Shqiperia.co.nr Albanian Community
Pershendetje!
Shqiperia.Co.Nr Albanian Community ju ofron shum informacione, tema, diskutime, video e gjithcka tjeter... Faleminderit qe na vizituat, kalofshi sa me kendshem ne shoqerin e antareve te tjere te forumit!
Shqiperia.co.nr Albanian Community

Mire se vini Vizitor .! Sot Sun May 27, 2018 8:28 am


You are not connected. Please login or register

Pershendes DeViL

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 3 e 3]

51default Re: Pershendes DeViL prej Sat Nov 08, 2008 9:14 pm

lolita agjentja dallavere

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
o lesh u befsh ti mo po ca forumesh don me hap Smile

52default Re: Pershendes DeViL prej Sat Nov 08, 2008 9:15 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
Shife experimentin me te funit me SMF si balkani anoida.com


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

53default Re: Pershendes DeViL prej Sat Nov 08, 2008 9:17 pm

lolita agjentja dallavere

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
ku me e pa

54default Re: Pershendes DeViL prej Sat Nov 08, 2008 9:18 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

55default Re: Pershendes DeViL prej Sat Nov 08, 2008 9:25 pm

lolita agjentja dallavere

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
devil shum i bukur te lumte lal

56default Re: Pershendes DeViL prej Sat Nov 08, 2008 9:30 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
Si thu transferohemi anej qe tani ?


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

57default Re: Pershendes DeViL prej Sat Nov 08, 2008 9:35 pm

lolita agjentja dallavere

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
ok sa te bej rregjistrimin

58default Re: Pershendes DeViL prej Sat Nov 08, 2008 9:40 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
thnx Smile


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

59default Re: Pershendes DeViL prej Sat Nov 08, 2008 9:44 pm

lolita agjentja dallavere

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
ec andej devil

60default Re: Pershendes DeViL prej Fri Nov 21, 2008 12:34 am

Lupo

avatar
user i ri
user i ri
pershendetje devil je njish plako

61default Re: Pershendes DeViL prej Fri Nov 21, 2008 2:00 pm

Adelina

avatar
Antare
Antare
Pershendetje devil

62default Re: Pershendes DeViL prej Sat Mar 14, 2009 1:43 am

angel&devil


Global Moderator
Global Moderator
CoNNecT shkruajti:
DeViL shkruajti:po pra hahhhahahahaha
o lyfo bjeri shkurt me lale ke i 3she aty se po mlu menja ja ... nonen jom bo derr ne ky konjaku i ... plaken do cik bar me u shty se that ta heq petllen Razz nela tu pi si zar ktu me ate cjapin boy_plazhi do vish ti ??

Sa kam qesh po sa kam qesh urime i her devil dhe suksese po ky conne ka doli kaq pijanec i pa pam se ma hoqi petllen fare se kur shkoj ne gusht un bo si cun i mir epi koka kola me pip

63default Re: Pershendes DeViL prej Sat Mar 14, 2009 2:00 am

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
o angel nuk eshte ai qe menon ti mer jo eshte imitus Razz

http://Shqiperia.co.nr

Sponsored content


Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 3 e 3]

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi