe ca beri majmuni ?
- Ca beri ? - i thote i zoti.
- E mori qershine, e futi njehere ne bythe dhe pastaj e hengri.
- Oh esht normale - ja kthen i zoti- Akoma ha cdo gje qe shef, po qe nga ai topi bilardos, i mat njeher a do i dalin, pastaj i ha.

http://Shqiperia.co.nr

35default Re: Gazmore prej Thu May 15, 2008 12:29 pm

X

avatar
WebMaster
WebMaster
Lepuri futet te bari ku punonte luani dhe e pyet
- O ari a ke kokaine ?
- Jo - i thote ariu.
Te nesermen vjen prap lepuri
- A ari a ke kokaine ?
- Po jo mor lepur nuk kam - i thote ariu.
Shkon ne shtepi ariu dhe mendon, pse mos gjeje ca kokaine dhe tja shesi lepurit per te bere ca lek. Dhe gjen gjysem kile. te nesermen vjen lepuri si gjithmone.
- O ari a ke kokaine ?
- Po - i thote ariu, - kam gjysem kile.
- Duart lart, antidroga

http://Shqiperia.co.nr

36default Re: Gazmore prej Thu May 15, 2008 12:30 pm

X

avatar
WebMaster
WebMaster
Lepuri vendosi te hapte nje wc publike me preferenca muzikore. Mbasi e hap, te gjitha kafshet e pyllit shkojne ta perurojne.
Shkon i pari luani dhe i kerkon lepurit ti vendose muzike regeton.
Shkon i dyti ujku dhe i kerkon lepurit ti vendose muzike hip hop.
Mbas tij vjen ariu me vrap dhe kerkon te futet me ngut ne wc. Lepuri e pyet se c'fare muzike deshiron ti vendose por ariu ja pret me nxitim:
- Ver ca te duash vetem aman shpejt se me ka zene barku.
Mbas disa minutash ariu del nga banja i bere elaq nga mezi e poshte dhe i drejtohet lepurit gjithe nerva.
- Po ti mor i uruar, himnin kombetar e gjete te me vije

http://Shqiperia.co.nr

37default Re: Gazmore prej Thu May 15, 2008 12:30 pm

X

avatar
WebMaster
WebMaster
Lepuri ishte duke mprehur dhėmbėt. Kalon ujku dhe e pyet
-"Ēfarė po bėn o lepur"
-"Po mpreh dhėmbėt se dua tė ha luanin"-ia kthen lepuri.
Pas pak kalon ariu dhe e pyet. -"Ēfarė po bėn o lepur?"-
-"Po mpreh dhėmbėt se dua ta ha luanin"-ia kthen lepuri.
Mė pas kalon Luani qe kishte degjuar cfare kishte thene lepuri dhe e pyet lepurin -"Ēfarė po bėn o lepur?"-
-"Ja po mpreh dhėmbėt dhe flas nganjehere budalliqe" -ia kthen lepuri

http://Shqiperia.co.nr

38default Re: Gazmore prej Thu May 15, 2008 12:30 pm

X

avatar
WebMaster
WebMaster
Beni pyet nje dite babin.
- O ba cfare domethene konkrete dhe cfare domethene reale ?
Babai therret gruan dhe e pyet:
- Te te jepte njeri 1 milion lek a do e beje?
- Po - i thote gruaja - se na duhen leket
Pastaj babai therret vajzen
- Do e beje me njerin me benz po te ofroi 2 milion leke ?
- Si jo - i pergjigjet vazja.
Atere babi i kthehet Benit dhe i thote.
- Ky eshte ndryshimi Beno, konkretisht do kishim 3 milion leke, por realisht kemi dy kurva.

http://Shqiperia.co.nr

39default Re: Gazmore prej Thu May 15, 2008 12:31 pm

X

avatar
WebMaster
WebMaster
Ne spitalin e Tiranes po ndodhte ne fenomen i cuditshem pasi cdo te diele vdiste nga nje pacient ne oren 11 te mengjesit ne te njejten dhome. Doktorret nuk dinin si ta shpjegonin kete gje keshtu qe pasi 4 paciente vdiqen 4 te diela rresht vendosen te zbulonin shkakun. Disa minuta para ores 11 shkojne te dhoma misterioze dhe presin. Ne ate kohe kalon Nafija, pastruesja. Doktorret i thone qe te vije me vone se po bejne dicka.
- S'ka problem mi gaxhio, vetem me pastru pak una, vazhdoni ju - thot Nafija dhe heq respiratorin nga priza dhe fut fshesen me korent.

http://Shqiperia.co.nr

40default Re: Gazmore prej Thu May 15, 2008 12:31 pm

X

avatar
WebMaster
WebMaster
Nje femije i vogel vjen nga shkolla dhe pyet babain
- O ba dhegjova shoket qe flisnin per vaginen. Ca eshte vagina dhe si duket?
- Perpara seksit duket si nje trendafil i bukur i pahapur - i thote babi.
- Po pas seksit? - pyet femija.
- A ke pare ndonjehere bulldog duke henger kos ?

http://Shqiperia.co.nr

41default Re: Gazmore prej Thu May 15, 2008 12:31 pm

X

avatar
WebMaster
WebMaster
Disa gazetarė pyetėn Anjelin se si ishte bėrė i pasur dhe ai u pėrgjigj:
- Njė ditė mė dhuruan disa lireta, shkova nė treg dhe bleva njė kokėrr dardhė. Atė ditė nuk e hėngra...

http://Shqiperia.co.nr

42default Re: Gazmore prej Thu May 15, 2008 12:31 pm

X

avatar
WebMaster
WebMaster
Njė mėngjes, si gjithė tė tjerėt, polici shkon nė punė. Teksa po ecte rrugės e shikon njė kalimtar dhe i thotė:
-O shef, paske ngatėrruar kėpucėt? I ke marrė njė tjetėr e njė...

http://Shqiperia.co.nr

43default Re: Gazmore prej Thu May 15, 2008 12:32 pm

X

avatar
WebMaster
WebMaster
Ishte vajza e 1 bosi shume e bukur,te cilen e ngacmonte Bobo cub i shpifur 1.20 nga toka.e shqetesuar vajza ankohet tek i ati.Mire i thote i ati do shkoj une ta takoj ti them 2 fjale te te lej rehat.shkon i ati dhe gjen Bobin tu pi kafe.
ti je Bobi i thot?
po pergjigjet Bobi.
mesova se ngacmon vajzen time.
po- i thot Bobi -e dua per nuse.
e shikon i ati i vajzes e per ta mos ofenduar i thot qe vajza ime eshte mesuar te prishi 1000000 leke ne jave.
i gjej une thot Bobi.
shtanget tjetri.
shiko i thote,vajza ime eshte mesuar te jetoj ne vile te madhe.
e blen Bobi pergjigjet tjetri.
i zene ngushte nga pergjigjet e bobi vendos ti thote.
shiko mor djale fjasim hapur si burrat.vajza ime e ha 35 cm.
po e pret bobi po qe nevoja.

http://Shqiperia.co.nr

44default Re: Gazmore prej Thu May 15, 2008 12:32 pm

X

avatar
WebMaster
WebMaster
Ne nje pub, qe ndodhej ne nje plazh nudo, nje femer nudo shkon e futet ne pub, mbeshtet mbi banak, dhe i kerkon banakierit nje dopio Wisky.
Banakieri fillon duke e veshtruar kete femren me vemendje, dhe pas pak zgjatet mbi banak, qe ta shikonte deri poshte tek kembet.
Femra e merzitur nga veshtrimi i gjate i banakierit, i thote.
Femra :- He mor ti, nuk ke pare ndonjeher femer nudo, qe po me shikon me aq zili ?!
Banakieri :- Jo une kam pare femer nudo, dhe nuk po te shikoja per ate pune, por thjeshte, po interesohesha, se ku i mban leket, qe do te pagush !!!...

http://Shqiperia.co.nr

45default Re: Gazmore prej Thu May 15, 2008 12:32 pm

X

avatar
WebMaster
WebMaster
Nje avion ishte i mbushur me te marre.Piloti s'duronte me dhe i thote shqiptarit:
-Pash zoten mi hek qafe keta te marre.-Po mor i thote shqiptari.
Kap nje top dhe e hedh nga dritarja dhe thote:Shkoni te luani futboll.
Ata te gjithe hidhen poshte pervec njerit.
-Po ti i thote shqiptari:-Nuk kisha vend.
-Urdhero bylbylin dhe shko mbaj lojen

http://Shqiperia.co.nr

46default Re: Gazmore prej Thu May 15, 2008 12:32 pm

X

avatar
WebMaster
WebMaster
i dite beni hy ne dhomen e prinderve e gjen te jatin me nenen qe po q.....e i thot
-o ba ca po boni...?
-po lujm,(thot babi)
-po ca loje...?(beni)
-un po fus trrenin te tuneli mamit(babi)
-o ba pse nuk hyp ke dollapi e hillu,e provo a e fut dot trrenin ke tuneli...
hyp baba benit ke dollapi e hullet....
-o cun te dhjefsha stilin,te tom e vdiqe e me theve bilin..................

http://Shqiperia.co.nr

47default Re: Gazmore prej Thu May 15, 2008 12:33 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
dy shofere ne shqiperi,
njeri me targen e VL dhe tjetri te LU
ky i lushnjes kishte parkuar keq,dhe nga mbrapa ishte ky i vlores qe i binte burise,
per te liruar rrugen..
po he dhe ti i thote ky i vlores,si se hap rrugen,
ke dhe targen LU-liro udhen..
po dhe une i thote lushnjari pashe targen VL,thashe vari lesht


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

48default Re: Gazmore prej Thu May 15, 2008 12:34 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
Nje punetor i ri, therret teknikun e komjuterave dhe i thote: Ju lutem me ndihmoni, ne monitor me ka dale mesazhi "PRESS ANY KEY TO CONTINUE...", por une nuk mund ta gjej tastin "ANY" ne tastat


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

49default Re: Gazmore prej Thu May 15, 2008 12:34 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
Tre tregetare po diskutonin me njeri-tjetrin, kush prej tyre ishte me i zoti ne tregeti:
- Te mendosh qe une i shita nje stereo nje shurdhi!
Nderhyn njeri prej tregetareve:
- Eh... vogelsira! Te mendosh qe une i shita nje rakete tenisi njerit qe ishte cung nga duart!
Tregetari tjeter me pamje fitimtari thote:
- Eh... Une i shita nje polici nje ore qe ben ku-ku!
- E c'fare ka te cuditshme ketu?- Pyesin dy te tjeret.
- Qe i shita dhe 1 kuintal ushqim per zogun


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

50default Re: Gazmore prej Thu May 15, 2008 12:34 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
nje here nje polic po kthehej ne fshatin e tij
duke ecur pa ujkun
nxjerr pistoleten dhe e qellon
ujku duke ikur i plagosur thote
ske faj ti kur nuk te shqyeva un ty kur ishe bari


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

Sponsored content


Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 2 e 3]

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3  Next

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi