Shqiperia.co.nr Albanian Community
Pershendetje!
Shqiperia.Co.Nr Albanian Community ju ofron shum informacione, tema, diskutime, video e gjithcka tjeter... Faleminderit qe na vizituat, kalofshi sa me kendshem ne shoqerin e antareve te tjere te forumit!
Shqiperia.co.nr Albanian Community

Mire se vini Vizitor .! Sot Sun Jun 24, 2018 5:21 pm


You are not connected. Please login or register

Kerkes Per Administrator

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1default Kerkes Per Administrator prej Thu May 15, 2008 1:23 pm

CoNNecT

avatar
user i ri
user i ri
Pershendetje Tgjithve i here pa dallim rrace krahine apo feje..
tashi te dal drejte e ne teme : doja i access Administrator ne forum pasi kam qen nje nder administratoret e pare fare ketu ++ dhe di te punoj si administrator ne forum pasi kam hapur mbi nja 50 cop te tille dhe kam forumin tim qe e menaxhoj me ndihmen e nji shoku i forumi eshte WwW.AlbLove.Tk kush ka deshire ti hedhi i sy nuk o problem Very Happy .. shpresoj se kerkesa ime do meret parasysh si do qe te jete pergjigja e vlersoj tpakten po meret parasysh .. shnet e gjith tmirat lek seks drroge e ca tju det qefi ishalla Razz ajd shnet

2default Re: Kerkes Per Administrator prej Thu May 15, 2008 1:29 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
CoNNecT
1. ti e di shum mire qe reklamat nuk lejohen ne asnji vend dhe normal qe as ktu jo
2. kerkesa per administrator hullet poshte
3. Administrator Forumi Edhe mund te bohesh po jo administrator WebSiti
Dhe 4. po ke droga te ngeli menja Razz


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

3default Re: Kerkes Per Administrator prej Thu May 15, 2008 1:42 pm

CoNNecT

avatar
user i ri
user i ri
DeViL shkruajti:CoNNecT
1. ti e di shum mire qe reklamat nuk lejohen ne asnji vend dhe normal qe as ktu jo
2. kerkesa per administrator hullet poshte
3. Administrator Forumi Edhe mund te bohesh po jo administrator WebSiti
Dhe 4. po ke droga te ngeli menja Razz

pik se pari ... pik se pari .... se jena bo si skleroz Razz


tashi ti shoku malok Razz rreklama ra ke muhabeti 2 kerkesa flm qe u hodh poshte 3 administrator forumi sduhet tna shtoje pa dhon votat pjestaret e tjere ncnncncnnc shuk keq kjo gjo ne bashke njifemi realisht dhe kena shku dhe shkojme dhe dhe do te shkojme ... po ktu me sa me the kishte rregull hodhe kerkesen poshte per rreklamen po acc pse e shtove ???? une ke forumi im kam me teper rreptesi se sa rrespekt sa do qe i njifsha nga afer ato qe jan me acc prap nuk i shtova se skishin postu apo kishin dhon noj kontribut me noj user apo surgjerim etj... po dhe ket ktu kam dhon sado pak kontribut pasi gjonat e portalit i kom vu xhaxhi me kto duret qe po shkruj hahahhahahahah ajd tputh i cik o kok squkell hahahhahahah

4default Re: Kerkes Per Administrator prej Thu May 15, 2008 1:44 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
CoNNecT Ska nevoj me te paraqit ne votim sepse je i dyti per nga vjetersia ktu .


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

5default Re: Kerkes Per Administrator prej Thu May 15, 2008 1:50 pm

CoNNecT

avatar
user i ri
user i ri
DeViL shkruajti:CoNNecT Ska nevoj me te paraqit ne votim sepse je i dyti per nga vjetersia ktu .evalla e vlersoj kte po ktu o gjo tjeter skom pse ta mor ters gjo gjonat meren ters ne realitet jo ktu ktu ka rregulla gjona po ashtu po e hap une i teme me sondash per acc tim

6default Re: Kerkes Per Administrator prej Thu May 15, 2008 1:52 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
hape per qef tat por gjithsesi un te shtova dmth nuk mora parasysh kerkesen tate per administrator po si administrator forumi m`pelqe me pas i administrator forumi qe e njof live Very Happy


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

7default Re: Kerkes Per Administrator prej Thu May 15, 2008 1:54 pm

CoNNecT

avatar
user i ri
user i ri
DeViL shkruajti:hape per qef tat por gjithsesi un te shtova dmth nuk mora parasysh kerkesen tate per administrator po si administrator forumi m`pelqe me pas i administrator forumi qe e njof live Very Happy
po mer mire ca te them mo ty ... po me ket acc ca bohet se du me hap i kategori as qe po e shof me noj cep me e hap po ashtu hap i kategori me emrin ARKIVA

8default Re: Kerkes Per Administrator prej Thu May 15, 2008 1:55 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
Okay!!


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

9default Re: Kerkes Per Administrator prej Thu May 15, 2008 1:56 pm

CoNNecT

avatar
user i ri
user i ri
DeViL shkruajti:Okay!!taksirat e ke po e myll temen se shum politike ktu

10default Re: Kerkes Per Administrator prej Thu May 15, 2008 1:58 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
Ti e di.


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

11default Re: Kerkes Per Administrator prej Thu May 15, 2008 2:02 pm

CoNNecT

avatar
user i ri
user i ri
DeViL shkruajti:Ti e di.po iki se do boj nomin ka faja me clone tashi vetem rri shif se skom as linjen e mire ja ifsha nonen clon x skom tmire sdi ca do nolli po nfund ka dhe ip reale se albtelekom o kjo Very Happy

12default Re: Kerkes Per Administrator prej Thu May 15, 2008 2:03 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
po pra po perfito nga rasti Very Happy


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

13default Re: Kerkes Per Administrator prej Thu May 15, 2008 7:36 pm

The Crow

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
Nuk e di ne me lejohet te votoj po meqe jam moderator po e paraqis edhe un vote :
Nga postimet qe lexova pash qe eshte nje nga antaret e pare ktu ne forum bashke me DeViL, WebMaster dhe Dj diamant
Vota ime eshte per PRO edhe pse ai e ka mare gjithsesi e gezoft access Smile

14default Re: Kerkes Per Administrator prej Fri May 16, 2008 9:27 am

CoNNecT

avatar
user i ri
user i ri
The Crow shkruajti:Nuk e di ne me lejohet te votoj po meqe jam moderator po e paraqis edhe un vote :
Nga postimet qe lexova pash qe eshte nje nga antaret e pare ktu ne forum bashke me DeViL, WebMaster dhe Dj diamant
Vota ime eshte per PRO edhe pse ai e ka mare gjithsesi e gezoft access Smilene rradhe te pare dojsha me te falenderu ne te 2 po te them ket jo me ironi apoo ca tjeter po shoku ka qen antari par fare ke ky site kam punu me devil per ta nrejt e rregullu dhe dhe admin apo super admin i sites e cdogjoje jam ne shum forume qofte me phb,html,apo dhe me vBuletin e ca jan tjera se pak rendesi kan gjithjsei evalla dhe nqs do bosh kerkes per access me te modh vota ime do jet e para pro pavarsisht se ste kam pa ca pune ke bo ktu por do shofim vota sic ta thash eshte pro teje per cdo access .. rrespekte

15default Re: Kerkes Per Administrator prej Fri May 16, 2008 3:49 pm

CoNNecT

avatar
user i ri
user i ri
A Ka Njeri Nga Stafi Te Gjalle TE Japi Noj Vote ???? Ose Menim ???

16default Re: Kerkes Per Administrator prej Fri May 16, 2008 8:00 pm

The Crow

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
CoNNecT ska nevoj mo per votim mer se un ti dhe sjara jemi moderator tema u myll pa u hap akoma se te shtoi DeViL kshuqe ska se per ca votohet kupton ?

17default Re: Kerkes Per Administrator prej Sat May 17, 2008 10:42 pm

CoNNecT

avatar
user i ri
user i ri
The Crow shkruajti:CoNNecT ska nevoj mo per votim mer se un ti dhe sjara jemi moderator tema u myll pa u hap akoma se te shtoi DeViL kshuqe ska se per ca votohet kupton ?ehe po duhet menimi i tgjithve Wink se o votim gjithsesi po e myll ket ceshtje ose dosje Very Happy noten lale

18default Re: Kerkes Per Administrator prej Sun May 18, 2008 12:47 am

lolita agjentja dallavere

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
me falni por jam e re dhe nuk ju njof shume mire pervec devil dhe dj qe e kam shok te vjeter


ju puth te gjitheve king queen Very Happy

19default Re: Kerkes Per Administrator prej Sun May 18, 2008 10:56 am

CoNNecT

avatar
user i ri
user i ri
lolita agjentja dallavere shkruajti:me falni por jam e re dhe nuk ju njof shume mire pervec devil dhe dj qe e kam shok te vjeter


ju puth te gjitheve king queen Very Happy


"ju puth te gjitheve" /me bie pa ndjenja per toke Razzlale me sa di shoku ketu eshte bo kerkes ty nqs te ka terheq mbi shkrimi im flasim ke teme tjeter e jo ktu se te pash qe ishe dhe moderatore po varja falet se je goc dhe the qe sna njifje .. ajd shnet e pare e ca te doje zemra tjeter

20default Re: Kerkes Per Administrator prej Wed Jun 11, 2008 6:32 pm

hardboss

avatar
user i ri
user i ri
pom qudit keshtu vella..
une ende s'kam pa njeri qe futet ne forum dhe ben kerkes per admin.. administrator/e i jepet mirebesim ati qe eshte shum koh ne forum dhe ka ber shum per kete forum dhe kshtu... une kerkoj vetem diqka.. mos lejon qe t'behen gjdo kush qe ben kerkes t'behet administraotr sepse ka me ardh deri tek perblemi.. kaloni mire suksese !

http://besa-bes.top-forum.net

21default Re: Kerkes Per Administrator prej Thu Jun 12, 2008 10:54 am

StRuGaNi


user i ri
user i ri
Flm Per Keshillen

22default Re: Kerkes Per Administrator prej Thu Jun 12, 2008 11:32 am

Network

avatar
Global Moderator
Global Moderator
hardboss eshte nje tjeter qe meret me acc ktu nick DeViL e ka po nuk i shto admin ai mer jo jan thjesht admin forumi ose moderator forumi skan te drejt po ne panelin e administrimit kup..?

Sponsored content


Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi