Shqiperia.co.nr Albanian Community
Pershendetje!
Shqiperia.Co.Nr Albanian Community ju ofron shum informacione, tema, diskutime, video e gjithcka tjeter... Faleminderit qe na vizituat, kalofshi sa me kendshem ne shoqerin e antareve te tjere te forumit!
Shqiperia.co.nr Albanian Community

Mire se vini Vizitor .! Sot Mon Jul 23, 2018 10:39 am


You are not connected. Please login or register

Pershendes DeViL

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3  Next

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 2 e 3]

26default Re: Pershendes DeViL prej Tue Jun 24, 2008 8:26 pm

lolita agjentja dallavere

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
mirdita devil Smile

27default Re: Pershendes DeViL prej Tue Jun 24, 2008 8:29 pm

©opy®ight

avatar
Antare
Antare
miredita hunny

Http://Anoida.CoM

28default Re: Pershendes DeViL prej Sat Jun 28, 2008 8:37 pm

lolita agjentja dallavere

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
pershendetje lal Smile Smile

29default Re: Pershendes DeViL prej Sun Jun 29, 2008 10:54 am

©opy®ight

avatar
Antare
Antare
Ciao tesoro Smile

Http://Anoida.CoM

30default Re: Pershendes DeViL prej Sun Jun 29, 2008 11:32 am

Adelina

avatar
Antare
Antare
shqiptar ome

31default Re: Pershendes DeViL prej Thu Jul 17, 2008 9:18 pm

lolita agjentja dallavere

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
devil te pershendes lal Very Happy Smile

32default Re: Pershendes DeViL prej Fri Jul 18, 2008 10:47 am

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
Gjithashtu dhe un ty Smile


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

33default Re: Pershendes DeViL prej Fri Jul 18, 2008 10:23 pm

lolita agjentja dallavere

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
per devilin po coj ca lule hahahahahaha flower flower flower flower Smile

34default Re: Pershendes DeViL prej Fri Jul 18, 2008 11:27 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
hahahahahaha evalla :p


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

35default Re: Pershendes DeViL prej Sat Jul 19, 2008 11:42 pm

lolita agjentja dallavere

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
DEVIL

36default Re: Pershendes DeViL prej Mon Jul 21, 2008 10:44 am

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
flm zemra Smile


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

37default Re: Pershendes DeViL prej Mon Jul 21, 2008 10:10 pm

lolita agjentja dallavere

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
devil po si nuk kocidojme mo lal ne postime hahahaha Smile

38default Re: Pershendes DeViL prej Tue Jul 22, 2008 10:14 am

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
ahahhahahah sepse un hyj ne mjes nga ora 10 kurse ti poston ne darke Smile


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

39default Re: Pershendes DeViL prej Thu Sep 11, 2008 6:16 pm

lolita agjentja dallavere

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
DeViL shkruajti:ahahhahahah sepse un hyj ne mjes nga ora 10 kurse ti poston ne darke Smile

paradite jam ne pune dhe kur vij ne shtepi gjej kohen dhe futem Very Happy cheers

40default Re: Pershendes DeViL prej Sat Sep 13, 2008 11:43 am

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
Ti ske hy fare na ka mor molli ti nuk hy ktu un sja var fare Very Happy


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

41default Re: Pershendes DeViL prej Sat Sep 13, 2008 9:13 pm

Adelina

avatar
Antare
Antare
emo si je ti sherrxhi Razz

42default Re: Pershendes DeViL prej Tue Sep 16, 2008 9:27 pm

lolita agjentja dallavere

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
DeViL shkruajti:Ti ske hy fare na ka mor molli ti nuk hy ktu un sja var fare Very Happy
po nuk thash se jam futur keto kohe se normal pushimet Smile por dhe kur futem ti nuk je ne forum Sleep hahahahahah lol!

43default Re: Pershendes DeViL prej Wed Sep 17, 2008 8:33 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
lolita agjentja dallavere shkruajti:
DeViL shkruajti:Ti ske hy fare na ka mor molli ti nuk hy ktu un sja var fare Very Happy
po nuk thash se jam futur keto kohe se normal pushimet Smile por dhe kur futem ti nuk je ne forum Sleep hahahahahah lol!
Tani jam free kshuqe edhe mu ktu mke Smile


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

44default Re: Pershendes DeViL prej Wed Sep 17, 2008 10:48 pm

X

avatar
WebMaster
WebMaster
DeVil ome ckena?

http://Shqiperia.co.nr

45default Re: Pershendes DeViL prej Sat Sep 20, 2008 7:32 pm

lolita agjentja dallavere

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
pershendetje Devil a te kam thene kur jam une sje ti hahahahahahahahha

46default Re: Pershendes DeViL prej Sat Sep 20, 2008 9:08 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
Kisha pun sot yllo per zotin se isha tu ly shpin Smile ene sjam ul ne pc fare po ktu mke Smile puc fort Very Happy


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

47default Re: Pershendes DeViL prej Sun Sep 21, 2008 12:09 am

lolita agjentja dallavere

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
edhe une te puc fort dhe me krahe te lehta lal

48default Re: Pershendes DeViL prej Wed Sep 24, 2008 8:32 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
Hahahha thnx yllo pucccc


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

49default Re: Pershendes DeViL prej Sat Nov 08, 2008 8:31 pm

lolita agjentja dallavere

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
devil po ku je mo cun Very Happy study nga je fut hahahahahah

50default Re: Pershendes DeViL prej Sat Nov 08, 2008 9:03 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
O zemra jam tu bo ca experimente me lloj lloj forumesh po lesht po ktu vi Very Happy


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

Sponsored content


Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 2 e 3]

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3  Next

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi