Shqiperia.co.nr Albanian Community
Pershendetje!
Shqiperia.Co.Nr Albanian Community ju ofron shum informacione, tema, diskutime, video e gjithcka tjeter... Faleminderit qe na vizituat, kalofshi sa me kendshem ne shoqerin e antareve te tjere te forumit!
Shqiperia.co.nr Albanian Community

Mire se vini Vizitor .! Sot Sun May 27, 2018 8:31 am


You are not connected. Please login or register

vetem nje fjale..

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 5 e 6]

101default Re: vetem nje fjale.. prej Wed Jul 02, 2008 9:47 am

©opy®ight

avatar
Antare
Antare
teknologji

Http://Anoida.CoM

102default Re: vetem nje fjale.. prej Wed Jul 02, 2008 9:47 pm

Sunset girl

avatar
user i ri
user i ri
forum

103default Re: vetem nje fjale.. prej Thu Jul 03, 2008 12:29 pm

©opy®ight

avatar
Antare
Antare
chat !

Http://Anoida.CoM

104default Re: vetem nje fjale.. prej Thu Jul 17, 2008 9:23 pm

lolita agjentja dallavere

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
mall

105default Re: vetem nje fjale.. prej Fri Jul 18, 2008 10:56 am

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
ehe mall (cocain) Razz


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

106default Re: vetem nje fjale.. prej Fri Jul 18, 2008 10:27 pm

lolita agjentja dallavere

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
po/ku/ini

107default Re: vetem nje fjale.. prej Fri Jul 18, 2008 11:30 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
e-pra-e


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

108default Re: vetem nje fjale.. prej Sat Jul 19, 2008 11:35 pm

lolita agjentja dallavere

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
hahahah

109default Re: vetem nje fjale.. prej Mon Jul 21, 2008 10:49 am

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
ufaaa-Smile


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

110default Re: vetem nje fjale.. prej Mon Jul 21, 2008 10:19 pm

lolita agjentja dallavere

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
mirmbrema

111default Re: vetem nje fjale.. prej Tue Jul 22, 2008 10:20 am

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
mjes


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

112default Re: vetem nje fjale.. prej Tue Jul 22, 2008 9:40 pm

lolita agjentja dallavere

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
mirembrema

113default Re: vetem nje fjale.. prej Wed Jul 23, 2008 10:44 am

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
ehe


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

114default Re: vetem nje fjale.. prej Sat Sep 13, 2008 9:17 pm

Adelina

avatar
Antare
Antare
back

115default Re: vetem nje fjale.. prej Sun Sep 21, 2008 12:17 am

lolita agjentja dallavere

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
naten

116default Re: vetem nje fjale.. prej Sat Nov 08, 2008 8:34 pm

lolita agjentja dallavere

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
kuini

117default Re: vetem nje fjale.. prej Sat Nov 08, 2008 9:00 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
Atje


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

118default Re: vetem nje fjale.. prej Sat Nov 08, 2008 9:09 pm

lolita agjentja dallavere

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
DeViL shkruajti:Atje

erdhe

119default Re: vetem nje fjale.. prej Sat Nov 08, 2008 9:13 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
lolita agjentja dallavere shkruajti:
DeViL shkruajti:Atje

erdhe

YeS


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

120default Re: vetem nje fjale.. prej Sat Nov 08, 2008 9:27 pm

lolita agjentja dallavere

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
flm

121default Re: vetem nje fjale.. prej Sat Nov 08, 2008 9:32 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
?


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

122default Re: vetem nje fjale.. prej Sat Nov 08, 2008 9:41 pm

lolita agjentja dallavere

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
shkova

123default Re: vetem nje fjale.. prej Fri Nov 21, 2008 2:02 pm

Adelina

avatar
Antare
Antare
Erdha

124default Re: vetem nje fjale.. prej Fri Nov 21, 2008 2:33 pm

Verona

avatar
user i ri
user i ri
ckemi

125default Re: vetem nje fjale.. prej Fri Nov 21, 2008 3:03 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
mireseerdhe

http://Shqiperia.co.nr

Sponsored content


Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 5 e 6]

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi