Shqiperia.co.nr Albanian Community
Pershendetje!
Shqiperia.Co.Nr Albanian Community ju ofron shum informacione, tema, diskutime, video e gjithcka tjeter... Faleminderit qe na vizituat, kalofshi sa me kendshem ne shoqerin e antareve te tjere te forumit!
Shqiperia.co.nr Albanian Community

Mire se vini Vizitor .! Sot Sun May 27, 2018 8:31 am


You are not connected. Please login or register

vetem nje fjale..

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 2 e 6]

26default Re: vetem nje fjale.. prej Tue May 20, 2008 4:10 pm

sjara

avatar
Antare
Antare
shume

27default Re: vetem nje fjale.. prej Tue May 20, 2008 11:05 pm

lolita agjentja dallavere

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
diell

28default Re: vetem nje fjale.. prej Wed May 21, 2008 11:37 am

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
dit


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

29default Re: vetem nje fjale.. prej Wed May 21, 2008 12:15 pm

sjara

avatar
Antare
Antare
drite

30default Re: vetem nje fjale.. prej Wed May 21, 2008 12:17 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
ForumiShqiptare.Co.cc


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

31default Re: vetem nje fjale.. prej Wed May 21, 2008 12:19 pm

sjara

avatar
Antare
Antare
nje fjale permbaju temes Razz Razz Razz Razz Razz

Sjara Razz Very Happy

32default Re: vetem nje fjale.. prej Wed May 21, 2008 12:20 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
ok


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

33default Re: vetem nje fjale.. prej Wed May 21, 2008 7:24 pm

lolita agjentja dallavere

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
muzike

34default Re: vetem nje fjale.. prej Wed May 21, 2008 10:04 pm

sjara

avatar
Antare
Antare
bom

35default Re: vetem nje fjale.. prej Wed May 21, 2008 10:19 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
Sleep


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

36default Re: vetem nje fjale.. prej Wed May 21, 2008 10:23 pm

sjara

avatar
Antare
Antare
Basketball

37default Re: vetem nje fjale.. prej Wed May 21, 2008 10:23 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
drunken


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

38default Re: vetem nje fjale.. prej Wed May 21, 2008 10:48 pm

sjara

avatar
Antare
Antare
Jo Alkolit Very Happy Very Happy Very Happy
(demton rende shendetin)

39default Re: vetem nje fjale.. prej Wed May 21, 2008 10:53 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
pig


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

40default Re: vetem nje fjale.. prej Wed May 21, 2008 10:55 pm

sjara

avatar
Antare
Antare
Wink

41default Re: vetem nje fjale.. prej Wed May 21, 2008 10:56 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
What a Face


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

42default Re: vetem nje fjale.. prej Thu May 22, 2008 1:38 pm

The Crow

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
back

43default Re: vetem nje fjale.. prej Thu May 22, 2008 1:56 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
welcome


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

44default Re: vetem nje fjale.. prej Thu May 22, 2008 2:57 pm

sjara

avatar
Antare
Antare
Perseri

45default Re: vetem nje fjale.. prej Thu May 22, 2008 6:33 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
ec


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

46default Re: vetem nje fjale.. prej Thu May 22, 2008 9:00 pm

sjara

avatar
Antare
Antare
Perpara

47default Re: vetem nje fjale.. prej Thu May 22, 2008 9:20 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
shpejt


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

48default Re: vetem nje fjale.. prej Fri May 23, 2008 8:14 pm

lolita agjentja dallavere

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
erdha

49default Re: vetem nje fjale.. prej Sat May 24, 2008 10:23 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
waw


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

50default Re: vetem nje fjale.. prej Mon May 26, 2008 8:55 pm

lolita agjentja dallavere

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
shif

Sponsored content


Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 2 e 6]

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi