Shqiperia.co.nr Albanian Community
Pershendetje!
Shqiperia.Co.Nr Albanian Community ju ofron shum informacione, tema, diskutime, video e gjithcka tjeter... Faleminderit qe na vizituat, kalofshi sa me kendshem ne shoqerin e antareve te tjere te forumit!
Shqiperia.co.nr Albanian Community

Mire se vini Vizitor .! Sot Sun May 27, 2018 8:31 am


You are not connected. Please login or register

vetem nje fjale..

Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 6]

1default vetem nje fjale.. prej Fri May 16, 2008 10:21 am

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
shprehuni vetem me nje fjale


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

2default Re: vetem nje fjale.. prej Fri May 16, 2008 10:21 am

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
forum


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

3default Re: vetem nje fjale.. prej Fri May 16, 2008 10:22 am

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
the


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

4default Re: vetem nje fjale.. prej Fri May 16, 2008 10:22 am

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
best


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

5default Re: vetem nje fjale.. prej Sun May 18, 2008 3:07 pm

lolita agjentja dallavere

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
hello

6default Re: vetem nje fjale.. prej Sun May 18, 2008 3:16 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
yes


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

7default Re: vetem nje fjale.. prej Sun May 18, 2008 3:20 pm

SuperFigo

avatar
Antare
Antare
np

8default Re: vetem nje fjale.. prej Sun May 18, 2008 11:13 pm

lolita agjentja dallavere

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
merzitje

9default Re: vetem nje fjale.. prej Mon May 19, 2008 10:35 am

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
hason


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

10default Re: vetem nje fjale.. prej Mon May 19, 2008 8:14 pm

lolita agjentja dallavere

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
pune

11default Re: vetem nje fjale.. prej Mon May 19, 2008 8:24 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
lufte


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

12default Re: vetem nje fjale.. prej Tue May 20, 2008 11:45 am

sjara

avatar
Antare
Antare
ncncnc lufte gjithandej Smile

Buzeqeshje

13default Re: vetem nje fjale.. prej Tue May 20, 2008 12:08 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
kot


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

14default Re: vetem nje fjale.. prej Tue May 20, 2008 12:12 pm

sjara

avatar
Antare
Antare
Diell

15default Re: vetem nje fjale.. prej Tue May 20, 2008 12:14 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
hene


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

16default Re: vetem nje fjale.. prej Tue May 20, 2008 12:14 pm

sjara

avatar
Antare
Antare
Yll

17default Re: vetem nje fjale.. prej Tue May 20, 2008 12:17 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
stela


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

18default Re: vetem nje fjale.. prej Tue May 20, 2008 12:49 pm

sjara

avatar
Antare
Antare
miresi

19default Re: vetem nje fjale.. prej Tue May 20, 2008 2:37 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
benesere


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

20default Re: vetem nje fjale.. prej Tue May 20, 2008 2:52 pm

sjara

avatar
Antare
Antare
Shqip

21default Re: vetem nje fjale.. prej Tue May 20, 2008 3:00 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
live


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

22default Re: vetem nje fjale.. prej Tue May 20, 2008 3:03 pm

sjara

avatar
Antare
Antare
Ritransmetim Laughing

23default Re: vetem nje fjale.. prej Tue May 20, 2008 3:06 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
lozim


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

24default Re: vetem nje fjale.. prej Tue May 20, 2008 3:13 pm

sjara

avatar
Antare
Antare
Po

25default Re: vetem nje fjale.. prej Tue May 20, 2008 3:59 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
bukur


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

Sponsored content


Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 6]

Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi