Shqiperia.co.nr Albanian Community
Pershendetje!
Shqiperia.Co.Nr Albanian Community ju ofron shum informacione, tema, diskutime, video e gjithcka tjeter... Faleminderit qe na vizituat, kalofshi sa me kendshem ne shoqerin e antareve te tjere te forumit!
Shqiperia.co.nr Albanian Community

Mire se vini Vizitor .! Sot Sun Jun 24, 2018 5:35 pm


You are not connected. Please login or register

Pershendes DeViL

Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 3]

1default Pershendes DeViL prej Thu May 15, 2008 1:04 pm

CoNNecT

avatar
user i ri
user i ri
pershendes DeViL ne Vecanti Dhe dj_djamant gjithashtu i uroj suksese per forumin .. dhe me pelqen shume komplimente .. ishalla do hecni me teje ca me thon gjithashtu pershendes tgjithe antaret e stafit apo antaret e forumit...Rrespekte By PiJaNeCi

2default Re: Pershendes DeViL prej Thu May 15, 2008 1:18 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
Pershendetje CoNNecT Flm edhe ty gjithashtu te ecte mbare me Forumin tat Smile


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

3default Re: Pershendes DeViL prej Thu May 15, 2008 1:25 pm

CoNNecT

avatar
user i ri
user i ri
DeViL shkruajti:Pershendetje CoNNecT Flm edhe ty gjithashtu te ecte mbare me Forumin tat Smile

evalla lale po kto dun nerva asgjo me shume mjafton me pas nervat e qeta qe ti shkosh para mrapa forumit flas me rregullimet se per postime jam ca si dobet sdi per ca te flas

4default Re: Pershendes DeViL prej Thu May 15, 2008 1:26 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
Jo vetem nerva po edhe informacion mbi rregullimet e portalit


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

5default Re: Pershendes DeViL prej Thu May 15, 2008 1:37 pm

CoNNecT

avatar
user i ri
user i ri
DeViL shkruajti:Jo vetem nerva po edhe informacion mbi rregullimet e portalit
sa per portalin lale se kom rrujt noji her ose se kom pune te veshtire perkundrazi kom qefin me te moll me u mor me portalin se mson shume Wink dhe sbesoj se do informacion po varet sa di me punu nuk o e thone se cdo njeri me kalimin e kohes mson normale ska lind noj dobic i zgjut po jan bo avash avash Razz si ky LEANDRO qe te shofesh ke forumi im krijon pershtypjet per ket qe ose o shtatanik ose do jet noj buqe se vetem llap llapa llapa lol

6default Re: Pershendes DeViL prej Thu May 15, 2008 1:42 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
haahhahahahaa


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

7default Re: Pershendes DeViL prej Thu May 15, 2008 1:43 pm

CoNNecT

avatar
user i ri
user i ri
DeViL shkruajti:haahhahahahaaplasja te rafte se treme kto kalamojt ke dhoma sexyt Razz hahahhahahahhahahah

8default Re: Pershendes DeViL prej Thu May 15, 2008 1:45 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
po pra hahhhahahahaha


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

9default Re: Pershendes DeViL prej Thu May 15, 2008 1:47 pm

CoNNecT

avatar
user i ri
user i ri
DeViL shkruajti:po pra hahhhahahahaha
o lyfo bjeri shkurt me lale ke i 3she aty se po mlu menja ja ... nonen jom bo derr ne ky konjaku i ... plaken do cik bar me u shty se that ta heq petllen Razz nela tu pi si zar ktu me ate cjapin boy_plazhi do vish ti ??

10default Re: Pershendes DeViL prej Thu May 15, 2008 1:50 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
jo mer shok un e kom lon Razz


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

11default Re: Pershendes DeViL prej Thu May 15, 2008 1:52 pm

CoNNecT

avatar
user i ri
user i ri
DeViL shkruajti:jo mer shok un e kom lon Razz


cohu re sa rren ky yyyyyyy re drryq ecc kaloje i here se mora 2 3she ke njoni ktu poshte Very Happy

12default Re: Pershendes DeViL prej Thu May 15, 2008 1:53 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
hahahahhahahahaha se mos na vje ktu re me ate er Razz


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

13default Re: Pershendes DeViL prej Thu May 15, 2008 1:55 pm

CoNNecT

avatar
user i ri
user i ri
DeViL shkruajti:hahahahhahahahaha se mos na vje ktu re me ate er Razz
do hiki ne lushnje se po mpresin dashnoret Very Happy mos e vrit menjen pranej piva me hu sa skupto ky drrasa hahahhahah do vish ti ??? nqs jo ntrrapet Very Happy

14default Re: Pershendes DeViL prej Thu May 15, 2008 1:57 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
ik mer pirdhu dashnoret e tuja cnncncnc Razz


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

15default Re: Pershendes DeViL prej Thu May 15, 2008 1:58 pm

CoNNecT

avatar
user i ri
user i ri
DeViL shkruajti:ik mer pirdhu dashnoret e tuja cnncncnc Razz


hahahahhahahhahahahhahahahhahahhahahha o sa inot ka ky re hahahahhahahhahahahhaha o pasiv hahahhahahahhahahhahaha o kok lesho ecc se do tboj i dashnore me lesh ke gjoksi e me mjekerr hahahhahahhahahhahahah ika ika shnet se flasim ma voneEdituar pėr herė tė fundit nga CoNNecT nė Thu May 15, 2008 2:01 pm, edituar 1 herė gjithsej

16default Re: Pershendes DeViL prej Thu May 15, 2008 2:00 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
hahahahhahahahahah qeke me verte tap re **** :pEdituar pėr herė tė fundit nga The Crow nė Sat May 17, 2008 1:05 pm, edituar 1 herė gjithsej (Reason for editing : DeViL mos e fillo ti tu e bastardu se fillojn t`gjith pastaj)


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

17default Re: Pershendes DeViL prej Fri May 16, 2008 9:23 am

CoNNecT

avatar
user i ri
user i ri
DeViL shkruajti:hahahahhahahahahah qeke me verte tap re palle :p
pse re **** menoje se po u tallja dje ti ??? ah mer plak ah se paske traum mor plak RazzEdituar pėr herė tė fundit nga The Crow nė Sat May 17, 2008 1:04 pm, edituar 1 herė gjithsej (Reason for editing : Kujdes re se ka goca n`forum!!)

18default Re: Pershendes DeViL prej Sat May 17, 2008 1:02 pm

Leandro

avatar
user i ri
user i ri
Shkruni mer cuna me tamon ???

http://www.shqiperilive.tk

19default Re: Pershendes DeViL prej Sun May 18, 2008 11:13 am

CoNNecT

avatar
user i ri
user i ri
Leandro shkruajti:Shkruni mer cuna me tamon ???te la shikimi ty leandro ????

20default Re: Pershendes DeViL prej Sun May 18, 2008 2:56 pm

lolita agjentja dallavere

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
pershendetje devil nga loli hahhahahhahahaha Very Happy

21default Re: Pershendes DeViL prej Sun May 18, 2008 3:13 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
Respekte lol Smile


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

22default Re: Pershendes DeViL prej Sun May 18, 2008 5:21 pm

CoNNecT

avatar
user i ri
user i ri
DeViL shkruajti:Respekte lol Smileo shpirto po kto me ca hyn ke lidhja jone ??? po me tradhton eeeeeeeee se do te lej fare mi buqe qelbet do te lej Razz

23default Re: Pershendes DeViL prej Sun May 18, 2008 10:54 pm

lolita agjentja dallavere

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
me ke e ka ky mooooooooooooo devil Evil or Very Mad

24default Re: Pershendes DeViL prej Wed May 21, 2008 12:28 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
loli me mu jo iher Very Happy


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

25default Re: Pershendes DeViL prej Tue Jun 24, 2008 7:04 pm

Adelina

avatar
Antare
Antare
devil po ku je moo se ke hum fare

Sponsored content


Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 3]

Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi